Neler Yeni

Okulu bırakanlar şu anda ne yapıyor?

Palo DAYI

80+ Silver
Aylık bir işçiye ne kadar bırakıyor ?
knk o konuda bısey dıyemıcem makınecısıdır utucusudur osudur busudur yanı asgarıyle baslar tabı ama deneyımıne gore ucrette degısıklık gosterır ben hıc calısmadıgım ıcın bısey dıyemıyorum

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
knk o konuda bısey dıyemıcem makınecısıdır utucusudur osudur busudur yanı asgarıyle baslar tabı ama deneyımıne gore ucrette degısıklık gosterır ben hıc calısmadıgım ıcın bısey dıyemıyorum
Usta ne verirse versin tekstil sektörü çok zor ve sıkıcı ya doğrumuyum ?

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer
lise bitti sanayide çalışıyorum tavsiyem okuyum sanayici işi zor

Palo DAYI

80+ Silver
Usta ne verirse versin tekstil sektörü çok zor ve sıkıcı ya doğrumuyum ?
evet zordur bence cunku sureklı hareket halındesın makınecıler ıcınde sıkıcı olabılır gun boyu sureklı oturmak falan ama kendı ısımden ornek verecek olursam oturarak calısmak ayrı bısey
Mesaj otomatik birleştirildi:

meslegı kapıp cevre edındınmı bı de ustune paran da warsa her turlu kendı ısını yurutursun

FurkanIIy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Tdkdan mı geliyorsunuz
Hayır dostum, cümlelerinin anlaşılır bir biçimde görünmesi için virgül kullanmalısın. Ayrıca Türk dilini kullanıyorsan bir ara TDK'ye bakmanı tavsiye ederim.

Tritient

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Umut
Okudum bitirdim üniversiteyi, stajımı da yaptım. Unity Game Developer olarak kendimi geliştiriyorum fakat iş ilanlarında '' Junior '' adı altında en az 3 sene tecrübe arıyolaro.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Ömer
hoşuna gitmeyen işi neden yapıyorsun hocam bende sanayideyim çalışma saatleri fazla olmasa muq iş

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer
hoşuna gitmeyen işi neden yapıyorsun hocam bende sanayideyim çalışma saatleri fazla olmasa muq iş
hocam yanlış anladın ben hoşuma gitmiyor demedim sadece yeni başlıyacak biri için çok zor dedim. ilk başlıyacaklar için sabah 8 akşam 7 ye kadar çalışırlar düzenli bir mola saatleri yoktur iş durumuna göre sürekli çalışırlar en zor pis işleri çıraklara yaptırırlar ustalık gerektiren işlerde sürekli ustanın yanında ayakta beklersin dediklerini getirirsin dükkan temizleme takım toplama işi sendedir takım kaybedersen veya bulamazsan yandın. sürekli üstün ellerin pis yağlı olur ve ayrıca iş bilmeyen yeni başlayan çırağa kimse 17 bin asgari ücret vermez bizim burda 2500 TL haftalıkla başlıyor çıraklar. Ama işi hakkıyla öğrenip kalfalığa veya ustalığa terfi edersen en ufak işten bile 500 TL işçilik alırsın çok güzel paralar kazanırsın.

kojiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert Erçelik
2 yıl 8 aydır kurumsal bir firmada çalışıyorum açıktandan üniversite kaydı var askerliği tecil etsin diye oda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,977
Üyeler
141,377
Son üye
jsjs
Top Bottom