Neler Yeni

Yulafın tadını sevmiyorum ne yapabilirim?

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
kilo almak için 9 cici bebe, yarım bardak yulaf, 1 muz, 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi, süt ve balı karıştırıp shake yaptım ama kusasım geldi 1 bardağı zor içtim. yulaftan kaynaklı olduğunu düşünüyorum yulafın tadını sevmiyorum nasıl sevebilirim? sporla uğraşıyorum kilo almak için ve protein ihtiyacımı karşılamak için yulaf yemek zorunda mıyım?

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Reis illa yulaf yemek zorunda değilsin kana hızlı karışan ve fazla kalorili bir şeyler tüketebilirsiniz.

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Enes
inceltilmiş yulaf vardı bende öyle kullanıyorum markası aklıma gelmedi şimdi. ben yulaftan tost yada shake yapıyorum gayet tadına alıştım. bazen yoğurta karıştırıp yiyorum

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Ben yulafı laktozsuz süt ile tüketiyorum. Normal süt ile arasında çok fark var, laktozsuz sütün tadı daha tatlıdır yulafın bütün kötü tadını alır yine sevmeyebilirsin ama laktozsuz sütten önce hiç yulaf yemiyordum şimdi 1 oturuşta 2 bardak (150gr falan) yiyebiliyorum.

Bir diğer tavsiyem bu kadar karışık shakeler hazırlamak yerine klasik süt, muz, yulaf 3 lüsünü bir kasede yiyebilirsin. Küçük porsiyonlarla başla.

-CrawL

80+ Gold
Yulaf yeme o zaman pirinç unu muz yumurta laktozsuz süt veya su +kakao pankek yap bide kabartma tozu 10numara

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tufan Hazar Erdoğan
Cici bebe aşırı şekerli onu kesmelisin öncelikle , ve kilo alma dönemimde yulaf pek önerilmiyor . İlla yiyeceksen de içine tadını güzelleştirmek için 1-2 damla bitter çikolata ve meyvelerle destekleyebilirsin. Max 1 hafta yiyebildim yulafı boğazımdan geçmiyor valla ya kolay gelsin şimdiden

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,533
İsim
umt
Discord
umt#4257
yulafı çikolata ile karıştırıp yiyebilirsin bir tık yemek terörü oluyor ama tadı güzel

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Mert
Üstüne cici bebe bisküvisi koy o zaman yeniyor

Hanaz

80+ Silver
kilo almak için 9 cici bebe, yarım bardak yulaf, 1 muz, 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi, süt ve balı karıştırıp shake yaptım ama kusasım geldi 1 bardağı zor içtim. yulaftan kaynaklı olduğunu düşünüyorum yulafın tadını sevmiyorum nasıl sevebilirim? sporla uğraşıyorum kilo almak için ve protein ihtiyacımı karşılamak için yulaf yemek zorunda mıyım?
Kilo için yulaf ne alaka gidicen fast fooda alıcan tavuk döneri indiricen üstüne bi cigara deyme kayfina

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,767
Üyeler
151,949
Son üye
Rugikeh
Top Bottom