Neler Yeni

rdr 2 çok iyi oyun (!)

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,914
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Sende oldu diye herkesde olacak değil bra😌
O sırada AMD:
sddefault.jpg

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kız bile daha az ilgi istiyor. Açılan konuya bak sırf triggerleyip hit başka bir şey yok. Verdim hitini.

Şaşırmadım konu başındaki mesajdan sonra konu ortasındaki mesajlar tam da bunu karşılar nitelikte. Konunun devamını okumadan vermişim notunu.

Son düzenleme:

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Cengiz
Kabul etsenizde etmesenizde Rdr2 en "iyi" oyun. Sevmeyebilirsin fakat Rockstar'a saygı duymalısın. Oyun dünyasında onlar kadar işini severek ve kaliteli başka bir şirket yok :D Oyun dünyasının standartlarını belirliyor adamlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Metro gerek hikayesiyle gerek atmosferiyle eşi benzeri olmayan bir oyun fakat Rdr2 ayrı seviye. Bir oyun değil bir sanat eseri adeta.
Valve > Rockstar

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Ortalık karışacak gibi.Buyrun herkesin yere göğe sığdıramadığı,kimisinin en iyi oyun olduğunu idda ettiği rdr2 oyuncuğu :D
90 saat oynadım 1 bugla bile karşılaşmadım ki karşılaştığın bugda oyunu kıracak cinsten bir bug değil

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
Hayırdır nedir yani bu kötüleme sevdaniz? Sana hitap etmiyorsa kötü mü olacak? Benim bile ön yargıyla yaklaştığım bir oyundu ama oynadıktan sonra her şey değişti şuan bir şaheser olarak gözümde. Ayrıca oyun ilk chapter çok yavaş ilerliyor zaten sonraki chapterlar akıp gidiyor. Yani birşeyi sevmediğiniz için kotulemenin manası yok laf kalabalığı yapmak için konu açmayın. Sıfır bug yaşadığım oyunda sırf karakter dönüyor diye oyunu kötü yapıyor:d trajikomik

Hasan344

80+ Gold
Dünyanın en iyi oyunu😍😍

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan KARATAŞ
Hikâye oyunu sevenler için efsane bı üst düzey oyun olayların gidişatı olsun hikâyesi olsun bambaşka bişi 1 saatten oyunu anlamaman normal hikâye %30 larin üzerine çıkınca Oyun başlıyor hikâye oyunu sevmeyenler başlarda sıkılması normal

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk
Daha Başından Sarmadı 1 Saat Oynamadan Sildim Gereksiz Abartılan Balon Oyun Yani Kovboy Türünün Bu Kadar Abartılmasına Gerek Yok Gta 5 Deseler Eşi Benzeri Yok Nerdeyse Tamam Dicem Ama Şu Oyuna Dünyanın En İyi Oyunu Demeyin Kardeş
Kardeşim şunu gelde bizim sınıftakilere bi anlat lütfen anlatıyorum anlamıyorlar çıldırmak üzereyim

Recep Aya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Recep Aya

Ortalık karışacak gibi.Buyrun herkesin yere göğe sığdıramadığı,kimisinin en iyi oyun olduğunu idda ettiği rdr2 oyuncuğu :D
Ulan seviyorsanız sevin sevmiyorsanız sevmeyin. Her sene rdr2 balon mu iyi mi kavgasına girmeye ne gerek var biri çıkıyor 1 saat oynuyor sarmıyor oyunun baş düşmanı oluyor, sal gitsin lan oyun lan bu oyun oyun

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Talha Açıkgöz
kral sana göre en iyi oyun ne peki??

Farway

80+ Silver
Oyunda sürekli atla bir yere gitmek dışında sorun yok ta yani onda bile 1001 çeşit senaryo yazmış adamlar. Evet bizim gibi aksiyon ve heyecan sevenler için at mekaniği biraz kötü gelmiş olabilir hantal görüntü falan ama oyun genel olarak çok iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,650
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd
Top Bottom