Neler Yeni

Çözüldü✓ YENİ PC ALDIM NASIL SİZCE YOKSA İPTAL ETMELİ MİYİM ?

KOD5101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
yiğit alp yaşin
sistem güzel ama gereksiz pahalı olmuş sonuçta hazır sistem en fazla 15-16k olmalıydı kendin toplasan daha temiz olur hemde daha az maliyete gelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

harbi 5600 için gereksiz olmuş stok fan da i

Tamam da sıvı soğutma gereksiz diyene sesleniyorum felan filan demişin ama o işlemci için kesinlikle abartı. 4.500 TL işlemciye veriyorsun 3000 TL sıvı soğutmaya akıl mantık işi değil bana göre. Daha uyguna, sıcaklığı istediğin derecelerde tutan soğutmalar var.
dostum tamam da senin anlayışındaki işlemcilere de bütçe yok bi anakart değiştirsem gelecek için güzel bir yatırım m2 yi ve onu o yüzden aldım zaten herkes neden bu kadar takıldı anlamadım parasınıda ben veriyorum dsagdasjhgdasdsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun

KOD5101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
yiğit alp yaşin
dostum tamam da senin anlayışındaki işlemcilere de bütçe yok bi anakart değiştirsem gelecek için güzel bir yatırım m2 yi ve onu o yüzden aldım zaten herkes neden bu kadar takıldı anlamadım parasınıda ben veriyorum dsagdasjhgdasdsa
sisteminde bunlar hariç fiyatı 14,999 dedim adamlar hala nasıl 20 k diyor bi okuyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hani akıl vermek gibi olmasın ama bu işler almadan önce sorulur diye düşünüyorum.
dostum benim sistem hazır sistem olduğu için 2 saati bile bulmadan tükendi ya hani halada iptal etme hakkım var diye şimdi sordum kaçırmamak için aldım haklısın ama o kadar zaman yoktu

Stayy

80+
İşlemcini değiştir demiyorum. Soğutmadan bütçe kısılıp ekran kartına yatırım yapılabilir.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Hocam bu attığın sisteme nasıl bi upgrade yapayım sipariş vermeyi düşünüyorum da
rami 3600mhz çek ve yaldır yaldır oyun yükleyeceğim diyorsanta 1tb ssd seç. sistemin içinde gelen psu çok düşündürüyor ne yalan söyliyim benide düşündürdü ama 11K fiyata anca bu kadar oluyor belkide ileride onu satıp sağlam marka model psu tercih edilebilir. ama idareten kullanılmazda diyemem 80+ sertikalı çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Anıl Kalyoncu
rami 3600mhz çek ve yaldır yaldır oyun yükleyeceğim diyorsanta 1tb ssd seç. sistemin içinde gelen psu çok düşündürüyor ne yalan söyliyim benide düşündürdü ama 11K fiyata anca bu kadar oluyor belkide ileride onu satıp sağlam marka model psu tercih edilebilir. ama idareten kullanılmazda diyemem 80+ sertikalı çünkü.
O şekil ayarladım bende şuanda sen kullanıyormusun bu sistemi nasıl ekran kartı falan

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çok pahalı. Sıvı soğutma çok gereksiz, giriş, orta seviye sistemlerde sıvı soğutmaya gerek yok. 20K bandında amd tarafında 6750XT, zorlansa RX6800 sistem çıkar, Nvidia tarafında 3060Tİ, 3070 çıkıyor. Sanıyorum ki marka takıntınız var. Paranızı çöp etmeyin lütfen.

Son düzenleme:

Reav

80+ Silver
Çok pahalı. Sıvı soğutma çok gereksiz, giriş, orta seviye sistemlerde sıvı soğutmaya gerek yok. 20K bandında amd tarafında 6750XT, zorlansa 6800xt sistem çıkar, Nvidia tarafında 3060Tİ, 3070 çıkıyor. Sanıyorum ki marka takıntınız var. Paranızı çöp etmeyin lütfen.
hocam 6800xt nasıl çıkar benim 25k bütçem var 6800lü sistem ayarlayamıyorum kendime

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen
Reaksiyonlar: Reav

Felixx

80+
Forumdaki insanlara güvenip AMD RX bu arkadaşın önerdiği ekran kartlarını alma sonra çok başın ağrır burada ki insanlar sadece vramine aldanıp diğer tüm hataları göz ardı ediyorlar. :D LOL. CW ayrı dert, Yazılımsal problemleri ayrı dert. AMD ekran kartı almak isteyen alsın. Tek kelime etmeyeceğim bundan sonra ne yaparsanız yapın.
Bu arkadaşın söyledikleri tamamen doğru. Neden yanlış bilgilendirme yemiş?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
908,698
Üyeler
141,031
Son üye
efe7_46