Neler Yeni

🔥İndirim Geeky GK61 %60 Klavye |Huano Speed Yellow ve Speed Silver Seçenekli| 1064 TL

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
Baran Kut
Aşırı sessiz switch istiyorsanız silent switchlere göz atmanız lazım. Örnek istiyorsanız Akko penguin ya da fairy switch.
Peki hocam bu aşırı sessiz olup performansı en iyi olanların bir listesi vs. var mı ve nereden satın alabiliriz bu switchleri?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Yağız Berk Özel
Peki hocam bu aşırı sessiz olup performansı en iyi olanların bir listesi vs. var mı ve nereden satın alabiliriz bu switchleri?
Liste hakkında bir fikrim yok. AliExpress üzerinde bulabilirseniz alırsınız. Dediğim switchler Akko'nun sitesinde satılmakta.

suatkucuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
suat küçük
alman klavye sanırım tuşların yerini değiştirmemiz mi gerekiyor

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Yağız Berk Özel
alman klavye sanırım tuşların yerini değiştirmemiz mi gerekiyor
Windows dilini Türkçe yaptığınız sürece yazdıklarınız Türkçe klavyeymiş gibi çıkar hiçbir şey değiştirmenize gerek yok.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Arkadaşlar kimse niye black tercih etmiyor merakımdan soruyorum sadece

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
eyyüb
hoş geldin gönlümün efendisi :D
ne var şu sağ tarafta numunelik tuşlu klavye olsa birde bilek desteği hiç düşmüyor uygun böyle bir şey zaten fakir olduk alamam da yine görmüş olurduk :D

cornlov

80+ Bronze
E-yooso z94 var bende, huano kırmızı switch tavsiye ederim. Daha önceki klavyemde outemu vardı, aşırı rahatladım. Tuş basma hissiyatı çok daha iyi.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Yağız Berk Özel
hoş geldin gönlümün efendisi :D
ne var şu sağ tarafta numunelik tuşlu klavye olsa birde bilek desteği hiç düşmüyor uygun böyle bir şey zaten fakir olduk alamam da yine görmüş olurduk :D
Sizin için AliExpress indirimi beklemek en iyi seçenek sanırım.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
eyyüb

wholoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık Taha Karaduman

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,319
İsim
kilan embappe
Lanet olsun adamım bu adam yaşıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Dax Saz
Yardım ederseniz sevinirim rk61 mi gk61 mi alicam da arada kaldım
Royal kludge rk61 var bende. Şu ana kadar aldığım en fiyat performans klavye diyebilirim ki çok sayıda aldım. Sesi, yapım kalitesi, detaylara verilen önem... Bence rk61 al geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Switchler 3 çeşittir. Linear, tactile, Clicky. Linear geri bildirim vermeyen doğrusal basım bir Switchtir. Daha çok Oyun için tercih edilir. Tactile, basımda dokunsal geri bildirim veren, ancak bariz bir ses çıkarmayan, yani sesli geri bildirim vermeyen switchtir. Genelde yazı yazmak için tercih edilir. Clicky hem dokunsal hem sesli geri bildirim veren Switchtir. Ne kafayla alınır ben bilmem ama kafa ütülediğini bilirim. Bunların bir sürü çeşidi vardır. Basma ağırlıkları değişir, yağlanmış olanları vardır, var oğlu vardır. Renklere aldanma. Red Switch olup da Clicky olan da gördüm. Herkes kafasına göre boyuyor switchlerini. Ben yazmak için Tactile Switch tercih ediyorum. 67gram holy panda. Oyun için bence gateron yellow ideal. Bu iş hobi işi. Girdin mi çıkamazsın.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
961,231
Üyeler
151,716
Son üye