Neler Yeni

Fitness Hakkında Yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir
Hoca gelişim çağında olduğun için ağırlık kaldırma boy uzaman durur dedi, ne kadar ağırlıkla çalışmam doğru olur? Amacım kilo vermek

Yaş 14 , Boy 1.66, Kilo 75

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Powerlifter olmicaksın kanka. Boy uzaması genetikte varsa zaten her türlü uzayacaksın.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
Hoca gelişim çağında olduğun için ağırlık kaldırma boy uzaman durur dedi, ne kadar ağırlıkla çalışmam doğru olur? Amacım kilo vermek

Yaş 14 , Boy 1.66, Kilo 75
kardiyo yapman lazım kilo için ağırlığın boya bir etkisi yok bence eğer genetiğinde varsa uzarsın

eneskaya6

80+ Silver
amacın kılo vermekse koşşşşşşş ve o yaşta ağırlık kaldırmak yerine herhangi bir spor dalına gitsen cok daha faydalı olur. tavsiyelerim boks ve taekwondo. dövüş sanatlarından birine git ve inanamadıgın kadar kılo verirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amacın kılo vermekse koşşşşşşş ve o yaşta ağırlık kaldırmak yerine herhangi bir spor dalına gitsen cok daha faydalı olur. tavsiyelerim boks ve taekwondo. dövüş sanatlarından birine git ve inanamadıgın kadar kılo verirsin
Onlarıda düşündümde çok uzakta kalıyor, belediye spor salonuna yazıldım evimede yakın

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Onlarıda düşündümde çok uzakta kalıyor, belediye spor salonuna yazıldım evimede yakın
En kötü salonda kardiyo yaparsın çok yormazsın kendini, ayrıca boyunun uzamasını engellemez, aile genetiğin nasılsa onun meyvesini yersin.

Top Bottom