Neler Yeni

Deneme çözerken odaklanamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin Tural
Odaklanabildiğim zaman 60-65 net yapıyorum ama odaklanamadığım zamanlarda 45 net civarı yapıyorum bu sorun nasıl geçer her yerde kısa videolarla alakası olduğunu gördüm sizce bu doğrumudur bide günlük 10 dk kitap okusam etkisi olur mu .

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Mehmet Aslan
Odaklanabildiğim zaman 60-65 net yapıyorum ama odaklanamadığım zamanlarda 45 net civarı yapıyorum bu sorun nasıl geçer her yerde kısa videolarla alakası olduğunu gördüm sizce bu doğrumudur bide günlük 10 dk kitap okusam etkisi olur mu .
Kitap okumak yerine bolca paragraf çöz daha çok faydası olur. Ve çalışırken nasıl rahat ediyorsan ona göre çalış. Mesela ben çok sessiz ortamı sevmiyordum müzik dinleyerek çalışıyordum bunun gibi şeyler.

RONALDINHO

80+ Bronze
kitap okumanın faydası olur. kendini hıza alıştırmışsın deneme yavaş olunca dikkatin dağılıyor hız arıyorsun. tiktoku azalt kitap oku

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Kitap okumak yerine bolca paragraf çöz daha çok faydası olur. Ve çalışırken nasıl rahat ediyorsan ona göre çalış. Mesela ben çok sessiz ortamı sevmiyordum müzik dinleyerek çalışıyordum bunun gibi şeyler.
Kitap okurken beynin düşünür ama gözlerin kitaptadır. Paragraf çözersen soruya odaklanmaya çalıştığın için daha faydalı olacaktır.
Deneme içinde kütüphaneye gidebilirsin.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Mehmet Aslan
kitap okumanın faydası olur. kendini hıza alıştırmışsın deneme yavaş olunca dikkatin dağılıyor hız arıyorsun. tiktoku azalt kitap oku
hocam gelmiş son seneye kitap okusa nolur okumasa nolur o saaten , sonra paragraf çözerse hem soru tipi öğrenir hemde okumasına kitap kadar faydası olur :D

RONALDINHO

80+ Bronze
hocam gelmiş son seneye kitap okusa nolur okumasa nolur o saaten , sonra paragraf çözerse hem soru tipi öğrenir hemde okumasına kitap kadar faydası olur :D
yani hiçbir şey yapmamasından iyidir belki paragraftan da sıkılır 😁

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Mehmet Aslan

Erden419

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem
takviye gıda kullanabilirsin arada sırada kafein al hem dinç tutar hem uynık olursun etrafında ses yapan dikkatini dağıtan şeyleri kaldır odanı havalandır ek gıda olarakta supradyn energy focus veya pharmaton kullanabilrisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin Tural
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
takviye gıda kullanabilirsin arada sırada kafein al hem dinç tutar hem uynık olursun etrafında ses yapan dikkatini dağıtan şeyleri kaldır odanı havalandır ek gıda olarakta supradyn energy focus veya pharmaton kullanabilrisin
Tamamdır teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paragraf çözmek daha mantıklı gibi ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Hocam selam, kardeşim için de takviye gıda Supradyn Energy Focus markasını alacağım nasıl olur sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
yaş önemli ben baya kullandım 1 ay kullansın 1 ay ara versin karaciğeri yorar +kan tahlillerinede yansır
Bugün kargo geldi ve 1 tane kullandı, bir tuhaf hisseti kendini nedense işe yaradı sanki :D anlamadım bende. Düzenli kullanıldığında daha mı iyi etki eder?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,648
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom