Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Muhammed emin efe
hocam ben adresimi X şehrine söylemiştim sonra İstanbula geldim 1 ay kadar burada kalıyorum. Gönderiyi sürekli kontrol ediyordum eğer tr ye gelirse ptt yi arayıp adresi X şehrinden İstanbul a değiştirecektim. Fakat PTT gönderiyi almış X şehrine götürmüş dağıtıma çıktığı anda mesaj attıde ptt den sms gelmişti , dolayısıyla teslim alamadım. Vergi olarak da 700 TL çıktı. Ne yapmam gerekir? 1 hafta sonra ürün geri gönderiliyormuş.
Adres değiştirmeyi sadece ürünü gönderen yapabiliyor. Ben alışveriş yaptığımda öyle denmişti. Sende rica et o şehirde bir tanıdığın teslim alıp sana kargolasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
mustafa aslan
Arkadaşlar benim klavyemde geldi çok şükür gerçekten çok beğendim ancak bazen ekranında 2.4g linking yazısı çıkıyor ara ara sizde de oluyormu ? anlık bir kopma mı yaşanıyor tam anlayamadım ancak ara ara o yazı çıkıyor klavyenin ekranında

oliveforge99

80+ Silver
Arkadaşlar benim klavyemde geldi çok şükür gerçekten çok beğendim ancak bazen ekranında 2.4g linking yazısı çıkıyor ara ara sizde de oluyormu ? anlık bir kopma mı yaşanıyor tam anlayamadım ancak ara ara o yazı çıkıyor klavyenin ekranında
Kopmuyor ama çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
mustafa aslan

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Cimere yazmıştım bana dönüş yapmışlar yazdıkları yazıda kısaca ürünün fiyatının düşük gösterildiğinin tespit edilmesinden dolayı gümrük memurunun kendi belirlediği vergilendirmeyi yapabileceğini yazmışlar ve ürünü teslim aldığım içinde şuanda herhangi bir çözümün mümkün olmadığını belirtmişler yani böyle bir durumda ürünü teslim almamanız gerekiyor arkadaşlar forumdaki bir arkadaşın yaptığı gibi.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Muhammed emin efe
Cimere yazmıştım bana dönüş yapmışlar yazdıkları yazıda kısaca ürünün fiyatının düşük gösterildiğinin tespit edilmesinden dolayı gümrük memurunun kendi belirlediği vergilendirmeyi yapabileceğini yazmışlar ve ürünü teslim aldığım içinde şuanda herhangi bir çözümün mümkün olmadığını belirtmişler yani böyle bir durumda ürünü teslim almamanız gerekiyor arkadaşlar forumdaki bir arkadaşın yaptığı gibi.
He yav. Çok saçma. Forumda ki arkadaş kargocu ile konuşmuş Allah tan. Valla unutan olursa iade gider. Kargo parasida girer dikkat edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
mustafa aslan

Valsgarde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Arslan
Bir güncelleme yapayım. Ürün 21 marttan beri gümrükte bekliyor. Bugün dayanamayıp aradım. Konuştuğum kişi bir sorun olmadığını bu işlemin 2-3 hafta sürebildiğini söyledi. Alt tarafı yeniden değerlendirme yapacaklar 2-3 hafta absürt bir zaman olmuş. Gelişme olursa tekrar güncelleme atarım.

Ekler

• 1711433756946.png
    1711433756946.png
    19.1 KB · Hit: 29

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yağız Berk Özel
Bir güncelleme yapayım. Ürün 21 marttan beri gümrükte bekliyor. Bugün dayanamayıp aradım. Konuştuğum kişi bir sorun olmadığını bu işlemin 2-3 hafta sürebildiğini söyledi. Alt tarafı yeniden değerlendirme yapacaklar 2-3 hafta absürt bir zaman olmuş. Gelişme olursa tekrar güncelleme atarım.
Benim Amazondan gelen Akko klavye 22 Martta İstanbul'a gelip 23 Martta gümrükten çıktı. Size niye öyle bir şey yapmışlar acaba.

Valsgarde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Arslan
Benim Amazondan gelen Akko klavye 22 Martta İstanbul'a gelip 23 Martta gümrükten çıktı. Size niye öyle bir şey yapmışlar acaba.
Benim olayım farklı çünkü. Gümrük vergisine itiraz ettiğim için süründürme çalışmaları.

Top Bottom