Neler Yeni

🔥İndirim James Donkey RS2 3.0 RGB 2.599,00 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
batuhan ay
Ekransız olanını aldım geçenkinde ben. Yazılım biraz ilginç. Ek olarak üst gövde plastik ve esnek bir malzeme onun harici çok iyi.
Yazılım pek kullanacağım bir şey değil. Gif atıp bir iki tane arada onlarla oynarım benim için yeterli. Sizin için yazılımda ne problem yarattı ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,444
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Yazılım pek kullanacağım bir şey değil. Gif atıp bir iki tane arada onlarla oynarım benim için yeterli. Sizin için yazılımda ne problem yarattı ?
Aslında yaratmadı. Yazılımın genel kurulumu, indirmesi ilginç. White versiyon diye driver yapmışlar benimki de beyaz ama o çalışmıyor siyah için olan çalışıyor :D

1708202433041.png

Arayüzü falan güzel onun haricinde zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
batuhan ay
Aslında yaratmadı. Yazılımın genel kurulumu, indirmesi ilginç. White versiyon diye driver yapmışlar benimki de beyaz ama o çalışmıyor siyah için olan çalışıyor :D

Alıntıyı görüntüle

Arayüzü falan güzel onun haricinde zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Arayüzü falan güzel onun haricinde zaten.Kötü bir başlangıç olmuş sizin için :D

freygasm

80+ Gold
Ekransız olanını aldım geçenkinde ben. Yazılım biraz ilginç. Ek olarak üst gövde plastik ve esnek bir malzeme onun harici çok iyi.
Yazılım via/qmk olmadıkça çok boş çin menşeii klavyelerde maalesef. Esnek olmasının sebebi de flex cut olması, esnek olduğu için daha sağlam oluyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,444
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Yazılım via/qmk olmadıkça çok boş çin menşeii klavyelerde maalesef. Esnek olmasının sebebi de flex cut olması, esnek olduğu için daha sağlam oluyor.
Kalite hissini düşürüyor açıkçası. Ses için yapıldığı belli zaten klavyenin sesi çok güzel :D

freygasm

80+ Gold
Kalite hissini düşürüyor açıkçası. Ses için yapıldığı belli zaten klavyenin sesi çok güzel :D
Evet evet hissiyatı kalitesiz gibi oluyor ama esnek olduğu için hem sesi daha hoş oluyor hem de pcbde çatlama vs durumu çok daha az oluyor :D

Top Bottom