Neler Yeni

Yeni topladığım custom klavye

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Muhammed emin efe
valla sesi guzel ama kendım yapasım var tek tek alarak bıanda 2800 tl cıkartmama
2800 TL ye ne toplamak istiyorsun kankam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir keycaps arıyorum, bulamadım ya ne diye geçiyor bu? profili nedir? Bende daha çok böyle thock ses seviyorum. Graywood v3 almıştım yedek switch, bir de gift switch var ikisi de hoşuma gidiyor. Tape mod yapmıştım, ek olarak içini biraz daha doldurup thock yapmak istiyorum. Bir de keycaps işte.
Kanka modeline göre isimleri değişir ama Türkiye'de o kadar klavye satmama rağmen bende bu tarz şık keycap pek bulamadım. Genelde sade var. Bende elden yurtdışından aldığım için tam ne olarak geçer bilmiyorum. Ama bi klavye parası gözden çıkarmak gerek.

Gurkanpiro

80+ Gold

Kanka modeline göre isimleri değişir ama Türkiye'de o kadar klavye satmama rağmen bende bu tarz şık keycap pek bulamadım. Genelde sade var. Bende elden yurtdışından aldığım için tam ne olarak geçer bilmiyorum. Ama bi klavye parası gözden çıkarmak gerek.
yavas yavas 3 4 kyda bulur ama onerı yapın bırde ben arastırıyım

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mert Can

Kutusu varsa atar mısın? İnternette bulurum belki, profili ya da satan bir yer vs. nerden almıştın?

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Muhammed emin efe
Kanka 30 euro sınırı var artık, Türkiye'de de fahiş fiyatlı oluyor genelde hepsiburada vb yerlerde.

Kutusu varsa atar mısın? İnternette bulurum belki, profili ya da satan bir yer vs. nerden almıştın?
Shenzen tarafından amcamdan rica ettim o getirdi. Makine mühendisi olduğu için sürekli yurtdışına çıkıyor. Kutusunda marka vs yok. Çin'de zaten üreten adamlar genel olarak marka basmazlar. Çoğu oemdir. Özellikle bir marka gelip ürün ürettirmek isterse o zaman basarlar parası ile. O yüzden çok zor aslında bu tarz oem kaliteli ürün bulmak. Ama cidden parmakta bıraktığı his efsane.

Aslında ak820 pro alıp modlayabilirsin. İlla sıfırdan ben toplayacağım demiyorsan. Switchler onda zaten kaliteli ama keycapleri belki değiştirir özelliştirir kullanırsın.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mert Can
Kanka 30 euro sınırı var artık, Türkiye'de de fahiş fiyatlı oluyor genelde hepsiburada vb yerlerde.

Shenzen tarafından amcamdan rica ettim o getirdi. Makine mühendisi olduğu için sürekli yurtdışına çıkıyor. Kutusunda marka vs yok. Çin'de zaten üreten adamlar genel olarak marka basmazlar. Çoğu oemdir. Özellikle bir marka gelip ürün ürettirmek isterse o zaman basarlar parası ile. O yüzden çok zor aslında bu tarz oem kaliteli ürün bulmak. Ama cidden parmakta bıraktığı his efsane.

Aslında ak820 pro alıp modlayabilirsin. İlla sıfırdan ben toplayacağım demiyorsan. Switchler onda zaten kaliteli ama keycapleri belki değiştirir özelliştirir kullanırsın.
Aşırı merak ettim ya o keycapslerden istiyorumm :D Banada getirmez mi ya parasını versem :D Aşırı hoşuma gitti çünkü, kutusu felan olsa bulabileceğim bir şey olsa, yardım pls :D

Gurkanpiro

80+ Gold

bakalım hocam elıme para gecers e

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Muhammed emin efe
Aşırı merak ettim ya o keycapslerden istiyorumm :D Banada getirmez mi ya parasını versem :D Aşırı hoşuma gitti çünkü, kutusu felan olsa bulabileceğim bir şey olsa, yardım pls :D
Kanka buna benzer getirtmeye çalışırım senin için ama dediğim gibi fiyatı 1500 civarıdır muhtemelen. Çünkü o zaten Çin'de şu an anca bana kargo yapar. Birde vergisi çıkıyor o rakamlara çıkıyor ortalama. Aynısı olmasada bu renk tarzında getirtirim. Tekrar o bölgeye bi kaç gün içinde uğrar sanırım.

bakalım hocam elıme para gecers e
Senin için hayırlısı kankam denkleştirirsen ve bu ürün elimde duruyor olursa bende veririm sorun yok. Bizde her şey satılık :ROFLMAO:

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Joga Bonito
custom klavyeden hiç anlamam. fakat çok hoş olmuş güle güle kullan.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sesi çok güzel

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Shoto Todoroki
Kankalar şimdi paylaştım ama prof bi mikrofon olmadığı için tam veremeyebilir sesi. Son sesin 2-3 tık altında gerçeğe en yakını veriyor. Çok yükseltmeyin sesi patlatıyor.

Tacticle mı yoksa linear mi kankam?

Kanka kendi reklamımı yapamam yasak ama o paraya custom değilde güzel bir fabrikasyon olabilir. AK820 PRO inan bana sattığımda memnun kalmayan insan olmadı. Zaten tam fp ürün. Switchleride huano gift. Öneririm yani. Her müşterim durduk yerde klavyeye sesi için bastıklarını söylüyor dfsdfsddsf.
klavyeler hakkında yetkili birisin hocam bir sorum olacak şuan apex 7 tkl kullanıyorum bunu satıp ak820 proya geçmeye değer mi ya da ne tür bir klavyeye geçersem apex 7 tkl den geçtiğime değer.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Muhammed emin efe
klavyeler hakkında yetkili birisin hocam bir sorum olacak şuan apex 7 tkl kullanıyorum bunu satıp ak820 proya geçmeye değer mi ya da ne tür bir klavyeye geçersem apex 7 tkl den geçtiğime değer.
Şöyle söyliyim hz olarak zaten ikiside aynı. Yani hız, performans vs aynı kalır. Ama elinde olan ürünü satıp ak820 pro'ya geçersen emin ol seni memnun bırakır. Yukarda da dedim daha önce razer, ss vb markalar kullanıp ak820 pro geçen müşterilerim eski klavyelerine sövüyorlar dsdfsdfsdf. Gerçekten şahsen bende ömrümde öyle fp ürün pek görmedim.

custom klavyeden hiç anlamam. fakat çok hoş olmuş güle güle kullan.
Sesi çok güzel
Sizin mesajları yeni gördüm. Çok saolun gençler. Aklınıza takılan soru vs olursa sorabilirsiniz.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şöyle söyliyim hz olarak zaten ikiside aynı. Yani hız, performans vs aynı kalır. Ama elinde olan ürünü satıp ak820 pro'ya geçersen emin ol seni memnun bırakır. Yukarda da dedim daha önce razer, ss vb markalar kullanıp ak820 pro geçen müşterilerim eski klavyelerine sövüyorlar dsdfsdfsdf. Gerçekten şahsen bende ömrümde öyle fp ürün pek görmedim.

Sizin mesajları yeni gördüm. Çok saolun gençler. Aklınıza takılan soru vs olursa sorabilirsiniz.
Hocam aklımıza takılmasın paramız yetmiyor boş boş bakıyoz :)

Aslında bir şey sorucağım, Geeky GK61 klavyeyi bunun sesine benzer yapmak ne kadara patlar yaklaşık

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Muhammed emin efe

Aslında bir şey sorucağım, Geeky GK61 klavyeyi bunun sesine benzer yapmak ne kadara patlar yaklaşık
Kanka ben bundan tam 1 yıl önce yemin ederim internet kafe çıkması klavye kullanıyordum. Öyle düşünme öğrenci iken bende derbederdim. Allah daha iyisini size versin. GK61 sesi ne yaparsan yap buna benzemez kankam. Ama pcb söküp altına kağıt bant yapabilirsin ve kasanın altı boş kısmını pamuk, keçe tarzı bir şey ile doldurursan değişir illa ses.
En çok sese etki edecek ürünler bunlardır. Ama bunlarıda alsan bi klavye parası yapıyor zaten. Hani tabii kişinin zevkine bağlı.

Top Bottom