Neler Yeni

YURTDIŞI İPHONE ALMAK MANTIKLI MI? (Zamanım Daralıyor)

şahin doğan

80+ Platinum
pasaport kaydı yapmak mantıksız çünkü pasaport kimin adına ise sim kart da onun adına olması gerek dolayısıyla satmakta zorlanırsın telefonu
3 yıl sonunda satarsan sorun olmaz.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer-Zemin
Vallaha kafam karıştı. Uğraşıyorsun arkadaş yurt dışından alınca.
kafa karışacak bişey yok hocam ya pasaport yapacaksın ya imei uzatma.
imei uzatmayı devlet bitirebilir pandemi için gelen bir şey açıklandı detayları yukarda
pasaport dersen harcı var ve 3 yıl satamazsın anca bi tanıdığa verirsin aileden yani ona adına hat çıkarırsın.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
kafa karışacak bişey yok hocam ya pasaport yapacaksın ya imei uzatma.
imei uzatmayı devlet bitirebilir pandemi için gelen bir şey açıklandı detayları yukarda
pasaport dersen harcı var ve 3 yıl satamazsın anca bi tanıdığa verirsin aileden yani ona adına hat çıkarırsın.
Pasaport kaydını 2700e direk kendim üzerine yaptırıp 3 yıl sorunsuz kullanabiliyorum yani

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Mustafa tsn
Fransadan alacak hocam 900 euroymuş. Arabayla geliyor arada türkiyeye gelirken getirecekmiş
Hocam mümkünse pro modellerden birine yönelin ordaki fiyat farkı fazla oluyor neden bilmiyorum ama daha karlı oluyor 13 alacaksanız yerine 12 pro alın derim
Yurt dışından gelen akrabanız ve ya arkadaşınız gerçekten güvendiğiniz biriyse onu pasaportu ile kayıt yaptırın onun üstüne hat alabilirsiniz ve ya mevcut hattınızı onun üstüne devredebilirsiniz
Ama bir kaç yerden de araştırın eksik ve ya hatalı bilgi vermiş olabilirim

Mchd26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit Karakeçi
En sağlıklı bilgiyi direkt e devleti arayarak alabilirsin. Seni iletişim başkanlığı üzerinden bilgi sahibi yapıyorlar. En son 4 ay önce sordurmuştum ben 2700tl + kdv dediler.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Mustafa tsn
Hocam mümkünse pro modellerden birine yönelin ordaki fiyat farkı fazla oluyor neden bilmiyorum ama daha karlı oluyor 13 alacaksanız yerine 12 pro alın derim
Yurt dışından gelen akrabanız ve ya arkadaşınız gerçekten güvendiğiniz biriyse onu pasaportu ile kayıt yaptırın onun üstüne hat alabilirsiniz ve ya mevcut hattınızı onun üstüne devredebilirsiniz
Ama bir kaç yerden de araştırın eksik ve ya hatalı bilgi vermiş olabilirim
26156F85-C7B1-45D5-B52B-CA243F0DA054.jpeg
59984DB0-9076-42DB-8778-472F271F1C8D.jpeg

1160 euro 21 bin yapıyor arada 9 bin tllik fark var bence uğraşmaya değecek bir fark açtırma ücretinin düşmeden hem global garantisi oluyor başka bi konuda öğrendim kadarıyla

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
18 yaş aşltına kaydettirirken sıkıntı olurmu peki?
ben 18 yaşından küçüğüm ve kendi pasaportuma telefon kaydettim ancak annemin e devlet hesabı üzerinden yaptım kendi e devlet hesabın üzerinden izin vermiyor. Bide bu şekilde yapınca sadece annemin üzerine olan hatlar çalışıyor kendi adıma olan hatlar çalışmıyor yani kendi pasaportuna kaydediyorsun ama annenin adına olan bir hat ile çalışıyor

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
ben 18 yaşından küçüğüm ve kendi pasaportuma telefon kaydettim ancak annemin e devlet hesabı üzerinden yaptım kendi e devlet hesabın üzerinden izin vermiyor. Bide bu şekilde yapınca sadece annemin üzerine olan hatlar çalışıyor kendi adıma olan hatlar çalışmıyor yani kendi pasaportuna kaydediyorsun ama annenin adına olan bir hat ile çalışıyor
Annemin zaten vodafone hattı var benimkide şuan vodafone direk annemin hesaba kayıtlı benim hat alırsam onun üstüne alırım zaten

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Annemin zaten vodafone hattı var benimkide şuan vodafone direk annemin hesaba kayıtlı benim hat
o zaman kendi pasaportuna kaydedebilirsin ama son 1 yıl içinde türkiyeye girmiş olan lazım yurtdışından. Annenin e devlet hesabına girip IMEI Kaydetme sayfasına gelirsen orada çocuğumun üstüne kayıt yapmak istiyorum diye bir düğme var

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
o zaman kendi pasaportuna kaydedebilirsin ama son 1 yıl içinde türkiyeye girmiş olan lazım yurtdışından. Annenin e devlet hesabına girip IMEI Kaydetme sayfasına gelirsen orada çocuğumun üstüne kayıt yapmak istiyorum diye bir düğme var
Yurtdışından hiç tütkiyeye girmedim işte o sıkıntı. Sadece 2010da gitmiştim bir kere fransaya

Top Bottom