Arama sonuçları: *

1. S

KEKO nun hakaret sayılmaması

Evet keko kelimesi hakaret sayılmıyor, kaba söz olarak değerlendirilmiyor. Kelime anlamı gerekçe gösteriliyor. Bu kelimeyi ben üzerime kabul etmiyorum ve saygısızlık olarak algılıyorum. Çünkü cümle içerisinde kullanış şekli itibariyle bu amaçla kullanıldığı bariz ortadadır. Kabul edenler bu...
  2. S

Fifa 2022 için gamepad önerisi.

Tabii ki hayır. Gecikme olsa kablosuzdan beklenir ama onda da olmuyor.
  3. S

Fifa 2022 için gamepad önerisi.

Bütçe artırabilirseniz: https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-msi-gg-force-gc20-pc-android-fiyati,433721570.html Logitech F710 kullandığım bir ürün, bütçenize daha uygun. Kablolu kullanırım derseniz F310 biraz daha uygun fiyatlı bulunuyor (tek farkı kablolu olması).
  4. S

Yardım Itopya Cayma Hakkı Abdullah abi görürse çok iyi olur

@torojan zaten bu dediğini bana yapmıştır. 1653043058 Bir bakayım, gözden kaçırmışım demek ki.
  5. S

Batarya sarf malzemesidir, kanunda açıkça sarf malzemeleri iade kapsamı dışında olduğu yazıyor. Sarf malzemesi ile bilgisayarı ayırt edemeyip hakarete başvurmuşsun. Tüketici haklarını okumayıp burada ahkâm kesersen ve yasalardan bağımsız bir şekilde karar verici mekanizmaymış gibi davranırsan...
  6. S

9K Ya itopya da ki bu sistem alınır mı ?

Haksız yere kısmına katılmıyorum, amd işlemcileri çok iyi gelistirirken 4000 serisinde geriye gitmiş 3000 serisi daha iyi. Kıyaslama olarak da 10105f kullanmanız sizin bakış açınız ve daha avantajlı işlemcilerle bir hazır sistem bakmasında yarar var. Burada amaç ürün kötülemek veya eleştirmek...
  7. S

9K Ya itopya da ki bu sistem alınır mı ?

Mutlaka izlemeni tavsiye ederim. Ryzen 4000 serisinden uzak durmalısın, sonradan üzülmek istemiyorsan.
  8. S

Yasalarla çelişen maddelerde tabii ki yasalar üstündür. Aykırı durumlar geçerliliğini yitirir. Kanunları muazzam şekilde (hiç) bilmediğinizi göstermişsiniz. Yasaları satıcı uygulamıyorsa ürün bedeline göre thh veya mahkemeler bunun için vardır. Satıcılar herhangi bir cezai yaptırıma maruz...
  9. S

🔥İndirim Ubisoft Connect 240/160 İndirime ek + KOD

Almayı düşündüğüm bir kaç oyun vardı alabildiğimi alacağım. Bu fiyatlardan bile almak zorken daha da pahalınırsa geçmiş olsun oyun almaya çok uzun bir ara verebilirim. Şimdilik 96 TL fifa22 ve bedava borderlans 3 + season pass bundle 108 TL ödeme yaptım. Sonraki alım için bir sonraki epic games...
  10. S

Valorant Mağaza Sistemi Neden Böyle

Skinin oyuna herhangi bir artısı var mı? Eğer etkisi yoksa bedava oynayıp eğlenmeye bakın derim. Takmayın hiç gösterişi, sevdiğiniz görsel kaplama (skin) gelene kadar sıkmayın tatlı canınızı.
  11. S

🔥İndirim Epic Games 200 TL Ve Üstü %25 İndirim kampanyası

80 TL üzerine 60 TL kupon çok avantajlıydı (daha çok oyun almalıymışım). 130 TL kupon da efsane idi ama tek seferlik olması üzdü. Bu indirim yine fena değil ama yeterince iyi olmamış. Bir an gaza gelip çok oyun alacaktım. Sanırım en çok istediklerimi yazın oynamak için 200-250 TL civarı bir...
  12. S

Ubisoft kredi kartı ödeme hatası

Türkçe yazmış bulundum. Anlamazlarsa yarın ingilizcesini de yazarım teşekkür ederim. Destek veriyorlar mı görmüş olurum, sonuçta TL ile satış ekranları var.
  13. S

Karttan para çekilmemiş ki. Telefondan ödemeyi onayla yaptığım halde nasıl çekilmiyorsa para gerçekten acayip. Sanırım en başta 1 veya 2 dolarlık güvenlik provizyon ödemesi yapmam gerekliydi :( 1653001963 Destek menüsü ingilizce, destek mesajlarını ingilizce yazmam gerekli mi? Türkçe kabul...
  14. S

İlk denemede başarız oldu. Ikinci denemede ödeme sayfasından işlemi tamamladım, telefona onay mesajı da yansıdı onayladım. O da ne? Karttan para çekilmemiş ve oyunlar gelmemiş. Bu nasıl olabilir herhalde bir hata oldu deyip tekrar denedim ve artık kartı kabul etmiyor sistem (çok deneme hatasına...
  15. S

RTX 3060 ti rakibi kim ?

Rakibi yok. Çünkü tensör çekirdekleri, yapay zeka, yazılım üstünlüğü kartı başka noktalara taşıyor. Rakipsiz olduğu için de steam kullanıcı oranlarında nvidia üstün. Bunun üzerine fazla söze gerek kalmıyor. Amd nerdesin, işlemcilerdeki başarını ekran kartlarında da görmek isterim!
  16. S

En iyi 3060ti ekran kartı

Benim kart rog strix OC versiyonu, eksi olarak saymıyorum şahsen ancak zorlama eksi denilecek olursa diğerlerinden yüksek elektrik tüketiyor başka da sayılabilecek eksisi yok. Kalite olarak da soğutma olarak da diğer tüm 3060ti modellerin üzerinde. Kart buz gibi, çoğu oyunda 55 56 derecelerde...
  17. S

6650 XT alınır mı? ?

Laptop konusunda ne söylesem yalan olur. Ancak kasa pc deki ile birebir aynı kartı laptopa yapabildiklerini sanmıyorum. Tek bildiğim daha düşük profilli yaptıkları.
  18. S

6650 XT alınır mı? ?

Mobile derken laptoptan bahsediyorsan kasa pc performansı beklememek lazım. Monitör iyimiş bu arada.
  19. S

6650 XT alınır mı? ?

Ben açıyorum hiç sıkıntısını görmedim. 1080p monitörde 3060ti kart ile. Sizin kart ve monitör nedir?
  20. S

6650 XT alınır mı? ?

Dlss kalite modunda mı açıyorsun?
Top Bottom