Neler Yeni

Yerli telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Anneme telefon alacağız bütçe 13 bine kadar . oppo ve general Mobile arasında kaldık bende telefonlardan çok anlamıyorum ama kaliteli olsun istiyoruz bu markalardan birinin telefonunu kullanıp memnun olan varsa ya da öneride bulunacak olanlar cevap verirse çok iyi olur .

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Anneme telefon alacağız bütçe 13 bine kadar . oppo ve general Mobile arasında kaldık bende telefonlardan çok anlamıyorum ama kaliteli olsun istiyoruz bu markalardan birinin telefonunu kullanıp memnun olan varsa ya da öneride bulunacak olanlar cevap verirse çok iyi olur .
Samsung A34 al geç. Hem donanım hem kalite olarak o bütçede en iyisi. Oppo zaten yerli değil çinli bir marka, general mobile kullanıp memnun olanı ise henüz görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung A34 al geç. Hem donanım hem kalite olarak o bütçede en iyisi. Oppo zaten yerli değil çinli bir marka, general mobile kullanıp memnun olanı ise henüz görmedim.
Çin mi ben yerli sanıyordum zaten redmi ve Xiaomiyi de çin malı diye elemiştik.general mobilde annem yıllar önce kullandı memnun kalmıştı tâbi şimdi nasıl bilemiyorum amacımız yerli olmasıydı ama Samsung'a kalıcaz gibi neyse teşekkür ederim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çin mi ben yerli sanıyordum zaten redmi ve Xiaomiyi de çin malı diye elemiştik.general mobilde annem yıllar önce kullandı memnun kalmıştı tâbi şimdi nasıl bilemiyorum amacımız yerli olmasıydı ama Samsung'a kalıcaz gibi neyse teşekkür ederim
Şuanda kötü bir durumda zamanında bende kullandım ölmeyen telefonlardı ancak şuanda kalitesizler

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Şuanda kötü bir durumda zamanında bende kullandım ölmeyen telefonlardı ancak şuanda kalitesizler
O bütçeye hyperos güncellemesi alacak bir xiaomi modeli varsa tercih edilebilir donma sorunları miui yazılımda oluyordu hyperosda öyle bir şikayet olmadı general mobile yerine daha bilindik markalar tercih edebilirsiniz xiaomi bile general mobileden iyidir yada samsung tercih edebilirsiniz yerli telefon isteme sebebinizi sormuyorum ama bunlar daha iyi olucaktır

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,024
İsim
uwu
diğer seçenekleri sil yd bakmıyorsan her koşulda a34 seni memnun eder

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
O bütçeye hyperos güncellemesi alacak bir xiaomi modeli varsa tercih edilebilir donma sorunları miui yazılımda oluyordu hyperosda öyle bir şikayet olmadı general mobile yerine daha bilindik markalar tercih edebilirsiniz xiaomi bile general mobileden iyidir yada samsung tercih edebilirsiniz yerli telefon isteme sebebinizi sormuyorum ama bunlar daha iyi olucaktır
yanlış etiket :) ben zaten 10s kullanıyorum ki hyper os gelirmi bilmem

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,737
İsim
kilan embappe
A34 kesinlikle en mantıklı seçenek olur.

Anneniz için akmasaniz Poco F4 de tavsiye edebilirdim ama anneniz bence oyun oynamayacaktır 😀

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
samsung bakın derim genede
Zaten son seçeneğimiz oydu 😅 teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ao
O bütçeye hyperos güncellemesi alacak bir xiaomi modeli varsa tercih edilebilir donma sorunları miui yazılımda oluyordu hyperosda öyle bir şikayet olmadı general mobile yerine daha bilindik markalar tercih edebilirsiniz xiaomi bile general mobileden iyidir yada samsung tercih edebilirsiniz yerli telefon isteme sebebinizi sormuyorum ama bunlar daha iyi olucaktı
Önce ki telefonun miladı doldu o yüzden artık değişmesi lazım çin malı istemiyor o yüzden ilk yerlileri sordum ama işte onlarda fosmuş Samsung'a kaldık yine 😃

diğer seçenekleri sil yd bakmıyorsan her koşulda a34 seni memnun eder
Şimdi baktım dediğine yorumlarıda iyi teşekkürler

A34 kesinlikle en mantıklı seçenek olur.

Anneniz için akmasaniz Poco F4 de tavsiye edebilirdim ama anneniz bence oyun oynamayacaktır 😀
Hahaha o sadece WhatsApp ve ınstagram arası geziyor oyunla alakası yok 😅 artık kendime alırsam bakarım dediğiniz markaya teşekkürler

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,714
Üyeler
156,822
Son üye
Eylem
Top Bottom