Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayarcı Ramimi Çaldı ?

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Yankı Özkan
Senin tyt türkçen nasl çok merak ettim ya da k*rt falan mısın? Konu başlığına bakınca birşeyler eksik olduğu bariz bir şekilde farkediliyor. " Bilgisayarcı ramimi çaldı?"
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da sadece bir mesajınıza bakarak "tümleşik" yerine "tumselik" yazmanıza mı yoksa türkçe harfleri bi kullanıp bi kullanmamanıza mı yanayım?
Hayırdır kürtler sana ne yaptı?

Sansürleyerek yazmış bir de ezik

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
böyle şeyler de hep seni buluyo

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Berk
ben çalınan bir şey görmüyorum senin kafan karışmış. havalar sıcak çık dışarı biraz taze oksijen al.

göndermeden önce daha elinde ne var bilmiyor gelmiş konu açmış yok öyleydi yok böyleydi, uzatma.

heraishere

80+ Bronze

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Burada asıl suçlu Asus ki, s*lak S*lak tasarımcıların yaptıkları işleri onaylıyorlar,

Ulan biz tasarımcı çalışsak, aylarca yapsak çizsek, danışma odasında biri çıkar derki yok ağa anakarta ram gömmeyelim yedek girişe takılan ram'de hız uyuşmazlığı olur ve hata verip durur. Ve direk iptal ederler projeyi.

Demek ki Ya yönetim s*lak Yada tasarımcı baya kurnaz istediğini yapıyor ve öyle cafcafla anlatıyor ki hayır diyemiyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre
Bilgisayarciya gitti geldi bende içine bakayım dedim ram slotunda ram yok acaba tumselik ram mi anlamadım yardimci olursaniz sevinirim

Bataryayı ben cikardim
Alıntıyı görüntüle
Emniyete gidip şikayette bulun çalmıştır

çaldı değil çalmış mı demelisin kimseyi suçlayıcı konuşmamalısın. daha bilgisayarının özeliğinden bir habersin
PC de ram takılı idi diyor simdi ram yok ? Boş konusma

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Şenol Özen
Ne toxicsiniz, bu forum kullanıcılarının hepsi mi aynı olur şaşırtıcı

Adam zaten kesin olarak ram çalındı demiyor veya ben bilgisayardan çok iyi anlarım da demiyor tedirgin olmuş konu açmış, insan gibi yardımcı olacaksanız olun olmayacaksınız adamin konusuna yazmayın bu kadar basit.
Konu başlığını okumadan mı yazdın yoksa amacın millete mi sataşmak? (Bu arada soru işaretine hasret biri vardı forumda yazılarımdaki noktalama işaretlerine kafayı takan ona sesleniyorum bu yorumda soru işareti koydum için rahatladı mı????😂)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,815
Üyeler
147,016
Son üye
Cemmy
Top Bottom