Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

YigitIsTaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Tunahan Yiğit Demirtaş
ryzen 5 5600x ve rtx 3060 ti süper olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
SAMET EMRE GÜLER
İlgilendiği Kategoriler
BİLGİSAYAR , KASA , LAPTOP , MONİTÖR , TV , SPOR , EĞLENCE , PARTY , VE DAHA FAZLASI
Instagram
seg.tr
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
Bunu yaparsan Senden kralı YOK ! ;

Ryzen 9 5900x işlemci

Radeon RX 6900 XT ekran kartı

Gigabyte aorus x570 master anakart

Cooler Master MA620M soğutucu

samsung 970 evo plus 1tb ssd

HyperX Predator HX440C19PB3K2/16 16GB (2x8GB) DDR4 4000MHz CL19 Siyah Gaming Ram (Bellek)

POWER BOOST FORCE 1200W 80+ Gold 140mm Fanlı PSU

SEAGATE 8TB Skyhawk 256MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Güvenlik Harddisk

AliZeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali yoldar
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
devrim danyıldız
Ben de taksitle almayı düşünüyorum maximum 4500 tl ye bir sistem toplasan çok güzel olur :)
Önerim: RX 5500 XT 4gb - Ryzen 5 1600 (af) - 8 gb ram ( f/p kralısın bence 16 da yaparsın sen) - b450m - güvenilir bir kasa ve supply - 480gb ssd

Bunların dışında bir de kulaklık hediyeli olsa sistem 🔥🔥 Gamepower Kizaru mesela :))

Utanmasam ketçap mayonez de olsun diyicem ama sen onu da gönderirsin diye korkuyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
2060 + r5 3500 veya 3600 450m anakart 16 gb ram

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
SAMET EMRE GÜLER
İlgilendiği Kategoriler
BİLGİSAYAR , KASA , LAPTOP , MONİTÖR , TV , SPOR , EĞLENCE , PARTY , VE DAHA FAZLASI
Instagram
seg.tr

Alıntıyı görüntüle
8000 - 9000 TL lik gelsin FPS hayvanı gelsin apo abi . Vallaha herkesde para var yok diyen yalan söyler .

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Alıntıyı görüntüle
i3 10100f ve gtx 1650 super

Abi DA-SİSTEM 3 'e benzer bir sistem toplar misin arkadaşımın parası vardı 5300'e aldı ama şuan 6499 lütfen onun benzeri de bir sistem toplar misin 1650 süper , 3500x gibi alternatifler olsun fiyatı düşürülebilsin yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10400F + 1660Super
Evet güzel olur alternatif olarakta 3500 falan ekleseler bide
Mesaj otomatik birleştirildi:

5000 TL'lik 1650 süper + 3500 veyahut 3600 1660 süper gibi bir sistem toplar mısın Abdullah abi

tahaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Taha Ahukuş

Alıntıyı görüntüle
Abi 3100 ve rx580

3100 ve rx5500xt

Ve 144 hz monitör olsun

Ve fiyatı da bu pc gibi olsun

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Berkecan Ergin
ülke şartları malum herkes düşük bütçe fiyat performans istiyor ama birde +10bine güzel fyat performans iş oyun ve yayıncılık uzerıne bir pc toplasanız ? 2 sistem çıkarsanız diğer isimler sistem çıkartırken alt ve ust model olarak çıkartıyor. keşke sizde bu şekilde 2-3 sistem birden çıkarsanız

AliZeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali yoldar

INTEL Core i7 9700K işlemci - MSI Z390-A PRO 4400MHz(OC) anakart - ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 OC EVO 6GB ekran kartı - 8x2 ram

hocam pc mühendisliği ve yazılım mühendisliği okuyorum her anım bilgisayar başında diyebilirim. medya şirketim var haliyle çok fazla render edit vs işem yapıyorum aynı zamanda csgo rainbow6s gibi oyunlar da oynuyorum. orta üzeri, yüksek altı bi sisteme ihtiyacım var ortalama bütçe 13500 kadar monitör dahil (144hz +) bi sistem kurarsan on numara olur hep fiyat performans sistem kurdun şimdi de fiyatı biraz arttır performansın da içinden geçebileceği bi sistem kur not: fiyat performans sistem bekleyenler kadar üst düzeye yakın veya üst düzey sistem bekleyen bir sürü takipçin var

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom