Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayarcı Ramimi Çaldı ?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,442
İsim
Hacı
  • Beğen
Reaksiyonlar: Pala

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hayır açılmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bakamıyom laptop kapalı acaba orijnalindedemi böyleydi anlamadım
Hop kardeşim o ram fazlaymış ben onu aldım senden daha akıcı oldu sistem (geçmiş olsun eğer böyle bir hadise yaşadıysanız)

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Şenol Özen
Bilgisayarciya gitti geldi bende içine bakayım dedim ram slotunda ram yok acaba tumselik ram mi anlamadım yardimci olursaniz sevinirim

Bataryayı ben cikardim
Alıntıyı görüntüle
E ozaman geri götür ram yok de burda saçma sapan konular açma belki tamirden sonra unutulmuştur. Burda konu açman bilgisayarına rammi takacak. Ülkemizde insanları karalamak bukadar basit olmaya başladı.

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala
E ozaman geri götür ram yok de burda saçma sapan konular açma belki tamirden sonra unutulmuştur. Burda konu açman bilgisayarına rammi takacak. Ülkemizde insanları karalamak bukadar basit olmaya başladı.
ya nediyon birader ya sana mı sorucam ne hakkında konu açacağımı

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala

Dostum millete laf yetiştireceğine sisteminin özelliklerini bilmen gerekirdi. Gömülü olarak gelen ram varsa hiç görünmez, eğer pc açılmıyor ise geri ver açılmıyor diye söyle.
engelledin dostummmmm

tyt türkçen nasıl dostum sonda soru işareti var ?????

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Semih Aydın
Dostum millete laf yetiştireceğine sisteminin özelliklerini bilmen gerekirdi. Gömülü olarak gelen ram varsa hiç görünmez, eğer pc açılmıyor ise geri ver açılmıyor diye söyle.
70 IQ ile yaşamak böyle bişiy demek ki.
Mesela hatayı "ulan adamlar doğru söylüyor neyse bir dahaki sefere bakabilirim" diyemiyor bile.
Arkadaşın durum bana göre aynen şu şekilde:
1717340060116.png

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Ne toxicsiniz, bu forum kullanıcılarının hepsi mi aynı olur şaşırtıcı

Adam zaten kesin olarak ram çalındı demiyor veya ben bilgisayardan çok iyi anlarım da demiyor tedirgin olmuş konu açmış, insan gibi yardımcı olacaksanız olun olmayacaksınız adamin konusuna yazmayın bu kadar basit.

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala
Ne toxicsiniz, bu forum kullanıcılarının hepsi mi aynı olur şaşırtıcı

Adam zaten kesin olarak ram çalındı demiyor veya ben bilgisayardan çok iyi anlarım da demiyor tedirgin olmuş konu açmış, insan gibi yardımcı olacaksanız olun olmayacaksınız adamin konusuna yazmayın bu kadar basit.
aga sana katılıyorum çok toxicler ya, sosyal medyadaki çoğu insan boylee ne yazikki

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,206
Üyeler
146,661
Son üye
sdckaan8
Top Bottom