Neler Yeni

Z flip 4 mü İphone 12 mi?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Yurt dışı telefon kayıt fiyatları 20K şuanda. Yurt dışı almak akıl kârı değil. Bunu bile keşfedemediniz mi daha 😀 neyse dediğiniz gibi, bende gidiyorum.
Yurt içi telefondan Hotspot yapacağım zaten poco elde

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,275
İsim
Ahmet Sevinç
iphone 12 tartışmasız iphone u 10 yıl kullanabilirsin ama samsung u kullanamazsın
kısmen doğru bir cümle ama sen br telefonu 10 yıl kullanmak için almıyorsun ki iphone da parça tamiri daha pahalı ayrıca bu samsung un m serisinden g80 işlemci atılıp piyasaya sürülen bir model değil içinde gen 1 var ve aşırı güçlü yani yazılım dışında hemen hemen aynı ömrü sunabilirler

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Uygunsuz Dil

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
2020 aralık ayından bu yana 12 kullanıyorum. Bataryası %83 seviyesine indi, 79lara inince orjinal ile değiştirip en azından 3 yıl daha kullanacağım. Ancak sıfır veya yeni bir telefon alacak olsam, üç yaşına girmiş bir model olan 12 almazdım.
DAha önce de yazdım, z flip Ekranı gayet güzel ancak içerik tüketmeye dayalı olarak uzunlamasına ekran zor gelebilir. . Ancak seçim bu iki cihaz arasında olacaksa, z flip, batarya anlamına çok üzer. Erdi ÖZÜAĞ'ın z flip incelemesini izleyin, o da telefonu beğenmiş ancak en büyük handikapının batarya olduğunu söylemiş.
Burada önemli olan sizin isteklerinizin ve ihtiyaçlarınızın ne olduğu. Biz sadece fikir verebiliriz,nihai karar elbette sizin.

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop
2020 aralık ayından bu yana 12 kullanıyorum. Bataryası %83 seviyesine indi, 79lara inince orjinal ile değiştirip en azından 3 yıl daha kullanacağım. Ancak sıfır veya yeni bir telefon alacak olsam, üç yaşına girmiş bir model olan 12 almazdım.
DAha önce de yazdım, z flip Ekranı gayet güzel ancak içerik tüketmeye dayalı olarak uzunlamasına ekran zor gelebilir. . Ancak seçim bu iki cihaz arasında olacaksa, z flip, batarya anlamına çok üzer. Erdi ÖZÜAĞ'ın z flip incelemesini izleyin, o da telefonu beğenmiş ancak en büyük handikapının batarya olduğunu söylemiş.
Burada önemli olan sizin isteklerinizin ve ihtiyaçlarınızın ne olduğu. Biz sadece fikir verebiliriz,nihai karar elbette sizin.
benim batarya kendi telefonumda da çok kötü normalde 5000mah ama günde %10 görüyorum %100 şarjdan

Top Bottom