Neler Yeni

🔥İndirim Solingen Meyve Bıçağı Seti Gri 6'lı 101TL

NightWish2434

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Valla çok dandik yazıp gitmiş. Satın almış mı kullanmış mı kimde görmüş neden dandik hiçbir detay belirtmeden çok dandik yazıp gitmiş. Ben 22.10.2023 de satın aldım aynı ürün meyve sebze bıcağı aynı satıcı sadece sapı renksiz olanı ürün aynısı. GirayHan ın dediği gibi Paslanma yapmadı. Keskinliği hala aynı. Kendi kullanım tecrübem bu yönde.
öyle zıpçıktılar var hocam. mesela bi ürüne dandik yazanlar olunca o yorumu okumamış sayıyorum ben çünkü bana bir şey katmıyor. bizim türk insanının daha ürün yorumlama kültürü oturmadı. sırf bu yüzden eğer varsa girip amazon.com'dan yabancıların yorumlamalarına bakıyorum bir çok ürünü almadan önce.
Durduk yere çok sandık demedim kullandım ve tecrübelerime göre bundan daha iyileri var. Fiyatı uygun ama yıllarca kullanılırmı bilmiyorum.

GirayHan

80+ Gold
Durduk yere çok sandık demedim kullandım ve tecrübelerime göre bundan daha iyileri var. Fiyatı uygun ama yıllarca kullanılırmı bilmiyorum.
sen bu bıçakları kullandığına emin misin ? bu fiyat bandında bu kalitede meyve bıçakları kategorisinde rakibi yok çünkü. bu fiyattan üst bantta da meyve bıçakları kategorisinde solingenin rakibi yok var diyorsan at bi bakalım derim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
ALİ TUNAHAN ALAŞ
bu dandik yazan arkadaş uyarı vermek lazım
@admin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,867
İsim
Emir Yusuf
Kullanıyoruz evde bayadır, keskin bir bıçak. Küçük göründüğüne aldanmayın işlevi büyük. Öneririm

GirayHan

80+ Gold
Ben de daha önce @GirayHan sayesinde görüp aldım. Sapı biraz tırt ama bıçağı gerçekten süper.
Sapı da kemik yada ağaçtan yapsalar fiyat otomatik 5x katlar hocam :) sap iyi bence. kırılmıyor kopmuyor önemli olan bu. renk konusuna gelirsek solingenin sap renklerini ben de beğenmiyorum :D

erentpz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Topuz
Satıcıdaki tüm modeller tırtıklı sanırım doğru mu

Aykut D.

80+ Gold
sahur50 kodunu kullanın

edit kupon alamayan varsa alttan 40tl kuponu çekebilir