Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
MERTCAN ÖZTÜRK
Arkadaşlar ürün elime ortalama 12-13 günde ulaştı herhangi bir ek vergi çıkmadı.

Ürünün görüntü kalitesi mükemmel diyebilirim,ama ses kalitesi zayıf kalıyor ek olarak hoparlör gerekebilir.

1700 TL'ye Çinden alabileceğiniz en güzel ürün diyebilirim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ olarak ürün 40-50 dakika çalıştığında ısındığından dolayı kapanıyormuş ama daha o kadar uzun test edemedim.
hocam su kapanma olayını bi test etsen olurmu ona göre alalım bizde

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şahin bahar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Twitter
Sahin_Safiye7
Discord
Şahin bahar#9155
Gönderici Amazon olmayınca bir düşünüyor insan. Ben de düşünüyorum almayı da bakalım aliexpress te de aynı fiyat.
Ben aldım luvars. Com diye bir siteden 2900 para verdim beklentiniz nedir ben alsam birdaha düşünürüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Beyler vergi işi belli olmaz 20tl ye ufak biblo almıştım 50tl vergiyle gelmişti (Amazon da bir satıcı)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Enes
Bana da ulaştı ürün, görüntüyü kaliteli hale getirmek için önerileriniz var mıdır? En doğru şekilde nasıl izleriz?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Ürünü ışık fazlaca olan bir yerde az önce tavana yansıtarak denedim görüntü kalitesi bence fiyatına göre çok çok iyi daha detaylı inceleyip bir inceleme konusu açarım belki biraz fazla ısınıyor ama modifiye etmek gerekebilir( açmaya cesareti olana sıvı soğutma takacasın bi tane üff) 15dk felan çalıştı arkası el yakacak kıvamdaydı ömrü ne kadar uzun olur onu bilemem ama güzel ürün 5ghz felan bağlanıyor

Vergi : Vergi ödemiyorsunuz sayfa 4 te satıcıyla mesajlaşmam var vergi çıkarsa biz karşılarız diyor. Sanırsam bu da klavye aldığımız sitedeki gibi (adını unuttum sitenin )ondada bazı kargo firmalarıyla gelince vergi alınmıyordu diye biliyorum.,

Ürünün içini merak edenlere kendimdekini sökmeme gerek kalmadı

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
15dk felan çalıştı arkası el yakacak kıvamdaydı
Böyle bir ürün yapıp bunu neden çözmemişler acaba :) biz kendimiz nasıl bir çözüm buluruz acaba yoksa sıkıntı gibi

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Böyle bir ürün yapıp bunu neden çözmemişler acaba :) biz kendimiz nasıl bir çözüm buluruz acaba yoksa sıkıntı gibi
Bilemedim
bu videoada 1:04 te gözüküyor led arkasındaki metal soğutma bloğu ve fan belki biraz öne koyup arkaya 1 fan daha taksalarmış olurmuştu ama yapmamışlar bizim yapabileceklerimizi araştırıyorum aklıma daha bir şey gelmedi ama yapılacak şeyler olurda az masrafla yapılabilecek bir şey lazım

https://www.amazon.com.tr/40x40mm-Soğutma-Alüminyum-Bloğu-Soğutucu/dp/B0C8B3ZNY4/ref=sr_1_20?keywords=sıvı+soğutma+bloğu&qid=1705999515&sr=8-20 Mesela arkaya bu takılıp 120 yada 80mm radyatörle fln soğutulabilir belki ama masraf

Son düzenleme:

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Bilemedim
bu videoada 1:04 te gözüküyor led arkasındaki metal soğutma bloğu ve fan belki biraz öne koyup arkaya 1 fan daha taksalarmış olurmuştu ama yapmamışlar bizim yapabileceklerimizi araştırıyorum aklıma daha bir şey gelmedi ama yapılacak şeyler olurda az masrafla yapılabilecek bir şey lazım

https://www.amazon.com.tr/40x40mm-Soğutma-Alüminyum-Bloğu-Soğutucu/dp/B0C8B3ZNY4/ref=sr_1_20?keywords=sıvı+soğutma+bloğu&qid=1705999515&sr=8-20 Mesela arkaya bu takılıp 120 yada 80mm radyatörle fln soğutulabilir belki ama masraf
1-1.5saat çalıştırır mısın ne olacak bakalım :) kesinti vs olacak mı

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

gulugulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yunus emre
Ürün banada ulaştı. 2 hafta sürüyor gelmesi, vergi felan ödemedim. Akşam yarım saat kadar kurcaladım wifi'si, bluetooth, netflix ayarlarına felan baktım yani yarım saat kadar açık kaldı tabii ki sıcaklık vardı ama el yakan sıcaklık yoktu. Görüntü kalitesi gayet iyi. f/p ürün ben begendim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,325
Üyeler
140,809
Son üye
freaqzer
Top Bottom