Neler Yeni

Yeni sistem aldım alırım Hayırlı olsun

Okadar kafam karistiki iade ettim
aynı özelliklerin asus kasa ve psu ile olanını atmıştın onu al madem, burda çok fazla tavsiye verilmiş ama çoğu boş, yaptıştır sen asus lu olan hazır sistemi
Mesaj otomatik birleştirildi:

wattman :D? ati zamanlarındaki sorunları yazsaydınız be

nvidia fanboylarına patlıyorum cidden sanarsın fireproya falan hayırlı olsun dedik
güzel kardesim benim fanboyluk yapsam amd nin saf güçte daha iyi olduğunu kabul etmezdim dimi ?? diyorum ki sorun yasayanlar hala mevcut, sana belli ki sıkıntısız kart gelmiş keyfin yerinde tamam da yavrum ya bu çocuğa da sorunlu gelirse kart, yorucak bosu bosuna iadedir cart curt, heves adıp alıyor adam bi sistem, hevesini poposundan çekme insanların, sen de gayet iyi farkından nvidianın daha stabil olduğunu, yayın ve renderda daha iyi odluğunu dlss in fsr dan daha iyi iş yaptığını herkes biliyor, sen de biliyosun, ama bilmiyosan o senin cahilliğin gelip fanboy diyip cahilliğinden kaçamazsın yavru

Son düzenleme:

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
aynı özelliklerin asus kasa ve psu ile olanını atmıştın onu al madem, burda çok fazla tavsiye verilmiş ama çoğu boş, yaptıştır sen asus lu olan hazır sistemi

güzel kardesim benim fanboyluk yapsam amd nin saf güçte daha iyi olduğunu kabul etmezdim dimi ?? diyorum ki sorun yasayanlar hala mevcut, sana belli ki sıkıntısız kart gelmiş keyfin yerinde tamam da yavrum ya bu çocuğa da sorunlu gelirse kart, yorucak bosu bosuna iadedir cart curt, heves adıp alıyor adam bi sistem, hevesini poposundan çekme insanların, sen de gayet iyi farkından nvidianın daha stabil olduğunu, yayın ve renderda daha iyi odluğunu dlss in fsr dan daha iyi iş yaptığını herkes biliyor, sen de biliyosun, ama bilmiyosan o senin cahilliğin gelip fanboy diyip cahilliğinden kaçamazsın yavru
hangi devirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama en son sorunlu kartlar doların 3 TL olduğu günlerde vardı yani gidip driver teknoloji diyecekseniz de 1-2 yıla ekran kartını eskitiyorlar merak etmeyin övdüğünüz dlss3ü sadece rtx 4000 serisi açabiliyor rtxi 2000 reflexi de 900 destekliyor en iyi ihtimalle 2 yıla ekran kartı demode olacak zaten AV1 desteği var ROCm çıktı çıkacak fsr 3 ile dlss 3 farkı yok denecek kadar az(aa doğru dlssi açan tek kart segmenti 4000 fsrı hd graphics bile açabiliyor) stabilite açısından da linux kullanıcısıyım nvidia 4090 getirse bile linuxta rx 460 daha iyi performans verecektir tabi aynen “stabilite” asıl sen gidip boş boş çamur atıp milletin hevesini kırma sanki fasülye markaymış gibi her çıkardığı bozuk çıkıyor senin hayal dünyanda zamanın intel 14nm savunucuları gibi 8gb vram savunucuları çıktı ne olacak halimiz bilmiyorum artık yavrucum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,364
Son üye
MrCappa
Top Bottom