Neler Yeni

🔥İndirim Yeni Ucuz Wireless Kulaklık Alternatifi - VGN VXE V1 Wireless | 1299 TL |

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
bro ben de beğenmedim iade edebilir miyiz ya? kusur yok 3gün oldu açalı
yani normalde açılan kutuyu almayız diyorlar tabii de bana kozmetik deforme yolladıkları için hani almasınlar da görelim sadece ambalajı acılmamıs ürünler diyorlar da bilemiyorum bakacaz süreç ne oluyor

Karizarez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan Nugay
İade talebi nasıl oluşturuluyor. Bende Arctis 5'ten geçiyim dedim ama sesini hiç beğenmedim. Çok boğuk geliyor.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Evet kulaklık bugün geldi hafiflik vs her şey okey ama beklentimin çok altında kaldı. Ses kalitesi çok kötü çok boğuk geliyor. Sanki tws kulaklık takmış gibi hissettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Kendileri de doğruladılar Wraith'ten sonra. Yazılım desteği gelecek arkadaşlar.

Sesler çok geriden ve boğuk mu nasıl ya? Ne seste boğukluk var ne de gecikme, sıfır diyebilirim gecikmesi hatta. Acaba fark mı var ya bazılarında da mikrofonda boğulma sorunu yok mesela herhalde.
Hocam ses çok derin boğuk geliyor, sanki kulakiçi kulaklığı iyice sokmuşum gibi

Evet kulaklık bugün geldi hafiflik vs her şey okey ama beklentimin çok altında kaldı. Ses kalitesi çok kötü çok boğuk geliyor. Sanki tws kulaklık takmış gibi hissettim

Hocam ses çok derin boğuk geliyor, sanki kulakiçi kulaklığı iyice sokmuşum gibi
Update: Ses kalitesi iyi güzel ama çok baslı geliyor

Son düzenleme:

cocojumbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan
Yazılım gelince düzelir mi acaba bu boğukluk tüm bilgisayarın eko ayarıyla oynamak istemiyorum

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Alanlar çok memnun gerek kulaklık gerek mikrofon performansından.
Hyperx cloud 3 aldıktan sonra gördüm bunu hocam 🤠💀

Karizarez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan Nugay
İade talebi için iletişime geçtiğimde kutusu açıldığı için alamayacaklarını söylediler. :D Bu firmadan alışveriş yapılmaz keşke sipariş vermeseydim.

E.Drmş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emrah Durmuş
Yapılan yorumlara bakılırsa sorunlu kulaklık ve firma malının arkasında durmuyor galiba araştırılmadan neden böyle ürünler paylaşılır 🥴 anlam veremedim.

DunkFlex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ertuğ Oğuz
arkadaşlar ürün elime ulaştı şuan için memnunum mikrofon ve çekim mesafesi hoşuma gitti sesler evet biraz boğuk ama uygulamaya geldiğinde sorunun çözüleceğini düşünüyorum.Ayrıca çok hafif ve pedler rahat.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,924
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İade talebi için iletişime geçtiğimde kutusu açıldığı için alamayacaklarını söylediler. :D Bu firmadan alışveriş yapılmaz keşke sipariş vermeseydim.
Kulaklıklar geneli problem ya bu hijyen ürünü diye almıyolar gaming gen den XPG Summoner Klavye aldım aynısı başıma geldi hayvani bir çınlaması var ama ilk 14 gün bile iade edemedim illa servise gitcek dediler bende uğraşmadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Zararı kabullenip uygun fiyata elden çıkarmak en mantıklısı.Bende aldım ve 1000 TL ye geri sattım.2 bin daha koyup üstüne corsair void elite wireless aldım.Beni hiç memnun etmedi kulaklım sesi çakma kulaklıklar gibi çok basit ve rahatsız edici.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Batuhan
Zararı kabullenip uygun fiyata elden çıkarmak en mantıklısı.Bende aldım ve 1000 TL ye geri sattım.2 bin daha koyup üstüne corsair void elite wireless aldım.Beni hiç memnun etmedi kulaklım sesi çakma kulaklıklar gibi çok basit ve rahatsız edici.
Void elite benim listemde açıkçası. Ama arkadaşta var ve çok ağır değil mi hocam? . Onun dışında mic + ses iyi diye biliyorum.
arkadaşlar ürün elime ulaştı şuan için memnunum mikrofon ve çekim mesafesi hoşuma gitti sesler evet biraz boğuk ama uygulamaya geldiğinde sorunun çözüleceğini düşünüyorum.Ayrıca çok hafif ve pedler rahat.
Hocam evet çok hafif + , pedler rahat + , çekim mesafesi + bunlara katılıyorum ama bence 40mm driverdan dolayı eq ile sesin çok fark edeceğini sanmıyorum. Yinede ben 1 ay takılır, yazılım gelmez ise 1k ya koyarım artık yapacak bir şey yok.

Top Bottom