Neler Yeni

ALSATCILAR ADAM DEĞİLLER

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Alabilen alsın niye triplendin

GirayHan

80+ Gold
haydaaa :D

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Aydın İgal Gezer
Sicak firsatlar

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
SEFA KAYA

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Vatanda bir sürü sistem çıkıyor ihtiyacı olan bunca insan varken aç köpek gibi sistemlere çöküp stokları eriten al satci lar adam değildir
Son çıkan sistemlerin çoğunu almak isteyen almıştır, alamadıysa sebebi stokçular değil alamayan kişidir kusura bakmayın.

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yiğit
saçma sapan konular açmayı ne çok seviyorsunuz ya. adam gidiyor o kadar sıra bekliyor, parasını ödeyip satın alıyor. aldıktan sonra ne yaptığı kimseyi bağlamaz. ister alır kullanır, ister satar, ister ters çevirir üstüne oturur. tek kelime diyemezsin niye sen aldın ben alıcaktım diye. bu arada ben al sat yapan biri değilim. hayatım boyunca da hiç yapmadım ama sizin gibi triplere girip kimseye hakaret etmiyorum.

Vatanda bir sürü sistem çıkıyor ihtiyacı olan bunca insan varken aç köpek gibi sistemlere çöküp stokları eriten al satci lar adam değildir
Hocam bunun muhabbeti çok döndü ve tadı kaçtı artık son bulunmayacak bir şey için bence boşuna zerzenis ediyorsun imkânsiz gibi bir şey al satciyi önlemek

GirayHan

80+ Gold
saçma sapan konular açmayı ne çok seviyorsunuz ya. adam gidiyor o kadar sıra bekliyor, parasını ödeyip satın alıyor. aldıktan sonra ne yaptığı kimseyi bağlamaz. ister alır kullanır, ister satar, ister ters çevirir üstüne oturur. tek kelime diyemezsin niye sen aldın ben alıcaktım diye. bu arada ben al sat yapan biri değilim. hayatım boyunca da hiç yapmadım ama sizin gibi triplere girip kimseye hakaret etmiyorum.
sek erkek yorumu. imzamı atarım.

sonuna kadar haklısın dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
SEN kudurmuş sun az adam olsaydın garibanın hakkını savunurdun ama sende örnek verdiğim çakallardan birisin ayrıca ne sırası beklemekten bahsediyorsun cahil herif sistem düştugu gibi satın alıyorlar alamayan insanlar yine kullanıcılar haysiyetin olsun biraz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom