Neler Yeni

YURTDISINDAN IPHONE ALMAK

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Berat
Merhaba akrabam var almanyada iphone getirtmeyi dusunuyorum sıkıntı olur mu veyahut samsung vesaire 8 ay çift sim sayesinde imei kayit yapmadan kullanabiliyormusum diye biliyorum varmi bilgisi olan. Ip 13 pro almayi dusunuyorum

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,290
İsim
uwu

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Hocam bu yurtdisindan getirilen ikinci cihaz yasagi hakkinda bilginiz varmi?
hocam orada yaşayan akrabanız size telefonu kargolayamaz sadece gelirken yanında 2. telefon gibi getirebilir o da kutusu olmayacak şekilde olmak zorunda yani kutusunu açıp almanyada bırakacak

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Berat
hocam orada yaşayan akrabanız size telefonu kargolayamaz sadece gelirken yanında 2. telefon gibi getirebilir o da kutusu olmayacak şekilde olmak zorunda yani kutusunu açıp almanyada bırakacak
Cihaz yasagi kapali kutuya yani anladim
Mesaj otomatik birleştirildi:

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji

aynen hocam yurt dışından ne alırsan al kapalı kutu olmamalı sen kullanıyormuşsun gibi kutusunu açıp valize falan koyman gerekiyor oyun konsolları falanda böyle yani telefon ceptede gelse olur

husnuatik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüsnü Atik
Burada her yıl 8 ay kullanım süresi veriyorsa 2 adet alıp birini 8 ay diğerini de ikinci 8 ay kullansan iki telefonla dönüşüm yapabilir misin acaba? Kayıt yapmadan ömür boyu kullan :)

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Burada her yıl 8 ay kullanım süresi veriyorsa 2 adet alıp birini 8 ay diğerini de ikinci 8 ay kullansan iki telefonla dönüşüm yapabilir misin acaba? Kayıt yapmadan ömür boyu kullan :)
2 adet alınca tr fiyatına geliyor zaten

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
chade
2 tane yurtdışı alacağın paraya azıcık daha eklersin tr den alırsın. yurtdışından almaktaki amaç ucuza mal etmek zaten

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Berat
Ahaha iyi mantık fakat maliyet artiyor

2 tane yurtdışı alacağın paraya azıcık daha eklersin tr den alırsın. yurtdışından almaktaki amaç ucuza mal etmek zaten
Ip 13 pro yu 13-15k tl civarina buluyorum

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
chade
Ahaha iyi mantık fakat maliyet artiyor

Ip 13 pro yu 13-15k tl civarina buluyorum
hocam almanyada s24 ultra ne kadarmış haberin var mı? gürcistanın bir sitesinden bakıyorum şu an ve tl ye çevirdiğinde 35k civarı tutuyor. gittin geldin yol masrafı falan filan derken tr ye göre 20-25k daha ucuz.

Son düzenleme:

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Berat
hocam almanyada s24 ultra ne kadarmış haberin var mı? gürcistanın bir sitesinden bakıyorum şu an ve tl ye çevirdiğinde 35k civarı tutuyor. gittin geldin yol masrafı falan filan derken tr ye göre 20-25k daha ucuz.
Yol masrafini ben vermiyorum akrabam ziyarete geliyor samsung fiyatlarinida bilmiyorum sormadim.

Bu arada az önce bir konuda tax free mevzusu gördüm benim.konuyla alakasi yok degil mi

Son düzenleme:

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
hocam onun sistemi oyle degil ocak ayinda yurt dışından gelen tum telefonlar aciliyor agustosun sonlari ile eylulun ortalarina dogru kapaniyor her yil boyle tekrarlaniyor senin telefonu kullanip kullanmamandan bagimsiz

husnuatik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüsnü Atik
hocam onun sistemi oyle degil ocak ayinda yurt dışından gelen tum telefonlar aciliyor agustosun sonlari ile eylulun ortalarina dogru kapaniyor her yil boyle tekrarlaniyor senin telefonu kullanip kullanmamandan bagimsiz
Doğrudur hocam bilgi için teşekkürler. Sistem bizi açık bulmaya zorluyor ne yaparsın :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,495
Üyeler
151,073
Son üye
yusufsmsek
Top Bottom