Neler Yeni

Yüksek Puanlı Anadolu Lisesimi Yoksa Düşük Puanlı Yatılı Fen Lisesi mi?

Trouth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep daldaş
lise yurdunda yatılı kalmaktansa endüstri mesleği tercih ederim başma geldiğinden biliyorum anadoluda okuyun hocam
Sağolun tavsiyeniz için. Fakat size bir şey soracağım. Bahsettiğim lise Malatya lisesi diye geçiyor digeri ise Malatya Anadolu lisesi ve herhangi bir adları yok yani. İnternette ikiside Anadolu diye geçiyor ama ben sözettiğim lisenin düz lise olabileceğinden korkuyorum. Çünkü dediğim gibi 2 lise var ve biri Malatya Anadolu lisesi biri Malatya lisesi.

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Cenk Yalçın
T
Tokat Fen mezunu biri olarak, kesinlikle sayısalcı değilsen Fen lisesi okuma, sayısalın iyiyse Fen lisesi oku.
Tam tersine sayısalın kötüyse onu geliştirmen gerek bence. Ben sayısalda kötüyüm ama sayısal meslek istediğim için sayısalın üstüne gidiyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
Sağolun tavsiyeniz için. Fakat size bir şey soracağım. Bahsettiğim lise Malatya lisesi diye geçiyor digeri ise Malatya Anadolu lisesi ve herhangi bir adları yok yani. İnternette ikiside Anadolu diye geçiyor ama ben sözettiğim lisenin düz lise olabileceğinden korkuyorum. Çünkü dediğim gibi 2 lise var ve biri Malatya Anadolu lisesi biri Malatya lisesi.
günümüzde artık tüm düz liselerde anadolu lisesi statüsünde lgs puan ile girilenler proje okulu olarak geçiyor

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Görkem çetinkaya
Merhaba arkadaşlar ben bu sene 9. Sınıf oldum ve lise tercihi için sizden öneri ve görüşlerinizi almak istiyorum. İki tane okul var. Biri 410 Puanlı bir Anadolu Lisesi benim bulunduğum ilçede. Diğeri ise 380 Puanlı bir yatılı fen lisesi. Sizce hangisi daha mantıklı?
FEn bos cunku lise bos direk anadolu

Trouth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep daldaş
günümüzde artık tüm düz liselerde anadolu lisesi statüsünde lgs puan ile girilenler proje okulu olarak geçiyor
Evet epey isimli siteden baktığımda proje okulu olarak geçiyor ve Anadolu lisesi diyor. Ama işte kafam karıştı 2 farklı okul ve birinin ismi Malatya anadolu lisesi diğerinin ismi Malatya lisesi . Düz lise olabileceğinden şüphelendim. Sizce düz lisemi?

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Fatih Durak
Anadolu

NİTRQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömer Özcane
nereye yerleştin? Konunun yerleşmeler yapıldıktan sonra açılması garip

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
Evet epey isimli siteden baktığımda proje okulu olarak geçiyor ve Anadolu lisesi diyor. Ama işte kafam karıştı 2 farklı okul ve birinin ismi Malatya anadolu lisesi diğerinin ismi Malatya lisesi . Düz lise olabileceğinden şüphelendim. Sizce düz lisemi?
düz liseden kastınız nedir artık düz lise diye bir şey yok hepsi anadolu lisesi proje okulları nitelikli olan liseler

Trouth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep daldaş
nereye yerleştin? Konunun yerleşmeler yapıldıktan sonra açılması garip
Nakilimi farklı bir okula alacağım için açtım
Mesaj otomatik birleştirildi:

düz liseden kastınız nedir artık düz lise diye bir şey yok hepsi anadolu lisesi proje okulları nitelikli olan liseler
Sağolun anladım. Bu konular hakkında pek fazla bir fikrim yok o yüzden sordum. Cevabınız için teşekkürler.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Mustafa tsn
Ben zaten çok fazla arkadaş ortamına dikkat eden ve etkilenen biri değilim, bu yüzden de LGS' nin gereksiz bir sınav olduğunu düşünüyorum zaten. Galiba Anadolu Lisesine gitmeye karar verdim. Yorumun için teşekkür ediyorum
yok arkadaş ortamı önemli lise arkadaşların çabuk unutulur ama yks çalılırken baya önemli oluyor rekabetten dolayı

Trouth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep daldaş
yok arkadaş ortamı önemli lise arkadaşların çabuk unutulur ama yks çalılırken baya önemli oluyor rekabetten dolayı
İnanınki benim için değil. Çok fazla arkadaş edinen biri değilim zaten. Benim mantığıma göre o halde ortaokula da giriş sınavı olması lazım o zaman çünkü ortaokulda da önemli olarak varsayılan LGS sınavına giriyoruz. Ortaokulda da çalışkanı var, serserisi var ama ona rağmen iyi bir okul kazanabiliyorlar. Kişinin kendisinde olmadıktan sonra arkadaş çevresi falan bahane bence

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Mustafa tsn
İnanınki benim için değil. Çok fazla arkadaş edinen biri değilim zaten. Benim mantığıma göre o halde ortaokula da giriş sınavı olması lazım o zaman çünkü ortaokulda da önemli olarak varsayılan LGS sınavına giriyoruz. Ortaokulda da çalışkanı var, serserisi var ama ona rağmen iyi bir okul kazanabiliyorlar. Kişinin kendisinde olmadıktan sonra arkadaş çevresi falan bahane bence
Öyle olmuyor pek benimde pek arkadaşım yoktu ama genede milletin netlerini görünce çalışmaya başlamıştım

Top Bottom