Neler Yeni

🔥İndirim Yeni Ucuz Wireless Kulaklık Alternatifi - VGN VXE V1 Wireless | 1299 TL |

İade talebi için iletişime geçtiğimde kutusu açıldığı için alamayacaklarını söylediler. :D Bu firmadan alışveriş yapılmaz keşke sipariş vermeseydim.
hangi firma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse size zorla alın demedi.
Kulaklik hijyen ürünü olduğu için iadesi olmadığını bilerek aldınız. Mağdur olduk tarzında yorumlar çok saçma buluyorum. Bu kadar gecikmesi az olan bir kulaklığı zaten her şeyi dört dörtlük olsa 1300 TL alamazdım 3300 TL olurdu
altına imzamızı atabiliyo muyuz hocam yorumunuzun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Batuhan
Update: Equalizer APO programını indirdim. Sesi ayarladım şuan iyi. Bassı kısıp tizi artırınca şuan baya iyi gibi. Müzik dinlerken gerekli ayarlamarı yaptım. İsteyen arkadaşalra config dosyasını iletebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Kaba
Update: Equalizer APO programını indirdim. Sesi ayarladım şuan iyi. Bassı kısıp tizi artırınca şuan baya iyi gibi. Müzik dinlerken gerekli ayarlamarı yaptım. İsteyen arkadaşalra config dosyasını iletebilirim.
rica etsem bana atar mısın dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serkan Dağtekin
Gelen kulaklık 1300 tlyi bırak 300 lira zor eder. Ses kalitesi diye bir şey yok. Beklentiniz yüksekmiş diyenler için söylüyorum evi temizlesin akşama yemek yapsın beklentisiyle almadım ortalama bir ses kalitesi versin diye aldım. Sadece hafif ve kablosuz olsun isteseydik trendyolsan 200-300 liraya earpods çakması bir kulaklık alırdık. Belkide ürün kronik size sağlam geldi bize bozuk. kulağıma gelen sesin iğrenç olduğunu anlayacak kadar çok kulaklık kullandım. Ayrıca kulak üstü kulaklıklar değil, kulak içi kulaklıklar hijyenik ürün kategorisinde. Ekte emsal kararı görebilirsiniz. Firma kendi kendine öyle bir kural koysada benim 14 gün içinde cayma hakkım var ve ürünü iade ettim ama kabul etmediler.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    234.8 KB · Hit: 109

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Ömer
Gelen kulaklık 1300 tlyi bırak 300 lira zor eder. Ses kalitesi diye bir şey yok. Beklentiniz yüksekmiş diyenler için söylüyorum evi temizlesin akşama yemek yapsın beklentisiyle almadım ortalama bir ses kalitesi versin diye aldım. Sadece hafif ve kablosuz olsun isteseydik trendyolsan 200-300 liraya earpods çakması bir kulaklık alırdık. Belkide ürün kronik size sağlam geldi bize bozuk. kulağıma gelen sesin iğrenç olduğunu anlayacak kadar çok kulaklık kullandım. Ayrıca kulak üstü kulaklıklar değil, kulak içi kulaklıklar hijyenik ürün kategorisinde. Ekte emsal kararı görebilirsiniz. Firma kendi kendine öyle bir kural koysada benim 14 gün içinde cayma hakkım var ve ürünü iade ettim ama kabul etmediler.
Valla hocam adına üzgünüm ama hayretler içinde okuyorum şu yorumları. Razer blackshark, plantronics ve virtuosoyu geçtim ben sony wh-1000xm4 bile kullandım ki 10klık bir kulaklık. Şahane sesi var şahane. Yalnızca mikrofonda sorun yaşıyorum ben sesler bazen kesiliyor işte...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serkan Dağtekin
Sizin mikrofon sıkıntılı ses iyi, benim mikrofon iyi ses berbat, kulaklıkta kronik bi sorun var. Yarısı iyi yarısı çok kötü diyorsa kulaklık normal değil demekki hocam.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Ömer
Sizin mikrofon sıkıntılı ses iyi, benim mikrofon iyi ses berbat, kulaklıkta kronik bi sorun var. Yarısı iyi yarısı çok kötü diyorsa kulaklık normal değil demekki hocam.
Mikrofon iyi ama bazen sesleri almıyor gürültü engelleme aşırı fazla olduğu için sende bu durum yok mu? Gerçi ilk 2-3 gün bende de yoktu sonradan başladı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serkan Dağtekin
2 dk kullandım, mikrofondan bir kere kayıt alıp denedim iyiydi. Uzun kullanımda yada nadiren oluyordur.

DunkFlex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ertuğ Oğuz
diğer moddada denedinizmi hocam ? bi modda gerçektende kötü çünkü diğer modda güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serkan Dağtekin
Mod değiştirincede kötü hocam, iki modda da kullanılmayacak ses kalitesi var bendeki kulaklıkta.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
Sizin iadeye ret mi geldi hmhm ben de yolladım iadeye bakalım kafa bandında siyah sürtülmüş bir çizik vardı her türlü kozmetik sorunlu yolladılar zaten diye kabul ederler diye düşünüyorum etmezlerse güzel anılarımızın başlangıcı olur wraithle bakalım neler olacak

Burakk16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Bayram
VGN'in V-Hub yazılımında kulaklık gözükmekte arkadaşlar. Benim kulaklığımda boğuk ses yok, ancak oyunlarda sanal 7.1 açılmış gibi ses geliyor. Şu an V-Hub'da kulaklık ile ilgili herhangi bir ayar seçeneği bulunmuyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Çamok
Merhabalar 200tl lik kablolu kulaklıktan geçmeyi düşünüyorum sizce geçilir mi? Swarcow dan incelemesini izledim gayet iyi gibi geldi ama bi sormak istedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,685
Üyeler
141,620
Son üye
Emirhanfzl
Top Bottom