Neler Yeni

Çözüldü✓ yeni pc aldım cpu sıcaklığı normal mi gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
buğra ali coşkuner
Yeni aldım PC yi ilk defa açtım bi kaç uygulama indirdim ama cpu sıcaklığı sanki yüksek gözüküyor (pc den çok anlamam) sizce bi sıkıntı var mı değerlerde?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-15 220126.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-15 220126.png
    92.6 KB · Hit: 12,102
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mustafa Gerçek
yüksek ihtimalle termal macunla ilgili belki jelatin çıkarılmamıştır soğutucu takılmadan önce
Stok soğutucuda jelatin olmaz ama bu stok değil zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıcaklıktan dolayı macun bile gitmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
buğra ali coşkuner
İnternette 1 tane video yok şu fan markası için ne dandikmiş geri de takamıyorum elimde patladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Burhan Bey
Buğra, konu biraz uzadı biliyorum, bu soğutucudan bişi anlamadım ben, çok ucuz yollu bir ürün gibi, kullanılan terman macun bile tuhaf görünüyor. Bence kullanma sen bu ürünü, zaten soğutucu tavsiyesinde bulunan arkadaşlar oldu, ya da yeni konu aç yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır. Geçmiş olsun...

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mustafa Gerçek
amazonda ag400 var
se 214 xt var bazı yerlerde ben onu aldım geçen gün taktım normaldi değerler
Nays kartla alırsan %15 indirim olur öyle daha uyguna gelir.

umutgenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umutgenc
Bilgisayarı nereden aldıysan oraya götür kardeş. Yaptıkları hatayı düzeltsinler. Boşuna ekstra para harcama. O işlemci, stok fanla bile o dereceleri görmüyor.

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Mota
Stok fan nası 97 görür kesin jelatin vardır yada dişmacunu felan mı koydun termal yerine 97 ne aman diyim açma bilgisayarı :)

Veinet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut Aygün
Bu üzerindeki soğutucu yanlış hatırlamıyorsam am3 soket zamanında xigmatek markanın piyasaya sürdüğü apache fanın varyasyonlarından birisi bir süre bende kullandım rezalet bir soğutma performansına sahip, yukarıda arkadaşların tavsiye ettiği soğutuculardan veya bütçene uygun bir kule tipi soğutucu sistemin için çok daha sağlıklı olacaktır :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mustafa Gerçek
Bilgisayarı nereden aldıysan oraya götür kardeş. Yaptıkları hatayı düzeltsinler. Boşuna ekstra para harcama. O işlemci, stok fanla bile o dereceleri görmüyor.
Stok soğutucu değil zaten o farklı soğutucu.

Top Bottom