Neler Yeni

sizce item satış gibi sitelerden oyun alınır mı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mr.White

80+ Bronze
bazı oyunlar çok pahalandı online onamak gibi bir amacım yok item satış gibi sitelerden alıyım mı kart bilgileri falan çalınır mı
Hangi oyunları istiyorsan özelden yaz yardımcı olurum

Saalaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ekrem tarak
hocam bende 20 TL'ye falan almıstım bi zaman sonra insta hesabımdan herkese biseyler yazılmıstı onun yerine torrent falan indir daha güvenli

Erdem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
erdem akın
hocam bende 20 TL'ye falan almıstım bi zaman sonra insta hesabımdan herkese biseyler yazılmıstı onun yerine torrent falan indir daha güvenli
nasıl oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerden almıştınız

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Talat
bazı oyunlar çok pahalandı online onamak gibi bir amacım yok item satış gibi sitelerden alıyım mı kart bilgileri falan çalınır mı
bazı arakdaslarım almıs ve şuan önermiyorlar aldıkları hesaplardan oyunlar sonradan sonraya geri iade edilmiş nasıl oluyorsa..

Saalaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ekrem tarak
nasıl oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerden almıştınız
itemsatıstan aldım nasıl oldu bilmiyorum oyundaydım geldigimde arkada acık olan instadan 1 kac kisiye mesajlar yazılmıs ve farklı sekmeler acılmıstı nasıl oldu bilmiyorum ama direk hesaptan falan cıkıs yapmıstım

Erdem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
erdem akın
bazı arakdaslarım almıs ve şuan önermiyorlar aldıkları hesaplardan oyunlar sonradan sonraya geri iade edilmiş nasıl oluyorsa..
itemsatıstan aldım nasıl oldu bilmiyorum oyundaydım geldigimde arkada acık olan instadan 1 kac kisiye mesajlar yazılmıs ve farklı sekmeler acılmıstı nasıl oldu bilmiyorum ama direk hesaptan falan cıkıs yapmıstım
siz ne onerirsiniz

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
microsoft store hesabı aldım ortak bilgisayarıma erişebilirler mi?

Erdem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
erdem akın
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom