Neler Yeni

YENİ ALDIĞIM PC KASIYOR

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Gaming gen den PC aldım fortnite düşük ayarlarda bile kasıyor donma oluyor 1 hafta olmadı iade etmek istiyorum iade kabul olur mu Gaming gen müşteri hizmetleri hazır sistemler iade olmaz gönderin bakalım diyorlad ama sorunumun çözüleceğini düşünmüyorum çünkü daha öncede gamegarajda böyle bir sorunla karşılaştım aynı şeyleri yaşıyorum şuan
Gerekli sürücüleri kurdum chipset update ekran kartı driver
İ5 12400f
rtx 3070
16GB ram
1tb ssd

TahinPekmez

80+ Silver
Prizde falan sıkıntı olmasın. Akim önleyici priz kullan farkı göreceksin.mesela ben duvardaki prize direkt teli şarj için bağladığım da telde bayağı ısınma olurken , akim önleyici de tel tam doluyor ısınma hiç yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Fortnite oynarken bilgisayarın kasıyor mu yoksa arada bir drop mu giriyor ? directx kaç ? DLLS hangi ayarda ?

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
Gaming gen den PC aldım fortnite düşük ayarlarda bile kasıyor donma oluyor 1 hafta olmadı iade etmek istiyorum iade kabul olur mu Gaming gen müşteri hizmetleri hazır sistemler iade olmaz gönderin bakalım diyorlad ama sorunumun çözüleceğini düşünmüyorum çünkü daha öncede gamegarajda böyle bir sorunla karşılaştım aynı şeyleri yaşıyorum şuan
İ5 12400f
rtx 3070
16GB ram
1tb ssd
Diğer oyunlarda bi fps kaybı falan yoksa sorun fortnite dan dolayı galiba hocam genel olarak bi kötüleşmis fornite aldığıdım kadarıyla. Kabul ederle bu arada çok uğraştırır.

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Prizde falan sıkıntı olmasın. Akim önleyici priz kullan farkı göreceksin.mesela ben duvardaki prize direkt teli şarj için bağladığım da telde bayağı ısınma olurken , akim önleyici de tel tam doluyor ısınma hiç yok.
Akım koruyucu priz var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğer oyunlarda bi fps kaybı falan yoksa sorun fortnite dan dolayı galiba hocam genel olarak bi kötüleşmis fornite aldığıdım kadarıyla. Kabul ederle bu arada çok uğraştırır.
GTA 5 te d donma oluyor

şahin doğan

80+ Platinum
Sorun sadece Fortnite'da mı?

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Berken
İ5 12400f
rtx 3070
16GB ram
1tb ssd
14 gün cayma hakkın var almaları lazım

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Yok gamegaraj iade etttim bitti yeni sistemde yeni ssd var
evin diğer odalarında deneme şansın var mı sistemi? elektrik sortisinde problem olabilir sistem yeterince beslenmiyordur 2 farklı pc tek sorun olunca temel bir sorun gibi geliyor kulağa iyice araştırmak lazım

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
İ5 12400f
rtx 3070
16GB ram
1tb ssd
donma kasma diyorsun ama burada millet farazi konuşmak zorunda kalıyor aç afterburner sebebini öğren yardımcı olalım bizde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,672
Üyeler
156,370
Son üye
yuusfk
Top Bottom