Neler Yeni

Öneri Başlangıç Motoru Önerisi +250K

Bütçe
250000
Tercihim yamahadan yana gerek tasarımı gerek parça bulunabilirliği olsun ama sizin görüşlerinizi merak ediyorum.Suzukide sağlam diyorlar ama parçası sıkıntıymış.

murpabsar

80+
2. el araç tamamen kumar gibi bişey. Artık rislone ve bor katkısı gibi ürünlerle motordaki çatlak bile tıkanıyor ve 5-10 bin km kadar farkedilmiyor . Yani motor parası kadar masraf çıkabiliyor. O nedenle sıfır araç bakmanızı öneririm çünkü türkiyede yaşıyoruz japonyada değil. Japonyadaki usta ile türkiyedeki usta arasında fark var, japonyadaki servislerle türkiyedeki servisler arasında da fark var ... Sıfır araç alırsanız en azından 10 yıl boyunca karşınızda muhatabınız olur hukuken

• Konu Sahibi Konu Sahibi
2. el araç tamamen kumar gibi bişey. Artık rislone ve bor katkısı gibi ürünlerle motordaki çatlak bile tıkanıyor ve 5-10 bin km kadar farkedilmiyor . Yani motor parası kadar masraf çıkabiliyor. O nedenle sıfır araç bakmanızı öneririm çünkü türkiyede yaşıyoruz japonyada değil. Japonyadaki usta ile türkiyedeki usta arasında fark var, japonyadaki servislerle türkiyedeki servisler arasında da fark var ... Sıfır araç alırsanız en azından 10 yıl boyunca karşınızda muhatabınız olur hukuken
Hocam şuan MT 25 düşünüyorum her zaman almışken en iyisini alayım derim hem parçaları uygun ve kolay bulunabilir hemde sağlam motor

Palo DAYI

80+ Silver

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
150.000 TL bandında olan Bajaj Pulsar RS 200'ü tercih etmenizi öneririm.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ömer
Rs 200 90bin küsürken araştırıp beğendiğim motordu 10k falan çıkışmadı şimdi 150 olmuş. Güzel motor bir bak.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
alperen taha demir
Dediğin gibi mt 25 cidden çok güzel motor fakat eğer ilk defa başlıycaksan hayatında hiç vitesli motor kullanmadıysan başlangıç için pek mantıklı değil ha heyecana kapılmam başlarda çok yavaş sürerim kendime çok güveniyorum dersen olabilir

Dediğin gibi mt 25 cidden çok güzel motor fakat eğer ilk defa başlıycaksan hayatında hiç vitesli motor kullanmadıysan başlangıç için pek mantıklı değil ha heyecana kapılmam başlarda çok yavaş sürerim kendime çok güveniyorum dersen olabilir
Aynen öyle düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rs 200 90bin küsürken araştırıp beğendiğim motordu 10k falan çıkışmadı şimdi 150 olmuş. Güzel motor bir bak.
Öneri için teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,498
Üyeler
141,304
Son üye
ealfwen
Top Bottom