Neler Yeni

Forumu bırakıyorum ve birkaç şey

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
21. Kuralın ihlali
Merhaba 👋
Forumu bıraktığımın yanında birkaç şey söylemek istiyorum. Bir süredir aklımdaydı ama ders çalışmayı bekleyeyim dedim de bekleyemedim.
Öncelikle söyleyebilirim ki bu forum "useless" kelimesinin tam karşılığı olmuş durumda. Forum yönetimi var mı yok mu bilmiyorum, forum yönetimi işe yarıyor mu onu da bilmiyorum. Forum kuralları o kadar basit tutulmuş ki...
Moderatör görev tanımı = Ø

Forum üyeleri de o kadar vasıfsız, alaycı ki... Forum üyeleri o kadar iğrenç bir yapıdaki, ben neden bu kadar burada durdum kendime kızıyorum.

Forumda oldukça içerik paylaşmaya çalıştım, belki 1 kişi de olsa faydam olur diye fakat bu çabaya değmeyeceğini kavradım.

Bu forum sitesi, forum kavramını taşımıyor artık benim için. Benim için mahalle arkası sokak konumunda. Birçok kişi de bana katılacaktır. Belki bu yorumdan ötürü ban yerim bilmiyorum.

Forumu bırakıyorum. Buraya ayırdığım vakti artık Medium, kendi blogum, kendi hayatıma ayıracağım. Kendinize iyi bakın!

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Oğuz
Oh be bugün bütünlemeye girmeyi unutmuştum, bu haberi görünce moralim düzeldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz arkandayız Caner yeter ki geri gelme.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Merhaba 👋
Forumu bıraktığımın yanında birkaç şey söylemek istiyorum. Bir süredir aklımdaydı ama ders çalışmayı bekleyeyim dedim de bekleyemedim.
Öncelikle söyleyebilirim ki bu forum "useless" kelimesinin tam karşılığı olmuş durumda. Forum yönetimi var mı yok mu bilmiyorum, forum yönetimi işe yarıyor mu onu da bilmiyorum. Forum kuralları o kadar basit tutulmuş ki...
Moderatör görev tanımı = Ø

Forum üyeleri de o kadar vasıfsız, alaycı ki... Forum üyeleri o kadar iğrenç bir yapıdaki, ben neden bu kadar burada durdum kendime kızıyorum.

Forumda oldukça içerik paylaşmaya çalıştım, belki 1 kişi de olsa faydam olur diye fakat bu çabaya değmeyeceğini kavradım.

Bu forum sitesi, forum kavramını taşımıyor artık benim için. Benim için mahalle arkası sokak konumunda. Birçok kişi de bana katılacaktır. Belki bu yorumdan ötürü ban yerim bilmiyorum.

Forumu bırakıyorum. Buraya ayırdığım vakti artık Medium, kendi blogum, kendi hayatıma ayıracağım. Kendinize iyi bakın!
Tüh! Forumdan bi gay daha ayrildi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hersey okeyde canerin bana vasifsiz eleman demesi okey degil en azindan kizlardan hoslaniyorum
Senin hoşlanmanı sevsinler 😂
Hayatı sigara alkol ve araba üçgenine sıkıştırmış acınası birisin.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Senin hoşlanmanı sevsinler 😂
Hayatı sigara alkol ve araba üçgenine sıkıştırmış acınası birisin.
Araya bide her yilbasi cikma teklifi ettigim kizida ekleyelim miss gibi bi hayatim var

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,343
Üyeler