Neler Yeni

Paribu Yeni Üyelere 500 TL Hediye!

Spoit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Muhammed
Hocam hemen 10 dakika akbank hesabı açın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

180 gün beklemeye gerek yok.
denedim hocam hata veriyor bide müsteri hizmetli görüşme vs olacakmış teyhoo dedim :D :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sinan
@copierbond Hocam sistemde bir hata falan mı var, şartlarda 180 gün sonra diyor ve orasını anlamadım siz nasıl çekebiliyorsunuz
500 tl için 6 ay beklememiz gerekmiyor mu
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 180 gün sonra açıldığını söylemişlerde 500 lirayı çekmek için 6 ay mı beklememiz lazım yoksa sistemde bir hatadan dolayı mı şimdi çekilebiliyor

Cevap için geç kalmış olabilirim. Akbank mobilde transfer/coin/paribu çekim işlemi yapınca direk geliyor. Paribudan göndermiyorsunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Lütfü A
Dostlar bu yöntem hileli kullanıma / sistem açıklarının suistimali suretiyle dolandırıcılığa giriyor olabilir. En iyi ihtimalle parayı geri isteyebilirler veya hakkınızda dava açılabilir. Ben çektiğim parayı hesabıma geri yatırdım.

• PARİBU, kampanyaya katılımda kötü niyetli ya da hileli teşebbüslerde bulunulduğunu tespit ettiği anda bu girişimlerde bulunan üyeleri kampanya kapsamından tek taraflı olarak çıkarma ve yansıtılan hediyeyi iptal ile iade talebi haklarına sahiptir. Bu tarz teşebbüslerde bulunan kullanıcıların hesaplarının kısıtlanması PARİBU’nun tek taraflı olarak yetkisindedir.
10+ saattir hatayı fixlemeyip bana dava açarlarsa , kullanacağım varsa da kullanmam ki pariibuyu.Bir de hukuksal olarak bu hakları var mıdır bilmem.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Ahmet Hakan
10+ saattir hatayı fixlemeyip bana dava açarlarsa , kullanacağım varsa da kullanmam ki pariibuyu.Bir de hukuksal olarak bu hakları var mıdır bilmem.
Sonuçta 180 gün sonra aynı değer korunmayabilir. Adam için 180 gün sonra 100 TL gibi bir meblağ olacak belki. (değeri artabilir ya da korunabilir de orasını bilemem) 6 ay vadeli bir meblağ ile adam reklamını yapıyor. Bu paranın şimdi çekilebilir olması istenseydi o şekilde yapardı kampanyayı. Bir sistem açığı var olabilir ve eğer var ise bu Paribunun suçu değil. Yasal süreç başlatırlar mı bilmiyorum ama kimlik bilgilerini bizzat girdiğin bir platformdan dava yemek çok zor olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
Sonuçta 180 gün sonra aynı değer korunmayabilir. Adam için 180 gün sonra 100 TL gibi bir meblağ olacak belki. (değeri artabilir ya da korunabilir de orasını bilemem) 6 ay vadeli bir meblağ ile adam reklamını yapıyor. Bu paranın şimdi çekilebilir olması istenseydi o şekilde yapardı kampanyayı. Bir sistem açığı var olabilir ve eğer var ise bu Paribunun suçu değil. Yasal süreç başlatırlar mı bilmiyorum ama kimlik bilgilerini bizzat girdiğin bir platformdan dava yemek çok zor olmaz.
Şuana kadar en az 1k kişi çekmiştir para. Hepsine mi dava açacaklar

Cerade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Serdar Akyaka

Bundan önceki kampanyalarda da Akbank'tan para çekilebiliyormuş. Eğer bu bir açıksa adamlar sallamıyor belli ki.

Video 13 gün önce yüklenmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Hüseyin
Dostlar bu yöntem hileli kullanıma / sistem açıklarının suistimali suretiyle dolandırıcılığa giriyor olabilir. En iyi ihtimalle parayı geri isteyebilirler veya hakkınızda dava açılabilir. Ben çektiğim parayı hesabıma geri yatırdım.

• PARİBU, kampanyaya katılımda kötü niyetli ya da hileli teşebbüslerde bulunulduğunu tespit ettiği anda bu girişimlerde bulunan üyeleri kampanya kapsamından tek taraflı olarak çıkarma ve yansıtılan hediyeyi iptal ile iade talebi haklarına sahiptir. Bu tarz teşebbüslerde bulunan kullanıcıların hesaplarının kısıtlanması PARİBU’nun tek taraflı olarak yetkisindedir.
Eğer Akbank üzerinden parayı çekebiliyorsak bu suistimale girmez. Davaya verseler bile hiçbir şey yapamazlar. Burada bahsettiği şey birden fazla kez almaya çalışma gibi şeyler olabilir.

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Eğer Akbank üzerinden parayı çekebiliyorsak bu suistimale girmez. Davaya verseler bile hiçbir şey yapamazlar. Burada bahsettiği şey birden fazla kez almaya çalışma gibi şeyler olabilir.
hocam neden boyle hata aliyorum
f27079c8-67fe-4dc9-a34c-95ec02b94644.jpeg

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Musa Topçu
spama baktım yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR