Neler Yeni

Yardım Beyler telefon çalındı acil!!

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Hocam bunların ilk icraati değildir batarya filan sökerlerdi mutlaka
Onun için ekranı söküp girmesi lazım hocam öyle kolay sökülmüyor onların bataryaları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Pew Pew Şom ağzınıza hocam telefonu kapattılar.

1711023480927.png

Aykut D.

80+ Gold
Umarım bu konu troldur umarım....

Epiktetos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İshak Çakır
Devlet suriyelileri koruyor birçok olay kapatılıyor ,kayıtları bile tutulmuyor . Devletin bu tutumu da suçluya cesaret veriyor . Telefoncuya 7000 lira para ver telefonunu al diyen polisin neyine güvenecek millet? Adam çalıntı mal almış suç onun ,yaptığı eylem yüzünden ceza alması gereken çalan ve çalıntı telefonu satın alanken telefonun sahibi mağdur ediliyor . İnanılmaz bir rezillik

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Ben amcamlarla toplanmaya gidiyorum beyler size haber geçerim bakalın ne olacak gidiyoruz şimdi 20 25 kişi

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Ben amcamlarla toplanmaya gidiyorum beyler size haber geçerim bakalın ne olacak gidiyoruz şimdi 20 25 kişi
1 Tane siyasi tanıdığın olsaydı o telefoncuyu direkt sınır dışı ederlerdi :) Eğer konu troll değilse çok zor durum, çıldırmamak elde değil.

şahin doğan

80+ Platinum
Birilerini öldürmeyin de bacak kol kırılması sorun değil.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Bahtsız bedevi misiniz hocam? Pek inandırıcı gelmedi, bende Samsun'da yaşıyorum. Polisler ceza yazmak için adam arıyor, yaya geçidinde böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum. En çok orada yakalayıp ceza yazıyorlar çünkü.
Screenshot_20240321-154144_Edge.jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: Ilar

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Bahtsız bedevi misiniz hocam? Pek inandırıcı gelmedi, bende Samsun'da yaşıyorum. Polisler ceza yazmak için adam arıyor, yaya geçidinde böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum. En çok orada yakalayıp ceza yazıyorlar çünkü.
Alıntıyı görüntüle
Bahsız bedevilik değil kankam o konu çok önceden kalma bi olayı anlattığım bir konu onun dışında samsundaysan gel bi ara adliyenin orda çalışıyorum iftar yemeği ısmarlıyım sana başımdan geçenleri anlatayım yada istersen gel yer altı caamisinin oraya oraya yakın adamın iş yeri beraber gidelim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçüklüğümden bu yana çok fazla kez dolandırılmışmdır başıma kötü şey gelmiştir arkadaşlarım hep bana mlio gibisin derdi küçükken.
1711025624218.png

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Bahsız bedevilik değil kankam o konu çok önceden kalma bi olayı anlattığım bir konu onun dışında samsundaysan gel bi ara adliyenin orda çalışıyorum iftar yemeği ısmarlıyım sana başımdan geçenleri anlatayım yada istersen gel yer altı caamisinin oraya oraya yakın adamın iş yeri beraber gidelim
Sağol dostum. Hiç o tür işlere girmedim, umarım girmemi gerektirecek bir durum olmazda. O telefoncuya gidecekseniz boşuna gidersiniz artık. Telefon ordayken vermemiş, yokken telefon bende değil der geçer.

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Erdem BELER
rez aldım olayı bekliyorum. Sinirden duvarları yumrukluyordum. İstanbulda olsaydın eğer şu an ben de yanındayım kardeşim.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Konu hakkında güncelleme telefonu satın alan adamın yanına gittik. Adamın bi tarafı tutuştu desem yeridir birini aradı getir telefonu iş uzadı falan fistan bir şeyler geveledi başımda 10 20 tane adam var öldürcekler bunlar beni diye ağlandı. 15 dk sonra telefon geldi. Telefonda bir sıkıntı yok dükkandaki adam para falan da istemedi o arada şans eseri içeri birisi girdi hayırlır ne bu tantana falan vesaire diye. Başta benim abiler sokmadı içeri seni ilgilendirmez uza diye fakat adam içerdekine seslenip haşim bunlar kim ne iş falan diye sordu. Dükkandaki adamın adı haşim miş.

Çekilin kardeşim dükkan benim siz kimi kimin dükkanına sokmuyorsunuz falan yaptı içeri girdi buyrun kardeşim ben yardımcı olayım dedi. Olayı kısaca özetledik.

Dükkan sahibi hasan abi 65 yaşında dükkanda duran eleman haşim 23 yaşında iki kişilermiş.

Hasan abinin dükkan karşısında taksi durağı da varmış taksi durağında kalıyormuş haşim de bu ilk suriye savaşı zamanında gelmiş sığınmış hasan abinin yanına hasan abi de acıyıp almış.

Ben durumu izah ettim dinledi beni daha sonra adamın eşgalini sordu etti.

Gömredim ki abi bilmiyorum dedim.
Buraya bu arlaar çok uğrayan bi eleman var sürekli içeri girip çıkıyor sen tanıyor musun dedi haşime.

Haşimi görün nasıl mala yatıyor ama belli o adam la bi ortaklığı var haşimin.

Neyse işte telefon geldi telefonu getiren kişi hasan abinin söylediği kişiymiş telefon ondan çıkınca biz anladık onun çaldığını zaten hasan abi dedi ki kardeşim çok geçmiş olsun inanki bi bilgim yoktu benim ben insanlık ettim yardım edeyim dedim böyle olcağını bilsem etmezdim vesaire dedi hasan abiyle helalleştik biz. O iki arkadaşı da bize teslim etti. Yukarda llah var oğlum dedi benim inancım hep onadır dedi siz neye uygun görüyorsanız yapın sonra polise teslim edin aman elinizi kana bulamayın dedi bu iki naneyi bize verdiii.

Olay burda asıl gel.

Bizim body ci abiler bunları tutuyor biz gidiyoruz ama görmeniz lazım dışardan bakan biri derki asker kaçağı var onu aldılar o şekil tuttular götürüyorlar.

Anneler parkı var orda samsunlulular bilir onun alt katı boydan boya otoparktır ama kullanlmıyor.

Bizim iki naneyi orda biraz har vurup harman savurma diyim siz anlayın bir iki muamele çektiler sonra da polis çağırdık.

Polis gelmeye yakın da biz uzadık bunlar yerde don atlet uzanıyorlar.

Poilisler aldı. Gitti

Poolisler hızlı gelsin diye de 2 tecavüzcü yakaladık dedik inansınlar diye de soyduk bunları o şekilde aldılar artık ne olur ne olmaz bilmiyoruz ben telefonumu aldım. Abilerim stres attı kafamız rahat kısaca.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,685
Üyeler
141,620
Son üye
Emirhanfzl
Top Bottom