Neler Yeni

Beyler Bu Karti Ben Ni̇ye Satamiyorum?

Mirace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mirace
Kanka millet yazdığı fiyattan bir tık daha az yaz satılır

godsmels

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Furkan Çifci
Hocam valla küçük şehirde isen alıcı çok çıkmaz. Çoğu kişi sana düşük fiyat teklif etmiştir, Telefon ile arama yapmayı açarsan daha çok kişi bakar bence. Arayan olur da seri numarası falan isterse göstermezsin çünkü aynı seri numarasını alıp mining yapılmış kart ile değişip kartında sıkıntı var diye geri vermeye çalışıyorlar, denk geldim. açıklamaya elden teslim yazdıysan sadece aynı şehirdekiler bakıyor ilana, tecrübe ettiğim kadarıyla Kargo fiyatı ödenmesi durumunda başka şehire gönderebilirim yazabilirsin tam nasıl işliyor bilmiyorum. İlan uzun süre duracak haberin olsun elimde 1660s vardı satmak için 1 ay uğraştım ilana yazdığım fiyatın 1k düşüğüne sattım. Şimdiden kolay gelsin.

x_Mello_x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metin Ulaşlı
2023 ARALIK AYINDA ALINMIS MSİ 3060 VENTUS VAR AMA 7000E SATAMIYORUM BUNUN EDERİ NE DOSTLAR? ACİL SATMAM LAZIM ÇOK KAZIK YEMEDEN.
Yani Talep arz meselesi ve ayrıca o kart o fiyata fazla 2ci el için birde ventus modeli yani genel olarak en çok ısınan kart modelleri fazla tercih edilmiyor, en fazla 3-4 bine satarsın daha fazlasını koyarsan alan olmaz elinde patlar o kart bilgin olsun.

Son düzenleme:

x_Mello_x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metin Ulaşlı
2023 ARALIK AYINDA ALINMIS MSİ 3060 VENTUS VAR AMA 7000E SATAMIYORUM BUNUN EDERİ NE DOSTLAR? ACİL SATMAM LAZIM ÇOK KAZIK YEMEDEN.
Ve ayrıca şunu da ek olarak söyleyim şuan piyasa acayip durgun ve ölü durumdadır, bir çok kişi ürünlerini ölü fiyatına satıyor özellikle 2ci el piyasada, daha doğrusu ölü fiyattan satmak zorunda kalıyorlar eğer elinden çıkmasını ve kurtulmak istiyorlarsa. O yüzden hoşuna gitsede gitmesede piyasaya ayak uydurmak zorunda kalabiliyor insan eğer satış yapmak istiyorsan. Ama illaki de satmak istiyorsan ya mecburen ölü fiyattan satacaksın ürünü yada piyasa biraz düzelince daha sonra satacaksın. Maalesef başka çözüm pek mümkün görünmüyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
brutal chapter
bence 12 bine ver ederi o çünkü.10 bine 4060 satildi gaming gecesinde de sen ne yasiyon acaba.Fosil olmak üzere olan karta 7000 iyiymiş.Alana acıyorum suan

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
SEFA KAYA
1yillik 3060 12gb 3-4 bin satılıyorsa ben de bı tane alabilirim 😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit
Aga 5-6 ay önce rtx3060ti ikinci elden 5 kya aldım ama sen bilirsin o fiyata çok beklersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Veysel
Kankam yıllardır donanımarsivi yorumları okurum hiç kafama esmedi girip üye olmak birine yorum yapmak ama sırf senin yazdığın şeye yorum yapmak için üşenmeden girip üye oldum ve tek sebebi sana yorum yazabilmek. Güzel kardeşim 3060ti modeli bile 6500-8500 fiyat aralığında satılırken sana düz 3060 modelini 7k'ya satabileceğini düşündüren ne? Yaklaşık %35 / %40'lık gibi ciddi bir performans farkı varken 6500'e ti bulunabiliyorken hangi saftirik düz 3060'a 7k versin? Sıfırını bile o fiyata satman zor. Alemsin yemin ederim. bir de 5 k verene sinirlenmişsin ikinci el 3060 bu , amiral gemisi? Diğer arkadaşların yazdıkları sebepler de cabası.

Kuru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri Can Kuru
Knk şuan piyasada para olmadığı için bide senin ekran kartının rakibi rx 6600 ve sıfır fiyatına sen ikinci el ekran kartı alır mantığıyla ilerliyor sen 5k ya da koysan satılması zor sen biran önce satmak istiyorsan ölü fiyattan koyman gerek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,800
Üyeler
147,785
Son üye
Turand
Top Bottom