Neler Yeni

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Knka 70/80 bin tıklama var 400 stok tabii ki yetmez de site de dayanamaz hangi site olursa olsun bence bu yoğunluğu kaldırmaz
Aga ben linke tıkladığımda görüntüleme bile yoktu. Aynı anda max 300 kişi falan girmişizdir. Çökmese ilk girenler alırdı. Çökünce şansa döndü.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aga ben linke tıkladığımda görüntüleme bile yoktu. Aynı anda max 300 kişi falan girmişizdir. Çökmese ilk girenler alırdı. Çökünce şansa döndü.
1 saat sonra bile alanlar olmuş sitenin veri trafiği kitlendi bunu vatan veya bir başka firma da yapsa çökerdi gayet doğal bence buna site darboğazi deniyor 😄

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Dünyalı Birisi
Bilader 3070 sistemin var ne anlatıyorsun?
İşte ne demek istemediğimi anlamamış bir ergen daha.

Ben tasarım yapıyorum. NX, CAD işi ile uğraşıyorum. İhtiyacım doğrultusunda bu sistemi aldım. Hemde çocuk oynasın diye.

Kullandığım telefon Redmi note 7.
Çok şükür. İphone 15 alabilme gücüm var. Ama neden İphone 15 'im yok diye ağlamıyorum... İhtiyacım yok...

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Taksim Delisi Cenk
1 saat sonra bile alanlar olmuş sitenin veri trafiği kitlendi bunu vatan veya bir başka firma da yapsa çökerdi gayet doğal bence buna site darboğazi deniyor 😄
18:25 de satın aldım. 18:32 de stok bitti 👍👍
Hemen hemen birçok sitede aynı şekilde olduğu için bekledik yani.
Adamlar istiyor ki 17:30 a girecek tık tık tıklayıp satın alıp çıkacak.o yoğunlukta varmı öyle bir lüks

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
İşte o çok saçma. Video yüklendiğinden itibaren 40 dakika falan uğraştım ben de. Siteye ilk girdiğimde ekran kartı stok Yok falan dedi f5 çektim stok var dedi sepete ekledim bilmem ne ohoo...

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Adamlar istiyor ki 17:30 a girecek tık tık tıklayıp satın alıp çıkacak.o yoğunlukta varmı öyle bir lüks
Ayn öyle şans biraz kullanılan internetin kalitesi bölgedeki veri trafik yoğunluğu gibi birçok sebep var

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Dünyalı Birisi
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
aynı soydan gelmediğimiz için üzgünüm, sanırım babanı veya babalarını arıyorsun umarım kısa zamanda bulursun
Geldikleri gibi gitmediler;kimi itini bıraktı, kimi bitini, kimi de piçini. Yoksa bu kadar şerefsizin bizden olması mümkün değil.
Neyzen Tevfik

M0untain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
M0untaibn
Geldikleri gibi gitmediler;kimi itini bıraktı, kimi bitini, kimi de piçini. Yoksa bu kadar şerefsizin bizden olması mümkün değil.
Neyzen Tevfik
bu arkadaş PHRYNE soyundan gelen soydaşlarını arıyor, yardımcı olalım bakın bu buralarda kalmış, git müge anlıya çık konu dağılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka

Ben tasarım yapıyorum. NX, CAD işi ile uğraşıyorum. İhtiyacım doğrultusunda bu sistemi aldım. Hemde çocuk oynasın diye.

Çok şükür. İphone 15 alabilme gücüm var. Ama neden İphone 15 'im yok diye ağlamıyorum... İhtiyacım yok...
Aferin sana bilader, diğer yazdıklarımı da okudun mu?

Leaden_Viever

80+ Bronze
İşte o çok saçma. Video yüklendiğinden itibaren 40 dakika falan uğraştım ben de. Siteye ilk girdiğimde ekran kartı stok Yok falan dedi f5 çektim stok var dedi sepete ekledim bilmem ne ohoo...
aynı anda binlerce kişi bir sunucuya yüklenrse böyle olur bir alışveriş sitesinin sunucusu ne kadar iyi olabilir adamlar sırf siteden alışveriş yapılmıyor diye sunucuyu daha iyi yapacaklarını zannetmiyorum hergün böyle sistem çıkmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Kanka tabii ki öyle isteyeceğiz. Sen tuzun kuru diye millete laf atıyorsun. Benim bahsettiğim şey ilk girenlerden olup iş şansa döndüğü için alamaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı anda binlerce kişi bir sunucuya yüklenrse böyle olur bir alışveriş sitesinin sunucusu ne kadar iyi olabilir adamlar sırf siteden alışveriş yapılmıyor diye sunucuyu daha iyi yapacaklarını zannetmiyorum hergün böyle sistem çıkmıyor
Bence bunun illa ki çözümü vardır. Geçici sunucu yükseltmesi vs. gibi.

Zael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Zaelta

Boş yapma abdülhamit. Millete avunmayı öğreteceğine, milleti böyle küçük hesaplar peşinde koşmak zorunda bırakanlara tepki göster. Iphone 15 alabilme gücü varmışmışmış bak bak bak. Bu attığın mesaj ne o zaman birader? bak alta kopyaladım. O sistemi de satmaya çalışıyorsun, demek ki çizim mizim yaptığın yok. Yoksa insan ekmek teknesini satmaz. Farkının olmadığı adama, boşaltılmış beynin ve olmayan ideallerinle sana dayatılan şükürü dayatma. İşine bak millete salça olma.

• Konu Sahibi
F5 pro 13t den iyi 13t pro alcaksaniz okey diyebilirim
13t pro? 🤑
Yok hocam ona gücüm yetmez.

MSI GEFORCE RTX 3070 VENTUS 3X, INTEL CORE i5 12400F, GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V DDR4 3600MHz, MSI B660M BOMBER DDR4 4600MHz, MSI BULK SPATIUM M390 NVME M.2 500GB, MSI MAG FORGE 100R KASA, MSI MAG A650BN 650W 80 PLUS, SAMSUNG Odyssey G3 27" 1ms 165Hz Pivot Gaming Monitör :eek::peped::blobdance:

Selimi

80+
Kısmet ya sistemler çıkar daha PC ye bu kadar emek harcayacagina biraz sağlıklarına harcasin bizim millet de 😂 adam PC alıyor 80 bin lik oturuyor başında obez oluyor bizim milletimiz de değişik ben önce sağlığımı ve kişisel bakımima para harcarim kimisi PC yi sever kimisi benim gibi değişik biri olur umursamaz 😁
13500 e rtx ekran kartlı sistem gelirmi ?

Top Bottom