Neler Yeni

Yurtdışı iPhone almak

PffPanda

80+ Bronze
Valla hocam işim ağır, piyade komandoyum. Irak'ta her an çatışmanın içindeyim. Yeri gelicek telefon cebimdeyken kayanın üstüne atlamam gerekecek. O yüzden dayanıklılık önemli.
Allah kolaylık versin ayağınıza taş değmesin hocam . 14 Pro Max i alıp garantileyin derim o zaman . Sizi üzmeyecek bir cihaz .

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Valla hocam işim ağır, piyade komandoyum. Irak'ta her an çatışmanın içindeyim. Yeri gelicek telefon cebimdeyken kayanın üstüne atlamam gerekecek. O yüzden dayanıklılık önemli.
O zaman 15 tavsiye etmem.Zaten o koşullarda 14 bile zor dayanır

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
Hocam Irak'tan gelicek, kayıt masrafı da bildiğim kadarıyla 20k civarında. Yani farazi söylüyorum, 35k telefon olsa, 21k kayıt, öyle böyle 6-7k da gitse 63-64k olur, minimum 15-20k lira kârım olur. Zaten al sat falan amaçlı almıyorum, kendim kullanıcam, sonrasında satma durumum olursa 2 yıl sonra satabiliyorum ama ailemden birisine veririm muhtemelen telefon değişecegim zaman. Ben de 15 PM alayım diyorum hem daha güncel hem bildiğim kadarıyla ufak tefek birkaç özelliği de daha iyi ama ısınıyor diyor arkadaşim, bilgi sahibi değilim o yüzden güvenemiyorum.
hocam konuya yazılan diğer mesajları okuyamadım fakat ben de ıraktan telefon getirtmiş birisi olarak tecrübelerimi aktarayım, öncelikle ırakta yenilenmiş telefon mevzusu çok yaygın buna dikkat etmeniz lazım, onun dışında benim aldığım cihaz çin modeliydi yani e-sim yok çift sim kart var
eğer kayıt ettirecekseniz bunun sizin için pek bir önemi yok onun dışında model kararlaştırmaya gelirsek 15 pro max almanız daha iyi olur şansınız varken, kamera açısından daha iyi bir durumda, dayanıklılık olarak daha kötü o yüzden kesinlikle kılıfla kullanmalısınız.
Tr'de kalıcı kayıt yaptığını iddia eden yer ve insanlar var genelde ip13 üzerine yapabildiklerini söylüyorlar, onu da araştırarak 20k vermekten kurtulabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökdeniz KARAKAŞ
Allah kolaylık versin ayağınıza taş değmesin hocam . 14 Pro Max i alıp garantileyin derim o zaman . Sizi üzmeyecek bir cihaz .
Hocam çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Şöyle bir ürün buldum, hatta bazı yerlerde ithalatçı garantili var 65k liraya, sence alınır mı, niye bu kadar ucuz diğerlerine göre? https://ty.gl/6z477i0sa7

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,013
İsim
uwu
Hocam bunların çok güvenli şeyler olduğunu düşünmüyorum ya, telefoncular bilirdi böyle bi şey olsa, zaten uçak modunu açıp kapatınca falan gidiyormuş. Biz normal kayittan devam edelim, hem 2 yıl sonra Tr'ye açık cihaza döner, elden çıkarma gibi bir durumum soz konusu olursa çıkarabilirim
bu işlemi 5k ya telefoncular yapıyor aynısı 🙂

xces35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ibrahim dee
hocam konuya yazılan diğer mesajları okuyamadım fakat ben de ıraktan telefon getirtmiş birisi olarak tecrübelerimi aktarayım, öncelikle ırakta yenilenmiş telefon mevzusu çok yaygın buna dikkat etmeniz lazım, onun dışında benim aldığım cihaz çin modeliydi yani e-sim yok çift sim kart var
eğer kayıt ettirecekseniz bunun sizin için pek bir önemi yok onun dışında model kararlaştırmaya gelirsek 15 pro max almanız daha iyi olur şansınız varken, kamera açısından daha iyi bir durumda, dayanıklılık olarak daha kötü o yüzden kesinlikle kılıfla kullanmalısınız.
Tr'de kalıcı kayıt yaptığını iddia eden yer ve insanlar var genelde ip13 üzerine yapabildiklerini söylüyorlar, onu da araştırarak 20k vermekten kurtulabilirsiniz
Telefon sürümün ne ve sesli facetime çalışıyor mu denedin mi ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam ben bizzat mediamart vb. yerlerde baktığımda durduğu halde bile yanıyordu telefon, belki sonradan çözülür ama şuanda var gibi gözüküyor ısınma sorunu.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,013
İsim
uwu
5k ya derken ? Yapılan işlem nedir ? Server üzerinden herhangi bir kayıt vs yapılamaz zaten . 20 bin TL yi her türlü vermek zorunda
hocam asla kapanmaz diyor video dakileri yapıyor sim kartı çıkartma telefon açılsın kapat bir şey olmaz diyor ve bunu telefoncular birbirlerine parayla satıyorlardı

PffPanda

80+ Bronze
hocam asla kapanmaz diyor video dakileri yapıyor sim kartı çıkartma telefon açılsın kapat bir şey olmaz diyor ve bunu telefoncular birbirlerine parayla satıyorlardı
Videoyu göremedim ama açık gibi duruyor . Kapanır bence yakında . O yüzden yurtdışı telefona ios tarafında bence pek yaklaşılmaması gerek . Çünkü 4 aylık süreyi 30 güne falan düşürürlerse iş biter zaten .

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,013
İsim
uwu
Videoyu göremedim ama açık gibi duruyor . Kapanır bence yakında . O yüzden yurtdışı telefona ios tarafında bence pek yaklaşılmaması gerek . Çünkü 4 aylık süreyi 30 güne falan düşürürlerse iş biter zaten .
yani bayadır yapıyorlar bnim bildiğim çünkü ip 11 alan biri yaptırdıydı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,850
Üyeler
156,529
Son üye
MühendisEmre
Top Bottom