Neler Yeni

Fitness Beslenme programı

behcet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Parçala Behçet
Arkadaşlar 1 aydır fitness ile ilgileniyorum fitness hakkında fazla bilgim yok hocalarda ilgilenmiyor beslenme düzenim sabahları 3 yumurta 6 dilim kepek ekmeği spordan önce 1 su bardağı pirinç ve 100 gram kadar tavuk spordan sonrada bir su bardağı pirinç ve 100 gram tavuk yanına 1 tabak salata yiyorum onun dışında haftada bir bölgeyi 2 kere çalışıyorum ve her bölge için ort. 25 set giriyorum hatam varsa duzeltirseniz sevinirim boy 1.80 kilo 90
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada hedef 75 kilo ve parçalı olmak istiyorum günlük 4 litre kadar su içiyorum uyku duzenimde iyi ve spordan sonra 30 dk bisiklet yapıyorum

Hail Zimbabwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
George
Bilgim yok ama bende başlamayı düşünüyorum. Umarım hayaline kavuşursun.

Keyfen

80+ Bronze
dostum güzel bir yola başlamışsın ilk etapta direk kendini dibine kadar sıkarak spordan soğutma kendini yemene içmene dikkat etmek istiyorsan genel tabirleri yapmaman gerekenleri öğrenmen yeterli
günlük 40 gram yağ miktarını geçme 4 litre civarı su içmeye özen göster - sabah ben yulaf ezmesi içine meyveler doğrayarak yiyordum öğlen işyerinde ne çıkarsa onu yiyordum tabi ölçülü şekilde saat 5 tede karabuğday patlağı yiyordum 40 gram civarı enerji veriyordu. akşamlarıda tavuk vb yiyebilirsin. salatalık felan çok önerdiler ama ben az yiyordum bi sorun yaşamadım, 6 ayda 116 kilodan 90 kiloya düştüm son 1 senedirde böyle devam ediyorum 90 da devam. fatsecret uygulamasını yükleyip ordan kalori karbonhidrat yağ şeker protein miktarı gibi değerleride takip edebilirsin.

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet
6 ay boyunca istediğini yap dostum kırmızı beyaz et ağırlıklı beslen, çok dikkat etme derim ilk 6 ay için,sonrasında bir plan program belirleyip devam edebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom