Neler Yeni

Yırtık kutu iade olur mu ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Farkındayım bende ama çok sıkışmıştı yapacak bir şey yoktu daha dikkatli olunabilirdi tabii ki.

AOC firması bizzat kendi diyor hocam seve seve almak zorundalar

hocam bazen malum Türkiye servisleri sıkıntı çıkarıyor yinede

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
hocam bazen malum Türkiye servisleri sıkıntı çıkarıyor yinede
Evet o konuda haklısınız ama aslında sorun ölü piksel değil , ki görmüyorum unutuyorum bile, sadece yakından bakınca pikseller karıncalanıyor gibi oluyor çok çok hafif yine de rahatsız ediyordu ne yapacağım bilemiyorum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hay aksi ya, monitörde 1 ölü piksel çıkmıştı, ya amazondan almayı bende denedim ama sıkıntı yaşamıştım, son çare satıcıya sorayım, o da olmadı AOC garantisini kullansam değişim yaparlar mı sonuçta 1 tam ölü piksel garantiye giriyor hocam
Attığın linkte 1 taneyse "acceptable" yani kabul edilebilir seviyede diyor. 1'den fazlaysa garanti kapsamına giriyor anladığım kadarıyla. Büyüteçle ikincisini ara hemen :D

1660738338777.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
Attığın linkte 1 taneyse "acceptable" yani kabul edilebilir seviyede diyor. 1'den fazlaysa garanti kapsamına giriyor anladığım kadarıyla. Büyüteçle ikincisini ara hemen :D

Alıntıyı görüntüle
hocam aslında bir tane daha var ortanın aşağılarında ama düz bakınca gözükmüyor hafif sağ soldan bakınca gözükebiliyor ne değişik bir ölü piksel anlamadım :D

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Farkındayım bende ama çok sıkışmıştı yapacak bir şey yoktu daha dikkatli olunabilirdi tabii ki.

AOC firması bizzat kendi diyor hocam seve seve almak zorundalar

AOC 1 ölü pikseli kabul etmiyor. Kabul edilebilir diyor. Tecrübeyle sabit... TRdeki servis en az 4-5 tane olursa kabul ediyor. Kendileriyle konuştum berbat bir servis. Onun dışında AOÇ TRden yetkililere ulaştım hiç yardımcı olmadılar. Sırf 1 ölü piksel yüzünden THHye başvurdum inat ettim. Bu aşamada yapabileceğin şey kabul edilirse iade etmek. Bazı firmalar ilk 14 gün içinde ölü piksel çıkarsa değişim imkanı tanıyor o da kabul edilebilir. Ama benimki gibi bir yıl sonra oluşursa garanti süreci çok sıkıntı.

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
olarak kabul edilemez sayıda kusura sahip her bir LCD Monitörün onarılacağını veya garanti kapsamında yenisiyle değiştirileceğini garanti ederiz.
kabul edilemez sayı 1 mi oluyor?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
olarak kabul edilemez sayıda kusura sahip her bir LCD Monitörün onarılacağını veya garanti kapsamında yenisiyle değiştirileceğini garanti ederiz.
Forumlarda AOC 1 ölü pikseli bile garanti kapsamına sokuyor diyorlar da öyle bir şey yok maalesef. Neye göre diyor millet anlamıyorum. En az 4-5 tane olması gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor

Forumlarda AOC 1 ölü pikseli bile garanti kapsamına sokuyor diyorlar da öyle bir şey yok maalesef. Neye göre diyor millet anlamıyorum. En az 4-5 tane olması gerekiyor.
Adamlar 1 tam ölü piksel kabul edilebilir demiş ki yasada bile kusurlu ürün olarak geçiyor hocam nasıl sorun çıkartabilirler ki THH yolu gözükecek galiba

şahin doğan

80+ Platinum
Adamlar 1 tam ölü piksel kabul edilebilir demiş ki yasada bile kusurlu ürün olarak geçiyor hocam nasıl sorun çıkartabilirler ki THH yolu gözükecek galiba
THH 6 ay sürer sonrada reddederler :kekw:
gördüğüm kadarı ile Olayların yarısından fazlası böyle sonuçlanıyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben geçen ay THHye başvurdum. Sonuç bekliyorum. Bendeki ölü piksel de değil parlak piksel var 1 adet görünmüyor bile ama AOCnin gerek servisi gerek yetkilileri beni sinir krizine soktuğu için inat ettim uğraşıyorum. Allah kimseyi AOCnin garantisine muhtaç etmesin 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
THH 6 ay sürer sonrada reddederler :kekw:
gördüğüm kadarı ile Olayların yarısından fazlası böyle sonuçlanıyor
Şaka gibi yasa var sonucta

Ben geçen ay THHye başvurdum. Sonuç bekliyorum. Bendeki ölü piksel de değil parlak piksel var 1 adet görünmüyor bile ama AOCnin gerek servisi gerek yetkilileri beni sinir krizine soktuğu için inat ettim uğraşıyorum. Allah kimseyi AOCnin garantisine muhtaç etmesin 😄
AOC servisi ne dedi size

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şaka gibi yasa var sonucta

AOC servisi ne dedi size
Aynen iletiyorum;
Marka Piksel Politikası : 1cm kare içerisinde 3 ten fazla farklı yerlerde 5 ten fazla olduğu zaman teknik olarak değişim işlemlerini yapmaktayız.
Bir de boşuna gönderme 1 parlak/ölü piksel için geri gönderilir dendi.

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Beyler monitörü açarken azıcık yırttım sıkıntı olur mu değişim için ve de hdmi kablosunun poşetini yırtmadan açmak imkansızdı onu da yırttım ?

Alıntıyı görüntüle
Bence şansa bağlı veya satıcıya ben de trendyol üzerinden gamenote kulaklik almistim kardesim baya bir yirtmisti kutuyu açarken ana iade talebi oluşturdum ve gönderdim onaylandi param geri geldi

Top Bottom