Neler Yeni

rdr 2 çok iyi oyun (!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Faruk

Ortalık karışacak gibi.Buyrun herkesin yere göğe sığdıramadığı,kimisinin en iyi oyun olduğunu idda ettiği rdr2 oyuncuğu :D
Oyunda bir bug buldun diye oyunu kötülemek mantıklı bir şey değil. Bana ve çoğuna göre hala yapılmış en iyi oyun.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,312
İsim
Cengiz

DarkEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan Gündoğdu
Daha Başından Sarmadı 1 Saat Oynamadan Sildim Gereksiz Abartılan Balon Oyun Yani Kovboy Türünün Bu Kadar Abartılmasına Gerek Yok Gta 5 Deseler Eşi Benzeri Yok Nerdeyse Tamam Dicem Ama Şu Oyuna Dünyanın En İyi Oyunu Demeyin Kardeş
Kardeşim çoğu oyun en ilk başta zaten sarmaz. Ben mesela gta sa oynamaya ilk başladığım zaman oyun fazla abartıyorlar diye düşünüyorsun ama oyun ortalarına sonlara gelince hikayeyi anlayınca abi mükemmel oyunmuş diyorsun. Rdr 2 de bu olabilir normal yani

serwer12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serhat
Bu tarz bir konu açma geregi bilr duyyorsan gerçekten çok iyi bir oyun oldugunu kanıtlıyor.

Oyun hikayesi için seviliyor 4060ti olmasına rağmen göz yoruyor diye kısık grafiklerde oynadım hikaye bitince sildim çok şey etmeyin

ALPHA TR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Seyt Akdoğan
Bi tane bug buldu diye oyunu dünyanın en kötü oyunu ilan eden kişiyi görüyorsunuz sen oyun oynama kardeş mümkünse 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rip Van Winkle
Daha Başından Sarmadı 1 Saat Oynamadan Sildim Gereksiz Abartılan Balon Oyun Yani Kovboy Türünün Bu Kadar Abartılmasına Gerek Yok Gta 5 Deseler Eşi Benzeri Yok Nerdeyse Tamam Dicem Ama Şu Oyuna Dünyanın En İyi Oyunu Deme

Daha Başından Sarmadı 1 Saat Oynamadan Sildim Gereksiz Abartılan Balon Oyun Yani Kovboy Türünün Bu Kadar Abartılmasına Gerek Yok Gta 5 Deseler Eşi Benzeri Yok Nerdeyse Tamam Dicem Ama Şu Oyuna Dünyanın En İyi Oyunu Demeyin Kardeş

Palo DAYI

80+ Silver
1 saat oynamis yorum yapıyor sen filmin ilk 30 dakikasını izlemeden de kapatırsın kardes

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,758
İsim
ege erdem demirelli
3. hafta 4. RDR 2 kotuleyen konu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,312
İsim
Cengiz
1 saat oynamis yorum yapıyor sen filmin ilk 30 dakikasını izlemeden de kapatırsın kardes
Başından Sarmayan İlerde'de Sarmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim çoğu oyun en ilk başta zaten sarmaz. Ben mesela gta sa oynamaya ilk başladığım zaman oyun fazla abartıyorlar diye düşünüyorsun ama oyun ortalarına sonlara gelince hikayeyi anlayınca abi mükemmel oyunmuş diyorsun. Rdr 2 de bu olabilir normal yani
San Andreas'da Bana Göre İyi Değil Vice City Daha İyi

Top Bottom