Neler Yeni

Custom klavyeler hakkında merak edilenleri sorabilirsiniz.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Öylemi diyosun hocam ya bana bi geceleri garip geliyor gibi o zaman böyle sade beyaz olabildiğince fp bir keycaps önerebilir misin?
Puding bence daha iyi durur o saman öyle şey istiyorsan.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Merhabalar hocam. Ben custom klavye tasarlamak istiyorum 5075s kasası düşünüyorum creamy sarı v3 akko switch kullanmayı düşünüyorum. 3 k bütçem var şuan da 2200 falan tutuyor. Beyaz keycaps lazım hocam. Harf kısmında yazı yazmak yerine direk şeffaf olsun RGB ile falan görünsün öyle bir keycaps varmı önerir misin yoksa bile benim dediğin tarz. @Marginale
umarım almışsındır çünkü fiyatı arttı

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
kanka benim bütçe 6 bine kadar çıkabilirim bi klavye önerisi verir misin aklımda steelseries apex pro vardı lakin yorumlardan dolayı vazgeçtim tam boy tkl değil, sonra asus rog scope II 96 alacaktım geri ödeme kampanyası ile çok iyi fiyata geliyor lakin rapid trigger özelliği olmadığından onu da eledim, şimdilik wraith w75 de karar kıldım 4.800 fiyatı var sizce o fiyata şu daha iyi diyeceğiniz bir klavye var mı

efemert16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Baran
Bu arkadaş aldı herhalde ya dün mesajını sanki gördüm.
Reis bugün sipariş edecektim😶keycaps ler Le 2 katına çıkmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis müsait olduğun zaman bana 3 k fiyat bandında klavye önerir misin? Dracula falan var 3 kya tam değermi bi ara biraz daha ekleyip top 75 alcaktım sonra vazgeçtim custom yapayım dedim oda 2 katına çıktı.

Son düzenleme:

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
kanka benim bütçe 6 bine kadar çıkabilirim bi klavye önerisi verir misin aklımda steelseries apex pro vardı lakin yorumlardan dolayı vazgeçtim tam boy tkl değil, sonra asus rog scope II 96 alacaktım geri ödeme kampanyası ile çok iyi fiyata geliyor lakin rapid trigger özelliği olmadığından onu da eledim, şimdilik wraith w75 de karar kıldım 4.800 fiyatı var sizce o fiyata şu daha iyi diyeceğiniz bir klavye var mı
Gayet iyi klavye alabilirsin. Ben mekanik satıyorum sadece yoksa yardımcı olurdum bende optik vs switchli ürün yok.

Reis bugün sipariş edecektim😶keycaps ler Le 2 katına çıkmış

Reis müsait olduğun zaman bana 3 k fiyat bandında klavye önerir misin? Dracula falan var 3 kya tam değermi bi ara biraz daha ekleyip top 75 alcaktım sonra vazgeçtim custom yapayım dedim oda 2 katına çıktı.
Özelden yaz kanka bana yardımcı olacağım.

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
selam kanka, ben ajazz ak992 ile attack shark k86 arasında kaldım, sence hangisini almalıyım. Yani bana kalsa gider Gamepower Suki modelini alır geçerim zaten çok fazla fps oynamayan biriyim. Ama sağlam olsun birdaha klavye almak zorunda kalmayım atıyorum swıtchleri bozuldu değiştirip kullanmaya devam edebileyim. Birde bana bu iki klavye için aliexpressten puding keycaps önerir misin?
klavyenin kendi tuş takımları hoşuma gitmedi RGB özelliğini sanki bastırıyor gibi geldi. Sence gerek var mı? AJAZZ AK992 klavyesini çok öneriyorlar kalite olsun switch olsun. Kendim tekrar switc alıp takmam sanırım en azından şimdilik ileride bozulursa olabilir. Sadece puding keycaps ve klavye alacağım alırken. Biri amazonda diğeri aliexpresste.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
selam kanka, ben ajazz ak992 ile attack shark k86 arasında kaldım, sence hangisini almalıyım. Yani bana kalsa gider Gamepower Suki modelini alır geçerim zaten çok fazla fps oynamayan biriyim. Ama sağlam olsun birdaha klavye almak zorunda kalmayım atıyorum swıtchleri bozuldu değiştirip kullanmaya devam edebileyim. Birde bana bu iki klavye için aliexpressten puding keycaps önerir misin?
klavyenin kendi tuş takımları hoşuma gitmedi RGB özelliğini sanki bastırıyor gibi geldi. Sence gerek var mı? AJAZZ AK992 klavyesini çok öneriyorlar kalite olsun switch olsun. Kendim tekrar switc alıp takmam sanırım en azından şimdilik ileride bozulursa olabilir. Sadece puding keycaps ve klavye alacağım alırken. Biri amazonda diğeri aliexpresste.
K86 fabrikasyon switch sorunlu bir ürün. İkisi arasında isen Ak992 öneririm. Her kalitede beyaz puding bulursun aliexpress te zaten hepsi hemen hemen aynı kalite.

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
K86 fabrikasyon switch sorunlu bir ürün. İkisi arasında isen Ak992 öneririm. Her kalitede beyaz puding bulursun aliexpress te zaten hepsi hemen hemen aynı kalite.
saol knk

TheNYN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Enes
Selamlar hocam Darmoshark top 75 ve Wraith W75 arasında kaldım. Bu fiyatların altında veya benzer fiyatlarda daha kaliteli %75 klavye öneriniz var mı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,430
İsim
Olcay akbulut

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
hocam 7-8 ay önce akko 3068b plus creamy yellow switchli halini almıştım ne düşünüyorsun bu klavye ve switchler hakkında

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
hocam 7-8 ay önce akko 3068b plus creamy yellow switchli halini almıştım ne düşünüyorsun bu klavye ve switchler hakkında
Aslında dönemin fiyatına bağlı. Switchler zaten iyi switch Cream Yellow V3 pro benim en çok sattığım switch ama klavye kasasının o modelini şahsen sevmiyorum bçyle daraltılmış gibi duruyor. Tabii sen sevdiysen H.O

ilk klavyeye aşık oldum ne güzel keycapmiş onlar ya
Çok saol kankam.

Top Bottom