Neler Yeni

Redmi Note 8 İyi Midir?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Selamlar, birazdan almaya gideceğim. Tanıdığımdan uygun fiyata alacağım. Daha doğrusu babam alacak. Sanırsam 1300 lira civarına alıyor. 64GB modeli. Sizce iyi fiyata mı alıyorum? Fiyatını hakediyor mu? Deli dehşet oyun oynamıyorum. CoC gibi basit oyunlar oynuyorum. Şarjı vesairesi bana yeterli gelir mi?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Excator23cm

80+ Gold
Şu an da kullanıyorum şarj süresi ve batarya gücü gayet iyi eğer 1300tl'ye alıyorsanız Türkiye garantisi yoktur büyük ihtimal.

Eğer dediğim gibiyse yine Türkiye garantisiz note9'lar var onları tercih edebilirsin.

İstediğin soru vara sor

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an da kullanıyorum şarj süresi ve batarya gücü gayet iyi eğer 1300tl'ye alıyorsanız Türkiye garantisi yoktur büyük ihtimal.

Eğer dediğim gibiyse yine Türkiye garantisiz note9'lar var onları tercih edebilirsin.

İstediğin soru vara sor
Hocam büyük ihtimalle öyle olacak. Bu arada pil durumu %100 iken günde kaç saat gidiyor? Misal tüm gününü telefonda geçiren birisi için? Bu arada telefonu alıyorum ama belki annemdeki Note 8 Pro'yu da alabilirim. Tam emin değilim. Sorum yukarıda, bir de kamera olarak nasıl performansı var? Ayrıca ısınıyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

muhtemelen evet
Hayırlısı olsun isom. <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Selamlar, birazdan almaya gideceğim. Tanıdığımdan uygun fiyata alacağım. Daha doğrusu babam alacak. Sanırsam 1300 lira civarına alıyor. 64GB modeli. Sizce iyi fiyata mı alıyorum? Fiyatını hakediyor mu? Deli dehşet oyun oynamıyorum. CoC gibi basit oyunlar oynuyorum. Şarjı vesairesi bana yeterli gelir mi?
Bence 128 al ben kullanıyorum 60 gb doldu bile şarjı 6 saat gidiyor yaklaşık (tabii parlaklık düşükken)
son zamanlarda takılma yapıyor brawlhallada drop yiyor onun dışında bir sorun yok
sağlamlık olarak beni tatmin etti çok kez yere düşürdüm kutudan çıkan kılıfla daha telefonda hiçbir hasar yok sadece koruma camı kırıldı

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
1300 liraya baya iyi telefon. Ben de 1500TL bandında aynı telefonu düşünüyordum. Param olursa POCO X3 alıcam. Yurtdışı tabii ki.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Babam kullanıyor 1 seneyi geçti alalı bataryası gayet iyi gidiyor oyunlarda'da felan sıkıntı yok ele avucada sığıyor.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bence 128 al ben kullanıyorum 60 gb doldu bile şarjı 6 saat gidiyor yaklaşık (tabii parlaklık düşükken)
son zamanlarda takılma yapıyor brawlhallada drop yiyor onun dışında bir sorun yok
sağlamlık olarak beni tatmin etti çok kez yere düşürdüm kutudan çıkan kılıfla daha telefonda hiçbir hasar yok sadece koruma camı kırıldı
Hocam 32GB kullanan birisi olarak can çekişiyorum. 64 bana yeterli gelecektir. Zaten çok oyun yüklemiyorum, pek gezip tozduğum yok yani fotoğraf video vesaire çok depolamam. Bana yeterli geleceğini düşünüyorum ve görünüş olarak falan da beğeniyorum açıkçası.

Kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.
Hocam büyük ihtimalle öyle olacak. Bu arada pil durumu %100 iken günde kaç saat gidiyor? Misal tüm gününü telefonda geçiren birisi için? Bu arada telefonu alıyorum ama belki annemdeki Note 8 Pro'yu da alabilirim. Tam emin değilim. Sorum yukarıda, bir de kamera olarak nasıl performansı var? Ayrıca ısınıyor mu?

Excator23cm

80+ Gold

Hayırlısı olsun isom. <3
Çok oyun oynamamm eskiden PUBG atardım telefonda ona göre konuşacağım ben genellikle sosyal medyada çok çok vakit harcıyorum.

PUBG'de ısınma sorunu yoktu telefon hiç ısınmıyordu kamerası gayet iyi.

Telefonun şarjı 90 iken 5-6 maç PUBG atsam belkide dahaa çok anca bitiyordu okulda bitiyordu dediğim %25 seviyesi civarı.
Eğer Şarj 100 ise sadee normal bir şekilde sosyl medya da dolaşsan 1.5gün gider hiç bakmazsan telefona 2-3 gün gider şarj konusunda bayağı iyi

8 pro ise kamerası çok daha iyi note9 da tercih edebilirin o daha güncel

Ve bayağı sağlam bir telefon

Atyxah

80+ Silver
Şuan redmi note 8 de yazıyorum bence güzel ama biraz buglu ama 1300 e güzel bende 1600 e almıştım bence al 1 günü rahat çıkartıyor benimki daha 2. El pil ömrü düşükken 1 gün sen sıfır alacaksan 1.5 rahat çıkarır 6 saat diyen arkadaş PUBG den çıkmıyo sanırsam eğer benim gibi ağır oyun oynamıyosan rahat çıkarır bendekide 64 gb çok foton yoksa sıkıntı olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,359
Üyeler
142,722
Son üye
yetkin7k
Top Bottom