Neler Yeni

MoleculePC iade gerçekleştirmiyormuş !!!!

Asho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hashim
Selam arkadaşlar , MoleculePC dan bilgisayar aldim. Bugun iade etmek istedim cayma hakki kulanmak istedim 14 iceresinde . Bana diyorlar ki iade gerçekleştiremiyoruz biz uretci degilz biz sadece sistem topliyoruz . Boyle bir şey var midir ya ?

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Selam arkadaşlar , MoleculePC dan bilgisayar aldim. Bugun iade etmek istedim cayma hakki kulanmak istedim 14 iceresinde . Bana diyorlar ki iade gerçekleştiremiyoruz biz uretci degilz biz sadece sistem topliyoruz . Boyle bir şey var midir ya ?
Nasıl yani 14 gün boyunca iade etme hakkın var ama sen 14 günü kullanmadın ve iade almıyorlar mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Yok. e devlet üzerinden tüketici mahkemesine ver direk belgelerle. Uğraşmaya değmez.

Asho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hashim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl yani 14 gün boyunca iade etme hakkın var ama sen 14 günü kullanmadın ve iade almıyorlar mı?
Bilgisayar kulandin bende 5 gundur ama işlemci isinma ekran kart coil whine . Artik 14 gun dolmadan iade edim , bana gerçekleştirmiyoruz diyorlar ?

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
THT(tüketici hakları mahkemesine) başvurun ve dava açın ama Türkiye de adalet yok sizi bile suçlu bulurlarsa şaşmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar kulandin bende 5 gundur ama işlemci isinma ekran kart coil whine . Artik 14 gun dolmadan iade edim , bana gerçekleştirmiyoruz diyorlar ?
THT(tüketici hakları mahkemesine) başvurun ve dava açın ama Türkiye de adalet yok sizi bile suçlu bulurlarsa şaşmayın

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Dostum seni kandırmaya çalışıyorlar. Uğraşma hiç. E-devlet üzerinden belgelerle tüketici mahkemesine ver. O süre zarfında da PC'yi bedava kullan.

Farway

80+ Silver
:D diğer tüm pc satıcıları malzemeleri kendisimi üretiyormuş bunu git sor bakalım. THT ye direkt dostum

Asho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hashim
Vallah bir daha arasam mi acaba , onlara soyliyim tht belgeleri vericam diye .

bana hala sistemde bir arizali bir şey varsa gonderin halledelim , ama ben uğraşmakla gondermekle istemiyorum

DrWaterbender

80+ Bronze
Bu piyasada tek zeki kendiler zaten böyle diyen bir ''kurum'' la konuşarak ortak yol bulamazsın direk THH'ye başvur

Farway

80+ Silver
:D diğer tüm pc satıcıları malzemeleri kendisimi üretiyormuş bunu git sor bakalım. THT ye direkt dostum
https://moleculepc.com/iptal-ve-iade-kosullari bununda o kişiye atıp 11. maddeyi ve diğerlerinide ezberlemesini gerektiğini mağduriyetiniz içinde başvuru yaptığınızı ve dahada ileriye gidip farklı şekilde tazminat davası dahi açacağını söyleyip gazla biraz :D emin ol alıcaklardır

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,850
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu nasıl Türkiye de adalet yok a getirdin helal olsun. 🤣🤣 İnternet üzerinden yapılan alışverişte 14 gün içinde cayma kuralı vardır. Thh basvuruldugunda olumlu sonuç alacaktır.

Top Bottom