Neler Yeni

Paribu Yeni Üyelere 500 TL Hediye!

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Arkadaşlar akbanktan çekmeyi başaran var mı ? Herkes vermiyor demiş ama çekebilen varsa ben de hemen yapıyım.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Ahmet Hakan
Kod gelmeme hatasını çözdüm. Hesabı açtım kimlik doğruladım. 500₺ hesabıma yüklendi. Sabah Akbank ile çekmeyi deneyeceğim. Konu sahibine teşekkürler.

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Kod gelmeme hatasını çözdüm. Hesabı açtım kimlik doğruladım. 500₺ hesabıma yüklendi. Sabah Akbank ile çekmeyi deneyeceğim. Konu sahibine teşekkürler.
nasıl hallettin reis kod gelmemesini

aLoNeDarK33

80+ Bronze
@copierbond Hocam sistemde bir hata falan mı var, şartlarda 180 gün sonra diyor ve orasını anlamadım siz nasıl çekebiliyorsunuz
500 tl için 6 ay beklememiz gerekmiyor mu
1725757181990.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 180 gün sonra açıldığını söylemişlerde 500 lirayı çekmek için 6 ay mı beklememiz lazım yoksa sistemde bir hatadan dolayı mı şimdi çekilebiliyor

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Ahmet Hakan
nasıl hallettin reis kod gelmemesini
Paribuda hesabım varmış. Doğrulama yapmamıştım. Destek kısmından hesabı sildirdim 😁

@copierbond Hocam sistemde bir hata falan mı var, şartlarda 180 gün sonra diyor ve orasını anlamadım siz nasıl çekebiliyorsunuz
500 tl için 6 ay beklememiz gerekmiyor mu
Alıntıyı görüntüle

Hocam 180 gün sonra açıldığını söylemişlerde 500 lirayı çekmek için 6 ay mı beklememiz lazım yoksa sistemde bir hatadan dolayı mı şimdi çekilebiliyor
Şuan Akbank çekim yaptırmıyor. Sorunun cevabını ben de bilmiyorum.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Paribuda hesabım varmış. Doğrulama yapmamıştım. Destek kısmından hesabı sildirdim 😁

Şuan Akbank çekim yaptırmıyor. Sorunun cevabını ben de bilmiyorum.
Tamamdır sağolun şimdi çekemiyorsak 6 ay sonra zaten 500 tl nin kriptoda ne olucağı belli değil ve bi döner parasına falan dönüşür bahar dönemine kadar

r4NG3r

80+ Silver
Paribu üzerinden çekmek istediğinde hata veriyor kampanyada 6 ay sınırı olduğu için ama akbank üzerinden direkt çekebiliyorsunuz

Top Bottom