Neler Yeni

Yeni sistem donmaya başladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
Windows hiç açılmıyorsa sıfırdan windows kurarak başla, kurulumda bir hata olursa donanımlarında problem var mı konuşuruz tekrardan
Windows açılıyo hiçbir sıkıntı yok oyun oynadım sıkıntı çıkmadı ama youtubeden video izlerken 1 ilerlettim 2 ilerlettim dondu pc
Mesaj otomatik birleştirildi:

değil

bence en iyisi bi bilgisayarcıya göster

krdsm 620m berbat bi anakart çok ucuz

650m k en idael
620m-k benimkide

Strangersupuk

80+ Bronze
değil

bence en iyisi bi bilgisayarcıya göster

krdsm 620m berbat bi anakart çok ucuz

650m k en idael
Sen ne anlatıyorsun?
Fiyatının uygun olması kötü olduğu anlamına gelmiyor sonuçta sadece bileşenleri besleme ve haberleşme görevi görüyor.
en iyisi bilgisayarcıya gönder diyerek amacın nedir mesela? bu kadar basit bir şeyi bile bilgisayarcıya gönderteceksen senin bu forumda tavsiye vererek işin ne?

Windows açılıyo hiçbir sıkıntı yok oyun oynadım sıkıntı çıkmadı ama youtubeden video izlerken 1 ilerlettim 2 ilerlettim dondu pc

620m-k benimkide
coretemp indirip dediğiniz gibi video açtıktan sonra bir ekran görüntüsünü yükleyebilir misin?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Sen ne anlatıyorsun?
Fiyatının uygun olması kötü olduğu anlamına gelmiyor sonuçta sadece bileşenleri besleme ve haberleşme görevi görüyor.
en iyisi bilgisayarcıya gönder diyerek amacın nedir mesela? bu kadar basit bir şeyi bile bilgisayarcıya gönderteceksen senin bu forumda tavsiye vererek işin ne?
senin işin ne peki o anakart 3050 yanında kullanılıyor hem adam belli pcden anlamıuor daha da bozacagına bi bilgisayarcıya göndersin

Strangersupuk

80+ Bronze
senin işin ne peki o anakart 3050 yanında kullanılıyor hem adam belli pcden anlamıuor daha da bozacagına bi bilgisayarcıya göndersin
Benim işim yardımcı olmak ayrıca daha bilgisayarın parçalarını ellemedi diye duruma göre temiz windows kur diyeceğim.
anakart ile bu durumun en ufak alakası dahi yok yükte bile değil bilgisayar video izliyorum diyor.
3050 ile kullanılıyor Ee?

beyyz16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mustafa
Yanlış Bilgilendirme
Anakart ve İşlemci değiştirmende faydar var.

Strangersupuk

80+ Bronze
Anakart ve İşlemci değiştirmende faydar var.
NE ALAKA?
ADAM SİZE DARBOĞAZ SORMUYOR BİLGİSAYARI KULLANAMIYORUM DİYE SORUYOR ANAKART İŞLEMCİ DEĞİŞTİR NE DEMEK?
Arkadaşlar siz neyi amaçlıyorsunuz?

Bilginiz kadar konuşun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
Sen ne anlatıyorsun?

coretemp indirip dediğiniz gibi video açtıktan sonra bir ekran görüntüsünü yükleyebilir misin?
İşlemci testi yapıyım 10 dk lik sana puanları ve sıcaklığı paylaşıyım okey mi?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Benim işim yardımcı olmak ayrıca daha bilgisayarın parçalarını ellemedi diye duruma göre temiz windows kur diyeceğim.
anakart ile bu durumun en ufak alakası dahi yok yükte bile değil bilgisayar video izliyorum diyor.
3050 ile kullanılıyor Ee?
eee si KÖTÜ bir anakart yetersiz ayrıca adam windowns bile kurmayı bence tam bilmiyor en iyisi bozmadan bilgisayarcı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
eee si KÖTÜ bir anakart yetersiz ayrıca adam windowns bile kurmayı bence tam bilmiyor en iyisi bozmadan bilgisayarcı
Harbiden üslubumu değiştirip cevap yazmaya başlıycam windowsu kurmuşum 1 haftadır fifa vb oyunlar oynuyorum sıkıntı yok bugün youtubeden video izlerken donmaya başladı reset attım 2 kere aynı şey oldu.Bunun öncesinde yine oyun açtım bir sıkıntı olmadı?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
NE ALAKA?
ADAM SİZE DARBOĞAZ SORMUYOR BİLGİSAYARI KULLANAMIYORUM DİYE SORUYOR ANAKART İŞLEMCİ DEĞİŞTİR NE DEMEK?
Arkadaşlar siz neyi amaçlıyorsunuz?

Bilginiz kadar konuşun.
sen çok bilgisin ya hani b620yi çok süper bi şey zannediyorsun darboğaz sadece işlemci ve ekran kart arasında olmaz her şey arasında olabilir

Top Bottom