Neler Yeni

Kilo Almak Ve Kas Gelişimi İçin Karışım

M1ka1291

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre
Yaşım 16 Boyum 1.65-1.70 arasındaydı en son kilomu bilmiyorum ama zayıfım spora kilo almak ve az da olsa vücudun şekillenmesi icin girdim ve en az 3 4 ay yapacağım şu anda sağlıklı kilo almak ve protein almak için elimden geleni yapıyorum ve en son yulaf ezmesi muz bal ve cici bebeyi mixere atıp yesem her gün böyle yesem ciddi bir kilo alımı olur mu spordan sonra tavuklu pilavda yiyorum proteini ordan aldığımı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necmi Okutan
cici bebe gibi sağlıksız bir şeyle kilo almaya çalışma, günlük kalori ihtiyacının 500 fazlasını her gün alırsan ve düzenli ağırlık çalışırsan 1-2 yıla istediğin şekle gelirsin, 3-4 ayla olacak bir iş değil bu

M1ka1291

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cici bebe gibi sağlıksız bir şeyle kilo almaya çalışma, günlük kalori ihtiyacının 500 fazlasını her gün alırsan ve düzenli ağırlık çalışırsan 1-2 yıla istediğin şekle gelirsin, 3-4 ayla olacak bir iş değil bu
ben kilo almaya çalışmayı 1yıldır deniyorum önüme ne gelirse yediğim zamanlar hatta kilolu arkadaşım 1tane tavuk döner yiyorsa ben 3 yediğimi bile hatırlıyorum ama hiç bir türlü bu vücud kilo almıyor anlamadım bir hastalık falanda yok vücud tipim ektomorf diye biliyorum en son spora başladım spor yaptıkça iştahım daha çok açılır daha çok yerim diye ve bu karışımı hazırlayıp kilo almaya karar verdim bilmiyorum başka bi karışım gibi bir önerin var mı

Yaşım 16 Boyum 1.65-1.70 arasındaydı en son kilomu bilmiyorum ama zayıfım spora kilo almak ve az da olsa vücudun şekillenmesi icin girdim ve en az 3 4 ay yapacağım şu anda sağlıklı kilo almak ve protein almak için elimden geleni yapıyorum ve en son yulaf ezmesi muz bal ve cici bebeyi mixere atıp yesem her gün böyle yesem ciddi bir kilo alımı olur mu spordan sonra tavuklu pilavda yiyorum proteini ordan aldığımı düşünüyorum
Dostum yemek ye diyeceğim yiyorum diyeceksin ama emin ol yemiyorsun benim boyum 2 m ve metabolizmam çok hızlı olduğu için kilo almam gerçekten zor ama bir ara gerçekten yemek porsiyonlarımı arttırdığımda ve yüksek kalorili şeylerle beslendiğimde kilo alabildiğimi gördüm inan bana benden kolay kilo alırsın kilo aldırıcı shake tariflerine bakabilirsin bende baya işe yaramıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kilo almaya çalışmayı 1yıldır deniyorum önüme ne gelirse yediğim zamanlar hatta kilolu arkadaşım 1tane tavuk döner yiyorsa ben 3 yediğimi bile hatırlıyorum ama hiç bir türlü bu vücud kilo almıyor anlamadım bir hastalık falanda yok vücud tipim ektomorf diye biliyorum
Senin dediğini sen 1 2 kez yapıyorsundur ama o adam ağzını hiç boş tutmuyordur

M1ka1291

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum yemek ye diyeceğim yiyorum diyeceksin ama emin ol yemiyorsun benim boyum 2 m ve metabolizmam çok hızlı olduğu için kilo almam gerçekten zor ama bir ara gerçekten yemek porsiyonlarımı arttırdığımda ve yüksek kalorili şeylerle beslendiğimde kilo alabildiğimi gördüm inan bana benden kolay kilo alırsın kilo aldırıcı shake tariflerine bakabilirsin bende baya işe yaramıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin dediğini sen 1 2 kez yapıyorsundur ama o adam ağzını hiç boş tutmuyordur
intte buldum dediğin gibi bir shake tarifi

150 gr süzme yoğurt

1 yemek kaşığı bal

1 adet büyük boy muz

5 adet cici bebe

1 yemek kaşığı fıstık ezmesi

3 adet badem

3 adet fındık

1 su bardağı badem sütü / dilerseniz normal süt veya su kullanabilirsiniz.
sence bu iyi midir ama bugün üstte yazdığım tarifi yapıcam sonra bunu yaparım

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necmi Okutan
ben kilo almaya çalışmayı 1yıldır deniyorum önüme ne gelirse yediğim zamanlar hatta kilolu arkadaşım 1tane tavuk döner yiyorsa ben 3 yediğimi bile hatırlıyorum ama hiç bir türlü bu vücud kilo almıyor anlamadım bir hastalık falanda yok vücud tipim ektomorf diye biliyorum en son spora başladım spor yaptıkça iştahım daha çok açılır daha çok yerim diye ve bu karışımı hazırlayıp kilo almaya karar verdim bilmiyorum başka bi karışım gibi bir önerin var mı
şuan bir işim var 2-3 saate eve gelicem sana güzel bir öneride bulunurum onu bir denersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necmi Okutan
tamamdır teşekkür ederim
Şimdi sana bir tavsiye vericem öncelikle vücudunun gün içinde kaç kalori yaktığını bulman lazım, bunu bunlmanın çok basit bir yolu var, sabah aç karnına, su içmeden tuvaletini yaptıktan sonra kıyafetsiz tartıya çıkıyorsun, ondan sonra 10 gün boyunca her gün aynı kaloriyi alarak besleniyorsun, atıyorum günde 2800 kalori al her gün sabit bir şekilde, ondan sonra 10. gün sabah yeniden tuvalete çıktıktan sonra aç karnına, su içmeden tartılıyorsun, şuan rakamları kafadan sallıyorum diyelim ki ilk gün 60.5 kiloydun 10 gün 2800 kalori alarak beslenince 60 kiloya düştün, bu demek olacak ki sen 10 günde yarım kilo yağ yakmışsın, yani 1 kilo yağ 7700 kaloriye eşit olduğuna göre 3800 kalori yakmışsın 10 günde bu da günlük 380 kaloriye eşit olur bu durumda senin günlük yaktığın kalori 3180 eder, yani kilo almak için her gün 3180 üstü yemen gerekir.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
Emir
Kalori hesaplamadan düzenli kilo alamazsın.Tarifeler kaloriye göre ayarlanır

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Boyunu doğru ölçüp abah aç karnına tartıya çıkıyorsun sonra bunları bir yere not edip googlea kalori hesaplayıcı yazıyorsun üstüne 400-500 kalori fazlasını alabilirsen alıyorsun daha fazlada alabilirsin. Yulaf-Süt-Muz-Bal-Fıstık Ezmesi bunları blenderdan geçirip içerek kalori tamamlayıcı olarak kullanabilirsin. Tavsiyem gün içinde midenin aldığı kadar yemek yemen ve yatmadan 2 veya 2.5 saat önce bu karışımı içmen. Acıkmadan yemek yemek zorunda değilsin sadece yediğinde sağlam bir şekilde yediğine emin ol. Yağsız bir vücut yapısına sahipsende şekerden korkma abartmadığın sürece bir şey olmaz. Sporu 3-4 ay değil imkanın varsa her zaman yap. Çünkü bıraktığında o gelişimin geri gidecek. Düzenleme: Kreatin ile ilgili konu açmışsın şimdilik alman şart değil ama alacaksan bilindik herhangi bir markadan en ucuz olanını seçip alabilirsin kreatinde marka önemli değil.

M1ka1291

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre
Boyunu doğru ölçüp abah aç karnına tartıya çıkıyorsun sonra bunları bir yere not edip googlea kalori hesaplayıcı yazıyorsun üstüne 400-500 kalori fazlasını alabilirsen alıyorsun daha fazlada alabilirsin. Yulaf-Süt-Muz-Bal-Fıstık Ezmesi bunları blenderdan geçirip içerek kalori tamamlayıcı olarak kullanabilirsin. Tavsiyem gün içinde midenin aldığı kadar yemek yemen ve yatmadan 2 veya 2.5 saat önce bu karışımı içmen. Acıkmadan yemek yemek zorunda değilsin sadece yediğinde sağlam bir şekilde yediğine emin ol. Yağsız bir vücut yapısına sahipsende şekerden korkma abartmadığın sürece bir şey olmaz. Sporu 3-4 ay değil imkanın varsa her zaman yap. Çünkü bıraktığında o gelişimin geri gidecek. Düzenleme: Kreatin ile ilgili konu açmışsın şimdilik alman şart değil ama alacaksan bilindik herhangi bir markadan en ucuz olanını seçip alabilirsin kreatinde marka önemli değil.
sağol kral ben şuanda dediğinin az farklısı cici bebe yulaf ezmesi süt bal şeklinde yapıyorum ezip yiyorum kusma şeyi gelene kadar tartıda ölçtüm kilom yaşıma göre cok feci az kilo almak bana şart kilom 49.3kg inş böyle karışımlar ile kilo alıcağım creatinide almayı düşünüyorum ilk ayım diye vazgeçmiştim ama yakın zamanda alıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,349
Üyeler
146,700
Son üye
ensarcmn
Top Bottom