Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SAPPHIRE PULSE RX 7900 GRE 16GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı 20.427,25TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hüseyin YILMAZ
İyi bari hocam benimkide yarın gelir. Hocam kutuda bir eksik yoktu değil mi? Sadece ambalajsız mı geldi ?
Hocam kapalı kutu seri no etiketleri vs attığımın üstünde yazıyor eksiksiz şekilde geldi. Renkli kutu yok tek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alan Wake
Kartın dış kutusu neden yok acaba bulk kart böyle mi oluyor? kart çalışıyor mu bakarmısın siparişi iptal edesim geldi
Hocam kapalı kutu seri no etiketleri vs attığımın üstünde yazıyor eksiksiz şekilde geldi. Renkli kutu yok tek.

Achylf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Selim Deniz
Test eden varsa yazabilir mi? Sağlam ise ben de almayı düşünüyorum ama tam güvenemedim, 7900GRE olmasına rağmen mağazanın ısrarla net cevap vermemesi biraz şüpheye düşürdü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alan Wake
Test eden varsa yazabilir mi? Sağlam ise ben de almayı düşünüyorum ama tam güvenemedim, 7900GRE olmasına rağmen mağazanın ısrarla net cevap vermemesi biraz şüpheye düşürdü.
aynen birde kartın fotosunu atabilirseniz kart sapphire pulse mi yoksa başka bir kart mı?

blue1289

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nurullah YAR
Merhabalar,
Bende sistem toplamayı düşünüyorum 7900gre ekran kartını almaya karar vermiştim ki konuya denk geldim. Ürünü satın alan arkadaşlar bizi bilgilendirirseniz hemen bir tane de ben sipariş geçeceğim ürün güvenilir mi sağlam geliyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hüseyin YILMAZ
Arkadaşlar kart sapphire pulse 7900 gre. Dış kutu yok daha önce pulse rx7600 kart geçmişti elime onda da böyleydi Dış kutu.

Efe2131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe
Benimde teslimatım bu gün gelecek yıpranmış ikinci el v.b bir sıkıntı olması imkanı yok değil mi ya da sıfır olarak sanki işlemcilerdeki gibi tray kutusuz felan mı geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hüseyin YILMAZ
Benimde teslimatım bu gün gelecek yıpranmış ikinci el v.b bir sıkıntı olması imkanı yok değil mi ya da sıfır olarak sanki işlemcilerdeki gibi tray kutusuz felan mı geliyor
Alakası yok kart fason kutulanmış. İçeriği full. İlandaki gibi renkli dış kutu yok onun içine koyulan kutuyla geliyor.(Bulk olarak üretilmiş yani kutusuz sonradan kutulanmış olduğunu düşünüyorum) Kapalı kutu sapphire bandrolü var üzerinde, statik poşette bant yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,915
Üyeler
152,772
Son üye
juqx
Top Bottom