Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Visa ile iPhone 15 47099₺

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
uwu
Dünyanın en pahalı 60 hz telefonu..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önyargılısın çünkü. 3000 liraya aldığım Poco X3 NFC bile şu anda kullandığım 15’i yenileme hızı bakımından mundar eder. Gözlerim kanıyor kullanırken.
Acunun telefonu daha pahalı değilmiydi(!)

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Yusuf Kaplan
Herkes ekrana takılmış. Eksi bir durum. Ama 120hz olsa mükemmel telefon mu?

EsdeathSama

80+ Bronze
Dünyanın en pahalı 60 hz telefonu..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önyargılısın çünkü. 3000 liraya aldığım Poco X3 NFC bile şu anda kullandığım 15’i yenileme hızı bakımından mundar eder. Gözlerim kanıyor kullanırken.
Android asla tercih etmem 1 yıla 120hz telefon oluyor sana 60hz zaten.
Ana ekran harici o *akıcılığı* göremiyorsun birdaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Uzun
Dostum tercih meselesi. Ben şu anda iPhone 15 kullanıyorum ve 15’den önce Google Pixel 8 gibi tepe modeller de kullandım. İphone kadar pahalı ya da iPhone fiyatının yarısı fiyatında alacağın hiçbir Android cihaz kasma falan yapmaz. Fanatik ve önyargılısın, abartıyorsun.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Yusuf Kaplan
Android kısmında android yerine marka savunmak daha mantıklı geliyor. Çünkü birçok android üreticisi çıkardığı telefona 1-2 sene de destek dahi vermiyor. Zaten kasma donma başlaması kesin oluyor. Bu yüzden X marka daha iyi veya daha mantıklı demek daha doğru bir yaklaşım olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Aşko Kuşko
Instagrama bir fotoğraf atacaksanız androidde berbat oluyor. 900TL kupon bende yok. nasıl yaptınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Uzun
Instagrama bir fotoğraf atacaksanız androidde berbat oluyor. 900TL kupon bende yok. nasıl yaptınız?
Şu anda Samsung ve Google Pixel serilerinde bir sorun yok. Hatta Pixel iPhone’dan daha yüksek çözünürlüklü görsel yüklüyor. Diğer Android cihazlarda aeroinsta uygulaması kayıpsız hikaye ve reels yükleme özelliğine sahip.

mdaghan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammet Dağhan
Yıllarca 60hz kullandık normal kullanımda kesinlikle önemi çok az telefonum şuan 120hz(i14pro) ayrıca 240hz monitörüm var 60hz telefona da işim düşebiliyor emin olun sadec eyüksek hertzden düşük hertze ilk geçtiğinizde birkaç gün biraz hissediyorsunuz hz farkını onun harici rekabetçi oyunlar hariç 60dan sonrasının neredeyse hiç önemi yok 60hz çıkardığı için applea sitem edebilirsiniz evet bence de artık arttırma zamanı geldi ama olmadıysa da kesinlikle hala alınabilecek insanlar burda hiç kullanmadan sadece specs yanyana yazıp sayısal değerlerle kıyaslayan sitelerden bilgi sahibi olan kişilerin gereksiz yorumlarına aldırış etmeyin iphone kullanmak istiyorsanız alın gitsin %99 memnun kalırsınız.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,063
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kol gibi hissettiriyor bu arada 15 pro, realme gt2, iphone 14, iphone 14' ün 60hz oldugunu dedem bile anlar ki mağazada anlaşılıyor
bu cumleden cıkan bu.
15 pro ve gt2, 120hz olan örnekler üç telefonu aynı anda denedim ve 14 yavaş olduguna göre ve 60hz olduguna göre diğerleri 120hz dir bence

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,063
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hocam öyle ama direk babamdan örnek vereceğim;

Babam acente olarak geçiyor bu yüzden galerisinde ve watsap ında sayısını bile bilmediğim sayıda kredi/banka kartları var , şimdi android bir telefon alsa babam zaten yoğun çalışıyor yanlışlıkla linke tıkladı virüs girdi. O kadar karttan kim bilir kaç yüzbin tllik para çekilir Allah bilir hele babamın ay başına denk gelsin kartların dolu olduğu zamana o zamanı hiç saymıyorum. Babam gibi çalışan binlerce kişi var ve bunların neredeyse hepsi İOS kullanıyor neden acaba bu tür hayatı olan insanlar iOS cihaz almak zorunda almazlarsa o risk zaten insanı batırır.
Linke tıklamayla girmiyo zaten o virüsler içine kredi kartı bilgini girince gidiyor

Top Bottom