Neler Yeni

🔥İndirim ACER NİTRO 31.5” QHD 2K 165HZ 400 NİTS MONİTÖR 6.799TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erkan
Fırsat iyi ama curved buda insanı sogutuyor

Fantastiktürk

80+ Bronze
Fiyat rakipsiz tabii ona söz yok. Sadece almayı düşünenler black smearingi yüksek olasılikla kötü düzeyde yaşamayı göze alsın. Bknz:
Özellikle altı okuyun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erkan
Curved benim için problem değil ama monitörün incelemesini bulamadım. Sizce panel nasıldır hocam? Üzer mi? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Bende araştırdım ama hiçbir bilgi yok %6 indirim beni pek memnun etmedi ilk başta alacaktım düz istediğim için vazgeçtim 32 inç IPS panel LG kulaniyorum bu 2k olunca alayım dedim vazgeçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Akçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende araştırdım ama hiçbir bilgi yok %6 indirim beni pek memnun etmedi ilk başta alacaktım düz istediğim için vazgeçtim 32 inç IPS panel LG kulaniyorum bu 2k olunca alayım dedim vazgeçtim
Hocam %6 toplam indirim değil. Ben Amazon ile görüştüm bu konuyla ilgili. Bahar fırsatlarının amacı aldığınız ürününün fiyatı ayın 26’sına kadar düşerse arada ki farkı hesabınıza yatıyoruz dediler. Yani dediklerine göre fiyatlar zaten indirim + ek indirim ve fiyat düşüşü olursa geri ödeme. Bu şekilde bahsettiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erkan
Hocam %6 toplam indirim değil. Ben Amazon ile görüştüm bu konuyla ilgili. Bahar fırsatlarının amacı aldığınız ürününün fiyatı ayın 26’sına kadar düşerse arada ki farkı hesabınıza yatıyoruz dediler. Yani dediklerine göre fiyatlar zaten indirim + ek indirim ve fiyat düşüşü olursa geri ödeme. Bu şekilde bahsettiler.
Türkiye'de alınan her şey yatırımdır bir daha aldığın fiyata düşmez mümkün değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Akçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkiye'de alınan her şey yatırımdır bir daha aldığın fiyata düşmez mümkün değil
katılıyorum hocam. tamamen pazarlama politikası zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat rakipsiz tabii ona söz yok. Sadece almayı düşünenler black smearingi yüksek olasılikla kötü düzeyde yaşamayı göze alsın. Bknz:
Özellikle altı okuyun.
hocam ağırlıklı olarak CS2, Valorant, ETS2 tarzı oyunlar oynuyorum. bu bahsettiğiniz olayı ne düzeyde yaşarım? tam hakim olmadığım soruyorum

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Taksim Delisi Cenk
27' 2k asus tuf va panel var.Kafam karıştı ne yapsam 😊

Fantastiktürk

80+ Bronze
hocam ağırlıklı olarak CS2, Valorant, ETS2 tarzı oyunlar oynuyorum. bu bahsettiğiniz olayı ne düzeyde yaşarım? tam hakim olmadığım soruyorum
CS2, Valorant tarzı rekabetçi oyunlar için bu seviyede bir VA önermem. Ancak bu fiyata başka QHD bulmanız da pek olası değil.

Fantastiktürk

80+ Bronze

IPS flat 2 k isteyenler tercih edebilir
Biri 32, diğeri 24. Hem 32 inç olsun, hem QHD olsun, hem 165Hz olsun, hızlı VA olsun ama 6.5k olsun diye bir dünya olmadığına göre büyük olması zorunlu değilse ve rekabetçi oyun oynanıyorsa bu fiyata bu IPS'i almak daha mantıklı bence de.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,675
Üyeler
141,473
Son üye
ahmettbx
Top Bottom