Neler Yeni

MSI MAG B650 Tomahawk WIFI 7.237,06 ₺ AMD B650 6600 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
öncelikle alan arkadaşlara hayırlı olsun.
Msi'ın shout out kampanyasına katılmanızı şiddetle öneririm. ürüne göre 20 ile 30 dolar steam kodu alabilirsiniz. Ben kendim x670e gaming plus wifi aldım yaklaşık 2-3 günde steam kodlarını mail üzerinden verdiler .

kampanya linki ;

Mesaj otomatik birleştirildi:

şu an indirimde sayılır . Ayrıca yukarıda bahsettiğim kampanyaya dahil .
Çok teşekkürler, bizim üründe de var değil mi bu kampanya? Tüm ürünlerde mi geçerli yoksa? Nereden satın aldığımızın bir önemi var mı?

Arkadaşlar bu arada sipariş kargoya verildi, gelişmelerden haberdar ederim. İndirim devam ettiği sürece konu üstte kalsın size zahmet.

NOUR1E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Nuri Emir kaygusuz
Çok teşekkürler, bizim üründe de var değil mi bu kampanya? Tüm ürünlerde mi geçerli yoksa? Nereden satın aldığımızın bir önemi var mı?

Arkadaşlar bu arada sipariş kargoya verildi, gelişmelerden haberdar ederim. İndirim devam ettiği sürece konu üstte kalsın size zahmet.
Kampanya detayı attığım linkte mevcut. Çoğu yerde geçerli kampanya. Ben vatan bilgisayar’dan almıştım.

Yukihira

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Emircan
Daha hicbir parcayi almadim 1 hafta sonra alicam. Simdiden almak mantikli mi acaba bunu ? 15 gun iade vs olayindan dolayi

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
Kampanya detayı attığım linkte mevcut. Çoğu yerde geçerli kampanya. Ben vatan bilgisayar’dan almıştım.
Eyvallah üstadım, siteyi biraz kurcalamam lazım. 20dolar veriyor anakarta.

Daha hicbir parcayi almadim 1 hafta sonra alicam. Simdiden almak mantikli mi acaba bunu ? 15 gun iade vs olayindan dolayi
Neredeyse aynı durum bende de vardı. 7600tl'ye düştüğünde almaktan vazgeçmiştim o yüzden. Bu fiyatı görünce dayanamadım aldım, paylaştım. Ufak bir hesap da yaptım Allah izin verirse iade süresi dolmadan işlemci vs. alıp deneyebileceğim.

Yukihira

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Emircan
Eyvallah üstadım, siteyi biraz kurcalamam lazım. 20dolar veriyor anakarta.

Neredeyse aynı durum bende de vardı. 7600tl'ye düştüğünde almaktan vazgeçmiştim o yüzden. Bu fiyatı görünce dayanamadım aldım, paylaştım. Ufak bir hesap da yaptım Allah izin verirse iade süresi dolmadan işlemci vs. alıp deneyebileceğim.
Insallah sorun cikmaz da kullanabilirsin. Sorun cıktiktan sonrasi gereksiz ugrastiriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
N11'de Tekramarket satıcısının bu ürünü görünmüyor artık arkadaşlar. 9699 oldu fiyatı, indirim bitti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
Anakart ve ssd geldi arkadaşlar, işlemci ve ram elimde olmadığı için deneyemiyorum ama dikkatli bir şekilde inceledim ürünleri sıkıntılı herhangi en ufak bir şeyle karşılaşmadım. Diğer parçaları da temin edip en yakın zamanda startı vereceğim inşallah.
Aldım bende ancak yine de bi anakarta bu kadar para vermek koymadı değil :D

Ekler

• IMG_20240912_175057.jpg
    IMG_20240912_175057.jpg
    1.6 MB · Hit: 33
  • IMG_20240912_175149.jpg
    IMG_20240912_175149.jpg
    2 MB · Hit: 33
  • IMG_20240912_175725.jpg
    IMG_20240912_175725.jpg
    1.7 MB · Hit: 34

lpretia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Aykut ışık
Anakart ve ssd geldi arkadaşlar, işlemci ve ram elimde olmadığı için deneyemiyorum ama dikkatli bir şekilde inceledim ürünleri sıkıntılı herhangi en ufak bir şeyle karşılaşmadım. Diğer parçaları da temin edip en yakın zamanda startı vereceğim inşallah.
vatan kutusunda mı geldi. benim kutunun dışında penta yazıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
vatan kutusunda mı geldi. benim kutunun dışında penta yazıyor
Ssd Vatan'dan geldi, o onun fotoğrafı. İkimize de aynı şekilde gelmiş anakart, hayırlı olsun ikimize de. Anakartın kutusu kız gibiydi bu arada, ürün orijinal ve 0 olduğunu belli ediyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
Ekran kartı olarak ne kullanacaksınız? Ben de 7900x'i render için tercih etmeyi düşünüyorum.
Oyunla işim yok, şimdilik takmayacağım ama elimin altında 1050ti, rx580 var. Belki idarelik koyarım. 6900xt bile geçebilir elime her an. 7900gre hayalim tabii.
Bu arada 7900 ve x'li model arasındaki videoları vs. izledim insanlar 5600'den beri x almaya gerek yok diyorlar. Haksız da sayılmazlar, bildiğin aynılar. Renderda da bir fark oluşturmuyorsa aradaki fiyat farkından dolayı 7900 mantıklı.

Top Bottom