Neler Yeni

araba kullandıktan sonra gelen yorgunluk

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
demir
merhaba, acemi sürücüyüm ve bugün yarım saat kadar şahir içinde araba kullandım. araba kullanmak acayip yorucu geliyor. 3 saat spor yaptığımda bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum. ilk sürüşlerinizde sizde de böyle oluyor muydu?

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yol hipnozu olup beynin uyuşuyor. Yola çıkmadan önce bir Türk kahvesi al, zamanla alışırsın. Başlangıçta olur, normaldir
hocam zaten filtre kahve içip çıktım, arabadayken yorgun uykulu değilim fakat park edip eve çıktığımda yorgunluk oluyor.

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
timur yalçın
hocam zaten filtre kahve içip çıktım, arabadayken yorgun uykulu değilim fakat park edip eve çıktığımda yorgunluk oluyor.
banada aynısı oluyor 1 yıl olacak üniversiteye 1 saat yol gidiyorum çok yorgun oluyorum eve gidince

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
banada aynısı oluyor 1 yıl olacak üniversiteye 1 saat yol gidiyorum çok yorgun oluyorum eve gidince
hocam bende üniversiteye gitmek için araba aldım. umarım en kısa zamanda toparlarız

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,395
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Debriyaj denen pkkli yüzünden bizim bacaklar

20241005_143519.jpg

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Bahadır
surerken kendini cok kasiyorsan normaldir bende ilk ehliyet aldigimda cok yoruyordu araba ama artik pek sikinti cikmiyor

Mert

80+ Silver
Fazla kasıyor olmalısın, zamanla geçer. Yol durumuna göre 1 saat sürüşün mental olarak yorduğu oluyor ama 4 saatlik sürüşte dahi fiziksel olarak yorulmuyorum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,306
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Otomatik vites hatchback araç olursa sıkıntı olmaz özellikle İstanbul da bulunmaz nimet otomatik vites

merhaba, acemi sürücüyüm ve bugün yarım saat kadar şahir içinde araba kullandım. araba kullanmak acayip yorucu geliyor. 3 saat spor yaptığımda bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum. ilk sürüşlerinizde sizde de böyle oluyor muydu?
yeni olduğun için ögrenme yani reflex kazanma zamanındasın 1 yıl boyunca böyle devam eder aşagı yukarı ve tetiktesin kaza yapmaktan büyük ihtimalle

şahsen iyi sürücüsün herkes senin gibi gergin sürmeli kaza veya hata şansın azalır trafikte hayatta kalman artar bu biraz diner aylar geçtikçe bilinçli sürücler böyle kullanır çünkü 1 yıl eğitmenlik yaptım iş bulamadım diye sürücü kurslarında

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,528
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Otomatik vites hatchback araç olursa sıkıntı olmaz özellikle İstanbul da bulunmaz nimet otomatik vites
hocam otomatik ehliyet alanlarını cinsel yöneliminin fakrlı olduğuna dair duyumlarım sizin tecrübeleriniz üzre bu bilginin gerçeklik payı varmıdır sizce

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,306
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam otomatik ehliyet alanlarını cinsel yöneliminin fakrlı olduğuna dair duyumlarım sizin tecrübeleriniz üzre bu bilginin gerçeklik payı varmıdır sizce
Hiçbir alakası yok nereden çıkıyor bunlar 😄 otomatik vites genelde bayanlar alıyor tek gerçek bu

Top Bottom