Neler Yeni

🔥İndirim İtopya Bayram Fırsatları Başladı!

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
mert kurtulus
neye göre alınır bu kulaklık kronik sorunludur arkadaşlar 4 ay sonra durup dururken kulaklık kırılıyor bilginiz olsun. iyi araştırın alın ben niyetlendim mağazaya gittim sonra olumsuz o kadar fazla yorumu görünce almadım

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
John Smith
2 seneye yakın kullandım, kırılma falan yaşamadım. Fiyatı oldukça iyi, kaçırmayın bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
mustafa kalaycı
Klavyeyi alsam mı karar veremedim kullanıp yorum yapabilecek var mı ?

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
atacan atmaca
neye göre alınır bu kulaklık kronik sorunludur arkadaşlar 4 ay sonra durup dururken kulaklık kırılıyor bilginiz olsun. iyi araştırın alın ben niyetlendim mağazaya gittim sonra olumsuz o kadar fazla yorumu görünce almadım
Kral büyük bir sorunu çözmüşsün asusa mail at şu kod dizinini kulaklık algoritmasına göre ayarlasınlar 4 ay sonra kendi kendine kırılması fixlenebilir.

using UnityEngine;public class KırılabilirNesne : MonoBehaviour{ public float kırılmaSüresi = 4f; // Nesnenin kırılma süresi (örneğin, 4 saniye) public GameObject kırıkHali; // Nesnenin kırık hali private bool kırıldı = false; void Start() { // Belirtilen süre sonra Kırıl() fonksiyonunu çağır Invoke("Kırıl", kırılmaSüresi); } void Kırıl() { if (!kırıldı) { // Nesnenin kırık halini etkinleştir kırıkHali.SetActive(true); // Orijinal nesneyi devre dışı bırak veya yok et gameObject.SetActive(false); // veya Destroy(gameObject); kırıldı = true; } }}

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Catliyor mu kendi kendine durdugu yerde anlamadim ki

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,866
İsim
İsim İSİMOĞLU
Hiç olmumsuz yorum görmedim, her 10 yorumdan 9 u malzemesini övüyor ürünün sen kulakligin durup dururken kırıldığını iddia ediyorsun. Var diyince oluşmuyor o yorumlar. Yok öyle bir şey. Almamışsız bile ürünü durup dururken kırılıyor demek ne kanka.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok eski bir kulaklık ama
8 yıllık cloud 2 hala mükemmel. 4 yıl o kadar eski değil.

Çok eski durmuyor bakınca ayrıca güzel kulaklık

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,357
İsim
Mehmet Aslan
Bloody G570 hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bir kaç kişi dip ses var yazmış. Mikrofon performansı fena değil.

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ferhat Karalar
2 seneye yakın kullandım, kırılma falan yaşamadım. Fiyatı oldukça iyi, kaçırmayın bence.
Hiç olmumsuz yorum görmedim, her 10 yorumdan 9 u malzemesini övüyor ürünün sen kulakligin durup dururken kırıldığını iddia ediyorsun. Var diyince oluşmuyor o yorumlar. Yok öyle bir şey. Almamışsız bile ürünü durup dururken kırılıyor demek ne kanka.

8 yıllık cloud 2 hala mükemmel. 4 yıl o kadar eski değil.

Çok eski durmuyor bakınca ayrıca güzel kulaklık
Alıyorum umarım 4 ay sonra durduk yere atomlarını ayrılmaz

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Talat
indirim felan göremedim ben

Top Bottom